AG بار به آزمایش می شود برای coronavirus پس از Rep. کابل پیدا مثبت برای COVID-19

Jason Lalljee کوین جانسون و دیوید جکسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:18 PM EDT Jul 29, 2020دادستان کل

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

دادستان کل لایحه بار تست خواهد شد برای coronavirus چهارشنبه پس از آمدن به تماس با یک تگزاس کنگره که تست مثبت است.

"دادستان کل تست خواهد شد امروز" وزارت دادگستری گفت: در یک بیانیه کوتاه پس از این بخش مطلع شد که Rep. کابل R-تگزاس, تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

این دو تا به حال مختصری تعامل در بر ظاهر در یک مبارز قضایی مجلس جلسه کمیته روز شنبه گفت: با آگاهی از این موضوع است. رسمی که مجاز به اظهار نظر علنی گفت: اعتقاد بر این است که این دو تا به حال تماس فیزیکی.

Gohmert می پیوندد تعداد فزاینده ای از نمایندگان مجلس به قرارداد ویروس. تگزاس جمهوریخواه قبلا حاضر به پوشیدن ماسک در حالی که صحبت کردن در کف خانه و خبرنگاران در کاپیتول هیل بارها خال خال او را بدون.

Gohmert قرار بود به همراه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تگزاس در روز چهارشنبه اما خراشیده شد از یک نیروی هوایی آشکار به دلیل مثبت COVID-19 آزمون یک دولت رسمی گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به دلیل این حادثه شامل کنگره پرونده سلامت. Gohmert را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Gohmert گفت یک تلویزیون محلی خروجی جمعه او قصد دارد برای خود قرنطینه به مدت 10 روز.

او گفت: او را پوشیده است و یک ماسک بیشتر "در هفته گذشته و یا دو" از او در چهار ماه گذشته نشان می دهد او ممکن است قرارداد این ویروس که در راه است.

"من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم اگر من تا به حال نشده است با پوشیدن یک ماسک بسیار در 10 روز گذشته یا من واقعا تعجب می کنم اگر من نمی خواهد که آن را بدست," او گفت: گمان می کنند که او محدود به "قرار دادن برخی از ویروس بر روی ماسک" از آن "حرکت در اطراف بسیار است."

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., محکوم Gohmert طی تماس با خبرنگاران روز چهارشنبه. او به نام Gohmert اقدامات "غیر مسئولانه" و گفت: از آن زمان به ارزیابی مجدد تست برای تمام اعضای کنگره پس از رهبری در ماه مه کاهش یافت به موسسه گسترده تست با توجه به کمبود در سراسر کشور.

"به فرانک بیش از حد بسیاری از جمهوری خواهان همچنان به عمل فوق العاده غیر مسئولانه از جمله کابل. کابل باید به قرنطینه خود را در حال حاضر," او گفت:.

در روز سه شنبه Gohmert شرکت در بازجویی از بر و دو دیده می شد راه رفتن در نزدیکی بدون ماسک در تصویری از تپه که شد ارسال شده در توییتر.

برجسته جمهوری خواه مجلس خواست آمریکایی ها برای پوشش چهره خود را در مکان های عمومی مانند بهداشت ، مارکو روبیو R-Fla., که گفت: "هر کس باید فقط پوشیدن لعنت ماسک" در ماه ژوئن با توجه به تپه.

وجود دارد باقی می ماند یک جناح از جمهوری خواهان از جمله Gohmert, اما, که باقی می ماند دوسوگرا به بهداشت عمومی احتیاط. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ماسک یک "شمشیر دو لبه" در ماه گذشته.

Gohmert سی ان ان گفت در ماه ژوئن او را تنها یک ماسک اگر او قراردادی ویروس.

"من نمی باید coronavirus معلوم که از دیروز من تا به حال هرگز آن را. اما اگر من آن را هرگز به شما خواهید دید من بدون ماسک," او گفت:. "اما من در حفظ و در حال آزمایش است و من آن را ندارد. بنابراین من از شما می ترسند اما اگر من آن من پوشیدن ماسک."

قانونگذاران دموکرات به تازگی به نام از اعضای جمهوری خواه کنگره برای پوشیدن ماسک در اطراف کنگره.

تشکر. Hakeem Jeffries, D-n. y. صندلی از خانه دموکراتیک حزبی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه او "نگران رفتار غیر مسئولانه" آمریکا که نمی پوشیدن ماسک در کنگره.

او خواسته خود را جمهوری خواه و همکاران به دنبال عمومی دستورالعمل های بهداشتی برای سلامت ایمنی و رفاه است."

قضایی مجلس رئیس Jerrold Nadler, D -, n. y., به طور مستقیم انتقاد سه جمهوری خواه اعضای کمیته برای پوشیدن ماسک در جلسه با Barr در روز سه شنبه.

"من می خواهم به یاد آقای (جیم) اردن آقای (اندی) Biggs و آقای (مایک) جانسون برای جلوگیری از نقض قوانین این کمیته برای جلوگیری از نقض ایمنی از اعضای این کمیته برای جلوگیری از برگزاری خود را به عنوان دلسوز با امتناع از پوشیدن ماسک خود را," Nadler گفت.

پس Gohert تشخیص روز چهارشنبه نمایندگان مجلس با محکوم اعضای کنگره برای امتناع از پوشیدن ماسک.

"من نمی دانم که نیاز به شنیدن این, اما اگر شما یک عضو کنگره که حاضر به پوشیدن ماسک در کاپیتول هیل شما نه تنها با قرار دادن همکاران خود در معرض خطر—شما با به خطر انداختن کارکنان که در اینجا کار می کند, از جمله بسیاری از ترکیبات" گفت: Rep. جنیفر Wexton D-Va.

تشکر. همین Beyer, D-Va., دوباره گردش یک نامه سرگشاده او و هفت تن دیگر از نمایندگان مجلس خطاب به مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا در ماه ژوئن.

"ما به نام از همکاران هفته پیش برای به خطر انداختن مردم ما به ترکیبات در اطراف آنها از جمله هزاران نفر از کارکنان پلیس پرسنل پشتیبانی و روزنامه نگاران که در کاپیتول هیل" او گفت:. "دوباره به همکاران من: ماسک برای محافظت از افراد دیگر است."

نامه اصلی به نام پلوسی و مک کارتی به "مسئله قوی صریح دستورات را به اعضای مجلس در مورد مناسب پوشش صورت اجتماعی فاصله و دیگر بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی توصیه شده توسط مرکز کنترل بیماری و محلی بهداشت عمومی ادارات با همه ممکن است عجله."

کمک: نیکلاس وو Christal هایسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن