Coronavirus به روز رسانی: جهانی مورد شمارش تاپ 4.1 میلیون; کره جنوبی گزارش خوشه از سئول کاباره ها و ووهان چین دارای 4 مورد جدید

تعداد موارد COVID-19 سراسر جهان گل رز بالاتر از 4.1 میلیون دلار در روز دوشنبه به کره جنوبی در گزارش جدید خوشه ناشی از سئول کلوپ شبانه در منطقه و چین گزارش چهار مورد جدید در ووهان شهر اعتقاد به منبع از شیوع این بیماری در اواخر سال گذشته.

کره جنوبی موفق به کسب تحسین برای سرعت که با آن به ارمغان آورد شیوع تحت کنترل با استفاده گسترده از تست و تماس با ردیابی. اما 29 مورد جدید از 35 گزارش شده بیش از آخر هفته به ترتيب مربوط به منطقه Itaewon یک منطقه محبوب برای nightclubbers به عنوان نگهبان گزارش شده است.

این خبر باعث شده است که مقامات به عقب براند بازگشایی مدارس با یک هفته.

در اروپا و اسپانیا و ایتالیا و سوئیس همه منتقل دوشنبه به سهولت مستند محدودیت. پاریس است که اجازه می دهد مغازه ها و مدارس برای بازگشایی, برای اولین بار از مارس 17 اگر چه مترو عامل زیر ظرفیت با بسیاری از ایستگاه های باقی مانده بسته و مسافران نیاز به پوشیدن ماسک.

جشنواره فیلم کن یکی از آخرین رویدادهای مهم برای لغو می شود, اگر چه سازمان ها با هدف به نمایش در دیگر جشنواره های فیلم های که انتخاب شده اند به رقابت در جشنواره جوایز.

در ایالات متحده آمریکا کاخ سفید از کارکنان تست خواهد شد به طور منظم برای COVID-19 بعد از دو کارکنان و چندین سرویس مخفی اعضای آزمایش مثبت ارسال سه کلید از اعضای coronavirus نیروی کار به خود شده است. Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و استفان هان کمیسر غذا و دارو همه کار از راه دور پس از اینکه در معرض آلوده کارکنان.

هر سه به شهادت برنامه ریزی شده قبل از اینکه یک کمیته مجلس سنا روز سه شنبه در گیر و انتظار می رود برای انجام این کار از راه دور.

“این ترسناک است برای رفتن به محل کار” کوین Hassett یک مشاور اقتصادی رئیس جمهور گفت: CBS’ “چهره ملت” در روز یکشنبه. دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از آن را کند و متوقف پاسخ به بحران ها و اخبار کاخ سفید عفونت کمک کرده است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر شده است که یکی از بی کفایتی و بی کفایتی از نادیده گرفتن و کم اهمیت جلوه دادن تهدید در ابتدا به آن حماسه سوء مدیریت و هرج و مرج در پاسخ گفت:” غیر انتفاعی پاسخگو باشد.U.S. بیش از آخر هفته.

همچنین نگاه کنید به: متحده شروع به بازگشایی پایان coronavirus مستندات: کارخانه در میشیگان و کنتاکی می تواند بازگشایی دوشنبه

در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون که به تازگی از بهبود COVID-10 اعلام کرد که اولین مرحله از مستند در یک آدرس به ملت در روز یکشنبه که در آن او گفت: کسانی که از خانه کار می کند باید شروع به رفتن به محل کار از شنبه, اگر چه او تاکید کرد که بسیاری از محدودیت های فعلی در محل باقی بماند. او هشدار داد انگلیسی ها به “هشدار” در یک آدرس که انتقاد برای مبهم و گیج کننده است.

انگلستان با هدف شروع یک مرحله به مرحله بازگشایی مغازه ها و مدارس در ماه ژوئن است. اگر داده ها نشان می دهد که امکان پذیر است و بدون یک تازه افزایش عفونت و یا نرخ انتقال آن به دنبال خواهد داشت در ماه جولای بازگشایی کافه ها و رستوران ها و دیگر اماکن عمومی اما با اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و دیگر مکان های عمومی-اقدامات ایمنی در محل.

مهم ترین تغییر جانسون اعلام کرده است که افرادی که در سفر به انگلستان از طریق هوا خواهد بشود به 14 روز در قرنطینه ارسال airlines سهام به شدت پایین تر است. نخست وزیر همچنین گفت که او در حال افزایش جریمه های اعمال شده بر کسانی که شکستن اجتماعی-دورى قوانین.

خوانده شده در حال حاضر:می خواهم به سفر به انگلستان? آماده برای 14 روز در قرنطینه

آخرین برگه

در حال حاضر وجود دارد 4.14 میلیون نفر از COVID-19 جهان و 283,861 مردم فوت کرده اند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 1.4 میلیون نفر بهبود یافته اند.

ایالات متحده دارای بالاترین مورد تلفات در 1.33 میلیون و بالاترین مرگ و میر در 79,825.

اسپانیا دارای بالاترین تعداد موارد در اروپا در 224,350 و 26,621 مرگ و میر. انگلستان است و بعد با 224,327 موارد و 32,140 مرگ و میر بالاترین مرگ و میر در اروپا است.

روسیه دچار یک سنبله در مورد اعداد بیش از آخر هفته و در حال حاضر 221,344 موارد و 2,009 مرگ و میر.

ایتالیا 219,814 موارد و 30,739 مرگ و میر. فرانسه 177,094 موارد و 26,383 مرگ و میر. آلمان 171,999 موارد و 7,569 مرگ و میر.

برزیل 163,510 موارد و 11,207 مرگ و میر. ترکیه 138,657 موارد و 3,786 مرگ و میر. ایران 109,286 موارد و 6,685 مرگ و میر. چین که در آن بیماری برای اولین بار گزارش اواخر سال گذشته 84,010 موارد و 4,637 مرگ و میر.

نیویورک است که هنوز هم ایالات متحده در کانون با 340,657 موارد و 26,656 مرگ و میر به گفته نیویورک تایمز ردیاب.

وجود نگرانی رو به رشد در مورد تعداد فرزندان در دولت است که وارد شده با یک تهدید کننده زندگی سندرم اعتقاد به بنیادی از COVID-19 است که باعث التهاب. بیماری به نام “کودکان multisystem التهابی سندرم” کشته شدن حداقل سه فرزند. مقامات دولتی در حال بررسی به عنوان بسیاری از 85 بالقوه دیگر موارد با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز یکشنبه.

روز دوشنبه کومو گفت: بخش هایی از شمال ایالت نیویورک می توانید شروع به بازگشایی تا پایان این هفته زمانی که دولت رسمی مستند است به پایان می رسد.

“این هیجان انگیز جدید فاز” کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه. “ما همه مشتاق به بازگشت به کار. ما می خواهیم به انجام آن هوشمندانه.”

بازگشایی آغاز خواهد شد در یک منطقه های منطقه پایه و اساس شروع روستایی در بخش هایی از غرب و شمال ایالت نیویورک–دریاچه انگشت, Mohawk Valley و ردیف جنوبی–که در آن نرخ عفونت می تواند موفق بر اساس یک چک لیست از معیارهای که دولت خواسته است در مناطق به نظارت روزانه. کسب و کار است که سر به کار اول شامل ساخت و تولید تمام خرده فروشی که در آن منظقه وانت ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان کشاورزی جنگلداری و ماهیگیری.

از دست ندهید:به عنوان سازمان ملل به آرامی بازگشایی رهبران به دنبال glimmers از خوش بینی در میان ترس از coronavirus’ موج دوم

چه, آخرین اخبار پزشکی?

وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: بیش از آخر هفته که کشورهای با بالاترین مورد شمارش شده اند اختصاص داده شده دوز remdesivir مواد مخدر ساخته شده توسط Gilead Sciences, Inc. مطلا کردن +3.74% که دریافت کرده اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و دارو به عنوان یک درمان برای ویروس.

این DHHS شد در پاسخ به بیماری های عفونی پزشکان و کلینیک گروه که در هفته گذشته نگرانی در مورد آنچه که بیمارستان ها و بیماران خواهد شد که دسترسی به مواد مخدر است. جلعاد اهدا کرده است 1.5 میلیون دوز از این دارو که HHS است که توزیع به کشورهای هستند که پس از تخصیص به بیمارستان. ایلینوی (140 موارد remdesivir), نیویورک (565 نفر) در نیوجرسی (110 نفر) و ماساچوست (117 مورد) شده اند اختصاص داده شده بیشترین تعداد از موارد که هر کدام دارای 40 ویال از remdesivir.

به طور جداگانه آبوت آزمایشگاه ABT, +2.27% دریافت یک مجوز از سازمان غذا و دارو به بازار COVID-19 آزمایش پادتن. جدیدترین تست شبیه به یکی که دریافت اضطراری با استفاده از مجوز در اواسط ماه مارس اما آن را در دسترس در یک جدیدتر تست پلت فرم.

“ما می خواستیم برای ارائه به بیمارستان ها و آزمایشگاه های با به عنوان بسیاری از گسترده و قابل اعتماد, تست گزینه های که ممکن است در طول این بیماری همه گیر” یک سخنگوی شرکت گفت: در یک ایمیل.

ابوت قصد دارد به کشتی در مجموع 30 میلیون تست آنتی بادی در سراسر جهان در ماه مه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر دو از آن تست سیستم عامل است. آزمون های سرولوژیک استفاده می شود برای تشخیص گذشته عفونت با COVID-19; از آنها استفاده می شود برای تشخیص عفونت فعلی. ابوت همچنین دریافت EUAs مولکولی در آزمون است که می تواند تشخیص زمان عفونت با COVID-19.

آیا شرکت گفت ؟

تسلا Inc. TSLA, -1.29% مدیر اجرایی Elon Musk خود را ادامه داد حمله در کالیفرنیا مستند اقدامات بیش از آخر هفته که او را مانع از بازگشایی این شرکت گیاه در فریمانت. در شنبه تسلا واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه منطقه ای فدرال به دنبال یک دستور اجازه می دهد تا برای بازگشایی این کارخانه با این استدلال که شهرستان که در کارخانه واقع شده است و دارای overreached و یکنواخت اعمال قوانین خود را به تسلا.

“آالمدا کانتی قدرت گرفتن نه تنها مخالف فرماندار سفارشات اما نیاید فدرال و کالیفرنیا قانون اساسی” طرح دعوی در دادگاه ادعا. مشک نیز توییتی که او را حرکت تسلا ستاد در پالو آلتو و فرمونت کارخانه از کالیفرنیا است.

کارخانه و دفتر مرکزی واقع در شهرستان است که در میان برای اولین بار در آمریکا به موضوع اقامت در خانه سفارشات و به منظور غیر ضروری کسب و کار بسته به بنیادی گسترش. مشک شده است از منتقدان خاموش کردن سفارشات در هفته گذشته رفتن تا آنجا که تماس با آنها را “فاشیست.”

خوانده شده در حال حاضر: کالیفرنیا assemblywoman بازدید Elon Musk با یک F-bomb پس از او می گوید او را حرکت تسلا HQ خارج از کشور

محلی مقامات بهداشتی در جمعه خنثی تسلا در نظر دارد برای شروع بازگشایی این کارخانه گفت: در حالی که برخی از غیر ضروری کسب و کار در جای دیگر در دولت شد بازگشایی مجدد خود به خود خاموش شدن نظم غالب شد.

در جای دیگر شرکت ها در ادامه به ارائه گزارشی از استرس ناشی از ویروس است. مرحله فروشگاه برای ورشکستگی زمینه حفاظت از آخرین خرده فروش به رفت و آمد مکرر به دادگاه ورشکستگی پس از J. Crew و Neiman Marcus هفته گذشته است.

چساپیک انرژی Corp. CHK -11.38% اضافه شده “تداوم” به زبان نظارتی تشکیل پرونده در کمتر از سه ماه پس از از بین بردن آن را از گزارش سالانه خود. سوار-به اشتراک گذاری در شرکت, Lyft, Inc. LYFT -3.11% کاهش توسط Stifel برای نگهداری از خرید بر نگرانی در مورد “احتمال دارد آهسته و نامشخص مسیر بهبودی داخلی سوار-نقطه بازار است.”

در اینجا جدیدترین چیزهایی که شرکت ها می گویند در مورد COVID-19:

• AMC, سرگرمی, برگزاری, Inc. AMC +30.12% سهام پرورشی در روز دوشنبه پس از Daily Mail گزارش داد که e-commerce, غول Amazon.com Inc. AMZN, +1.52% بیان کرده بود علاقه مند به دستیابی به مبارزه تئاتر فیلم های زنجیره ای. AMC پدر و مادر از AMC تئاتر و Odeon Cinemas و آمازون برگزار شد بحث در مورد پتانسیل خریداری, the Daily Mail گزارش با استناد به منابع اما روشن نیست اگر بحث شد و هنوز هم فعال خواهد شد و یا منجر به یک معامله. AMC بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ببینید در حال حاضر:آمازون می تواند در صورت تمدید آنتی تراست بررسی با توجه به COVID-19 فروش تحلیلگر می گوید:

• Sloanetoyotaglenside Inc. یک +3.88% گزارش سه ماهه اول سود که ضرب و شتم انتظارات اما درآمد آن کاهش یافت و کمی خجالتی که 95 درصد از درآمد خود بودند از کشور با اقامت در خانه سفارشات به دلیل بیماری همه گیر. جدید فروش خودرو کاهش یافته است 8.6% به $2.28 میلیارد دلار بالاتر از FactSet اجماع $2.23 میلیارد و استفاده و فروش خودرو کاهش یافته است 6.8% افزایش به $1.25 میلیارد دلار به دست انتظارات $1.29 میلیارد دلار است. در آوریل جدید و استفاده می شود فروش خودرو بودند پایین 52 درصد در طول 10 روز اول از ماه اما بهبود به پایین بودن 19 درصد در طول نهایی 10 روز از ماه.

• Bausch سلامت Cos. Inc. BHC, +0.62%, این شرکت که قبلا شناخته شده به عنوان Valeant راه اندازی یک ارائه $1.25 میلیارد دلار از جدید ارشد اشاره می کند که در 2029. درآمد حاصل استفاده خواهد شد به صندوق رستگاری موجود 6.50% ارشد امن یادداشت که در سال 2022 و به پرداخت هزینه های مربوط.

• Coty Inc. COTY, -7.30% اعلام $750 میلیون سرمایه گذاری در سهام از KKR & Co. Inc. KKR, -0.37% و گزارش تعجب مالی سه ماهه سوم از دست دادن درآمد و سقوط کرد که بیش از هوا. سرمایه گذاری از KKR خواهد بود از طریق تبدیل سهام ترجیحی. تحت شرایط سرمایه گذاری Coty و KKR امضا تفاهم نامه که در آن Coty فروش یک اکثریت آن را حرفه ای زیبایی و خرده مو کسب و کار که شامل Wella, Clairol, OPI و ghd مارک. درآمد کاهش 23 ٪ به $1.53 میلیارد دلار در زیر FactSet اجماع $1.55 میلیارد دلار به عنوان لوکس مصرفی, زیبایی و حرفه ای زیبایی بخش همه از دست رفته و انتظارات. این شرکت گفت: این یافته چرخش طرح از جمله کاهش هزینه ها با 25% از طریق کاهش شغل و تحکیم عرضه آن شبکه.

• والت دیزنی Co. قطع -0.65% در بازار اوراق قرضه با برنامه ریزی برای شش بخش مقابله, با توجه به پر کردن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. این حرکت پس از سرگرمی های غول پیکر به فروش 6 میلیارد دلار از اوراق قرضه در ماه مارس است. این شرکت ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در tranche اندازه یا سررسید اما گفت: درآمد حاصل خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به طور کلی اهداف شرکت از جمله بازپرداخت تجاری کاغذ و دیگر بدهی. معامله است که تحت BNP Paribas, Credit Suisse, Deutsche Bank, گلدمن ساکس و مورگان استنلی گفت: پر کردن است. دیزنی نوشته شده در سه ماهه اول درآمد در هفته گذشته نشان داد که سود پایین 90% به عنوان coronavirus همه گیر تحت فشار همه چیز را از پارک به تولید فیلم به تبلیغات تلویزیون. COVID-19 هزینه دیزنی حداقل 1 میلیارد دلار در سود فقط برای آن پارک واحد مدیران گفت.

• General Mills, Inc. GIS +1.79% انتظار سه ماهه چهارم آلی خالص فروش به افزایش دو رقم به عنوان COVID-19-مربوط به اقامت-در-خانه سفارشات رانندگی افزایش فروش به خصوص در آمریکای شمالی خرده فروشی و حیوان خانگی دسته. این شرکت در حال حاضر انتظار دارد که بیش از تمام سال های آلی خالص فروش رشد راهنمايي 1 ٪ به 2٪. این FactSet اجماع است برای فروش $17.36 میلیارد بنحوی 3 درصد رشد داشته است. جنرال میلز می گوید: افزایش تقاضا در “بی سابقه” سطح در ماه مارس تا 45 درصد با توجه به نیلسن خرده فروشی ایالات متحده اطلاعات برگزار شد به افزایش تقاضا در ماه آوریل تا 32 درصد با توجه به Nielsen. General Mills برندها شامل Cheerios, Yoplait و Betty Crocker.

• باغ میدان مدیسون ورزشی Corp. پیام های, -5.11% چرخش به سه ماهه اول کاهش در درآمد که کاهش 18% اما در صدر انتظارات به عنوان همه گیر منجر به تعلیق حرفه ای بسکتبال و هاکی فصل است. پدر و مادر از نیویورک نیکز تیم بسکتبال حرفه ای و نیویورک رنجرز حرفه ای هاکی تیم گفت: “عملا هیچ درآمد” است که به رسمیت شناخته شده از جمله درآمد مربوط به بلیط حمایت و علامت سوئیت و رسانه های محلی حقوق.

• Marriott International, Inc. MAR, -4.78% گزارش سود سه ماهه نخست سال بود که به خوبی در زیر انتظارات اما ضرب و شتم بر درآمد در حالی که گفت آن معتقد است مسکن تقاضا تثبیت شده در مواجهه با این بیماری همه گیر. درآمد به ازای هر اتاق در دسترس (RevPAR) کاهش یافت و 22.5% پس از رشد 3.2% برای اولین بار دو ماه از سه ماهه. برای آوریل RevPAR کاهش یافته و در حدود 90% است. ماریوت گفت: اشغال بهبود یافته و به حدود 20 درصد بیش از دو هفته گذشته در شمال امریکا است. این شرکت گفت که نمی تواند ارائه یک چشم انداز مالی با توجه به عدم اطمینان بیش از اثرات این بیماری همه گیر.

• Moleculin زیست فناوری, وارز. MBRX, -1.83% و CNS Pharmaceuticals Inc. CNSP, -3.83% نه درخواست و یا هر گونه پیشرفت دانش در مورد ادعاهای ساخته شده توسط اشخاص ثالث مورد نامزد مواد مخدر WP1122 و اثر آن بر COVID-19. دو هوستون مبتنی بر شرکت ها سهام خود را به طور موقت متوقف توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در تاریخ 1 مه بیش از ادعا و اطلاعات در بازار مورد WP1122 همراه با سهام WPD Pharmaceuticals Inc. WCOTF, -2.49% از Vancouver, British Columbia. WPD قبلا لیسانس حقوق به مجموعه ای از مواد مخدر نامزدها از جمله WP1122 از Moleculin بیوتکنولوژی برای مناطق خاصی در حالی که سیستم عصبی مرکزی است که کار با WPD در توسعه است. در اظهارات جداگانه این شرکت گفت: آن دسته از احزاب ساخته شده ادعا و توزیع اطلاعات در مورد WP1122 در طول دوره کشش از 20 مارس و آوریل 5 با توجه به پتانسیل اثر بخشی دارو در برخورد با کروناویروس که باعث COVID-19. “این شرکت نه تهدیدی حال پیشرفت دانش و نه بازی هیچ نقشی در تهیه این اطلاعات ادعا و یا اظهارات” Moleculin گفت: تشویق سرمایه گذاران به. علاقه به دنبال در شرکت ارتباطات WP1122. CNS با استفاده از همان زبان در انتشار آن است. SEC توقف برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در آوریل 15.

• مرحله Stores, Inc. SSI -23.38% برای ثبت فصل 11 تنها چند روز پس از گزارش که ورشکستگی آماده سازی شد و در آثار. این شرکت که در عمل مرحله و فروشگاه Bealls, مغز گردو و کاخ سلطنتی گفت: در مورد 557 فروشگاه بازگشایی on May 15, 67 اضافی فروشگاه ها انتظار می رود برای باز کردن توسط مارس 28 و باقی مانده فروشگاه ها باز خواهد شد ژوئن 4, برای انحلال فروش. مرحله فروشگاه دارای 13,600 کارکنان با توجه به FactSet. این شرکت تا به حال 738 فروشگاه به عنوان یک مارس 27 کسب و کار به روز رسانی. “[T]او به طور فزاینده ای به چالش کشیدن محیط بازار تشدید شد توسط COVID-19 همه گیر است که نیاز ما را به طور موقت نزدیک همه فروشگاه های ما کردند و اکثریت قریب به اتفاق همکاران ما” گفت: اجرایی مایکل گلیزر در بیانیه ای. “با توجه به این شرایط ما شده اند قادر به دست آوردن لازم تامین مالی و هیچ چاره ای اما به این اقدامات است.” این شرکت انتظار دارد که به افتخار و کارت هدیه و بازده برای 30 روز اول بعد از بازگشایی فروشگاه.

• Under Armour, Inc. UA, -10.51% UAA, -10.29% گزارش گسترده تر از حد انتظار در سه ماهه اول ضرر و زیان و درآمد سقوط کرد که از تخمین می زند. Under Armour به پایان رسید سه ماهه با $959 ميليون دلار نقد و معادل وجه نقد که 600 میلیون دلار آن مربوط به استقراض از شرکت گردان تسهیلات اعتباری. یک اصلاح توافق نامه های اعتباری است که انتظار می رود روز سه شنبه نزدیک است که باید برای بهبود دسترسی به نقدینگی. این شرکت گرفته شده coronavirus مربوط به اقدامات صرفه جویی در هزینه از جمله به طور موقت تخمگذار کردن کارگران متعلق به فروشگاه های خرده فروشی و آمریکا مراکز توزیع. Under Armour سهام سقوط 54.2 درصد بیش از سال گذشته در حالی که S&P 500 شاخص

• Vera Bradley, Inc. VRA, -4.81% برنامه ای برای بازگشایی بیش از نیمی از فروشگاه های خود را تا پایان مارس و تقریبا تمام فروشگاه های خود را تا پایان ماه ژوئن است. فروشگاه نیاز کارگران به پوشیدن ماسک و دستکش و تشویق اجتماعی فاصله و کاهش ساعت های عامل در میان سایر COVID-19 مربوط به اقدامات. فروشگاه شروع به انجام کسب و کار دوباره به عنوان متحده شروع بازگشایی روند. Vera Bradley گرفته شده به حساب تمایلات مصرف کننده کارگران تمایل به بازگشت به کار و فروشگاه آمادگی زمانی که تصمیم به راه اندازی مجدد عملیات در یک محل اجرایی راب Wallstrom گفت:

• باکره گروه فرعی Vieco 10 Ltd. روز دوشنبه گفت ممکن است فروش تا 25 میلیون از سهام خود را از ویرجین کهکشانی Holdings, Inc. SPCE, -2.04% در در بازار ارائه شده است. این شرکت با استفاده از درآمد حاصل از حمایت جهانی آن فراغت تعطیلات و سفر, کسب و کار شده اند که طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس و مصرف کنندگان مطابق با اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر در حرکت است.

چگونه Coronavirus-پیگیری برنامه های کار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>