فردریک داگلاس مجسمه در نیویورک تخریب در سالگرد آخر هفته چه به چهارم ژوئیه' سخنرانی

گری کریگ و رایان میلر روچستر دموکرات و Chronicleمنتشر شده 8:19 PM EDT Jul 5, 2020روچستر n. y. — در همان آخر هف

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

روچستر n. y. — در همان آخر هفته که در آن مشهور طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس 168 سال پیش تحویل یکی از تاریخی ترین رزونانس سخنرانی یک مجسمه داگلاس سرنگون شد از پایگاه خود را و سمت چپ در نزدیکی Genesee رودخانه تنگه.

واقع در مپلوود پارک مجسمه "قرار داده شده بود بیش از نرده ها به تنگه و تکیه داده بود در برابر حصار" در کنار رودخانه با توجه به بیانیه ای از روچستر ، مجسمه سمت چپ بود در حدود 50 پا از خود را پایه.

پایه و قسمت پایین مجسمه آسیب دیده و به عنوان یک انگشت بر روی مجسمه دست چپ. مجسمه گرفته شده از پارک برای تعمیرات به گفته سرهنگ جفری LaFave دوم.

وجود دارد هیچ نشانه ای از نقاشی های دیواری در مجسمه و یا هر نقطه در پارک, پلیس گفت:.

نظر: فردریک داگلاس در بر داشت امیدوارم که در اعلامیه استقلال. بنابراین ما می تواند.

در سراسر ایالات متحده داگلاس' 5 جولای سال 1852 سخنرانی "آنچه به چهارم ژوئیه" به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر به عنوان یک یادآوری از این کشور به میراث برده داری و نژاد پرستی.

داگلاس سابق, برده, تحویل, سخنرانی برای بانوان " ضد برده داری در جامعه Corinthian سالن در مرکز شهر روچستر. او گفت: شنوندگان وجود دارد و فراتر از آن است که این کشور نمی تواند مدعی ناب ترین آرمان در حالی که با میل و رغبت به بردگی و سرکوب آن سیاه شهروندان است.

داگلاس اعتبار امضاء کنندگان اعلامیه استقلال به عنوان "شجاع" و "بزرگ" مردان اما به نام نفاق از جشن چهارم جولای به عنوان روز آزادی در حالی که بردگان آزاد بودند.

بیلی گراهام, Harriet Tubman و فردریک داگلاس: کسانی که تهمت می خواهد در "باغ ملی آمریکا قهرمانان'

روز استقلال به یک برده داگلاس گفت: "یک روز که نشان می دهد به او بیش از همه روزهای دیگر در سال ناخالص بی عدالتی و ظلم به او است که ثابت قربانی است."

داگلاس که فرار برده داری در ایالت مریلند در سال 1838 و حل و فصل در روچستر برای حدود 30 سال گفت: در این سخنرانی که جشن آزادی و شهروندی بودند توهین آمیز به بردگی کشانده جمعیت.

"خود را بالا استقلال تنها نشان می دهد که بی اندازه فاصله بین ما. نعمت است که در آن شما در این روز شاد هستند لذت بردم مشترک است. این چهارم جولای شماست و نه من. شما ممکن است شادی من باید سوگواری."

این سخنرانی به دنبال فراری برده عمل 1850. فراری برده عمل رد بردگان آزادی اگر آنها موفق به فرار به یک کشور آزاد و مورد نیاز آنها را به بازگشت به کارشناسی ارشد خود را. آن را نیز ممنوع بردگان فراری از شهادت از طرف خود و از داشتن یک محاکمه با حضور هیئت منصفه. داگلاس' آدرس در نظر گرفته شده است یکی از مهم ترین antislavery سخنرانی قبل از جنگ داخلی.

نیویورک آزاد بردگان در تاریخ 4 ژوئیه سال 1827 25 سال قبل از داگلاس' سخنرانی. آفریقایی آمریکایی جامعه تصمیم به جشن رهایی در جولای 5 به جای استفاده از تعطیلات ملی به همین دلیل است که داگلاس تصمیم به علامت سخنرانی خود در آن روز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن