فلزات سهام: قیمت طلا در معاملات آتی لمس تازه رکورد قبل از گرفتن سود

قیمت طلا در معاملات آتی افزایش یافت و به رکورد تازه بالا یک شب جمعه قبل از گرفتن سود در مجموعه ای به عنوان دلا

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

قیمت طلا در معاملات آتی افزایش یافت و به رکورد تازه بالا یک شب جمعه قبل از گرفتن سود در مجموعه ای به عنوان دلار تثبیت شده پس از یک کاهش شدید در این ماه در حالی که سرمایه گذاران منتظر نتیجه فدرال رزرو در نشست روز چهارشنبه.

به طور کلی ضعف در دلار ایالات متحده "کم-به-منفی واقعی آمریکا بازده افزایش فشارهای ناشی از تورم امکان جهانی رکود تورمی و لغزنده شرایط بازار باقی می ماند حمایتی قوی طلا در متوسط دراز مدت" گفت: Ipek Ozkardeskaya تحلیلگر ارشد در Swissquote Bank در اخیر توجه داشته باشید.

"اما سریع افزایش قیمت طلا نیز افزایش می دهد خطر سویفت گرفتن سود و تیز حرکت نزولی اصلاحی," او گفت:, و اشاره کرد که طلا بسیج بیش از 500 دلار در هر اونس پس از مارس. "وجود دارد اتاق را برای یک مناسب و معقول بازگشت."

اوت طلا GC00, +0.63% GCQ20, +0.63% شد تا $9.90 یا 0.5% در $1,940.90 دلار در هر اونس. آن معامله به عنوان بالا به عنوان $1,974.70 به بالا معاملات روزانه رکورد در دوشنبه, اما آن را نیز داد و ستد به عنوان کم به عنوان $1,900.20.

حرکت آمد و به عنوان یخ شاخص دلار DXY, +0.14% کمی تغییر در 93.64, پس از کاهش اخیر به دو سال اخیر است و توسط 0.8% هفته به تاریخ. ضعف ارزش دلار می تواند به ارائه پشتیبانی برای دلار را گرانتر کالا است.

نقره آتی نیز شنود گذاشته هفت سال روزانه بالا در $26.275 هر اونس پس از آن کاسته عقب—پس از فعال ترین قرارداد حل و فصل دوشنبه در بالاترین سطح خود از اوت سال 2013 است. در روز شنبه معاملات سپتامبر SIU20, +0.44% کاهش 11 سنت و یا با 0.4% کاهش به $24.395 در هر اونس است.

"اساسا هیچ چیز تغییر کرده است اما [طلا] قیمت گرفتن بودند بسیار پیش خرید آنها به شدت افزایش یافت در یک فضای کوتاه از زمان گفت:" فواد Razaqzada بازار تحلیلگر ThinkMarkets.

در نیمه اول این سال چین با مصرف طلا کاهش یافت و به 38% در سال در سال های طلای چین انجمن گفت. که در خبر است که ممکن است کمک به برخی از ضعف در قیمت این فلز روز سه شنبه.

طلا هنوز یورش برده و بالاتر در طول هفته گذشته به دست آورد و به بیش از 25 درصد این سال است.

اجرای از آمریکا جمهوری خواه $1 تریلیون طرح محرک اقتصادی اضافه شده به نگرانی در مورد پولی تامین مالی مخارج دولت با فدرال رزرو روز سه شنبه شروع خود در دو بعد بهره-نرخ-تنظیم نشست. دستاوردهای طلا نیز آمده میان ارتباط تنش بین ایالات متحده و چین است.

به دنبال در تصویر گسترده تر تحلیلگران در BCA تحقیقات می گویند دلار ضعف است فقط یکی از عوامل پشت طلا را افزایش اشاره طلا صعود مقابل میزبان ارز.

"سقوط در بازده واقعی بوده است پیوند بین سیاست آسان و طلا. به عنوان بانک مرکزی در تزریق نقدینگی, نرخ های واقعی و کاهش هزینه فرصت نگه داشتن طلا محو می شود. بانک مرکزی باقی می ماند موفق در کاهش تلاش. حتی اگر اسمی بازده مسطح و یا کمی تا انتظارات تورمی در ادامه به افزایش و بازده واقعی به سقوط" آنها گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

آنها گفتند: "طلا باقی خواهد ماند پیشنهاد تا زمانی که وزارت خزانه داری بازده TMUBMUSD10Y, 0.592% شروع به گرفتن از خود 0.6% خوانش."

در میان دیگر فلزات در Comex سپتامبر مس HGU20, +0.50% 0.7% افزایش به $2.9175 یک پوند. اکتبر پلاتین PLV20, +1.27% یش در 1.5 ٪ به $981.10 و اونس سپتامبر پالادیوم PAU20, -1.46% کمی تغییر در $2,369.50 در هر اونس رسید.

"طلا تا به حال یک شات خوب در یک شماره اصلی فلز گرانبها اما پالادیوم نه هنوز و دادن طلا یک اجرای خوب برای پول برای نقطه بالا" گفت: R. مایکل جونز مدیر ارشد اجرایی از فلزات گروه پلاتین, Ltd. PLG, -3.23%, و اشاره کرد که پالادیوم صعود از حدود $ 1,900 در جولای 10.

"جالب است که هر دو فلزات گرانبها و در حال اجرا به عنوان ترس از تورم گردش," او گفت: MarketWatch دوشنبه. "با این حال طلا و پالادیوم بسیار متفاوت هستند به عنوان طلا به عنوان یک پناهگاه امن فرم از پول و پالادیوم در دم لوله های از اتومبیل به عنوان یک مبدل کاتالیزوری."

"حمل و نقل شخصی است فوق العاده مهم در این دوران و خرید و فروش ماشین در حال بازگشت سریع رانندگی تقاضا برای پالادیوم," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب