CityWatch: ساوتهمپتون کنسرت شامل Chainsmokers Goldman Sachs رئیس می تواند منجر به جریمه مجازات های کیفری

سازمان از یک کنسرت خیریه featuring the Chainsmokers و گلدمن ساکس GS -0.69% مدیر عامل دیوید جزایر ریسندگی آهنگ

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

سازمان از یک کنسرت خیریه featuring the Chainsmokers و گلدمن ساکس GS -0.69% مدیر عامل دیوید جزایر ریسندگی آهنگ و همچنین شهر ساوتهمپتون, نیویورک, که در آن رویداد برگزار شد می تواند به صورت مدنی جریمه و مجازات برای جرم جمع آوری Gov. اندرو کومو گفت: در روز سه شنبه.

خرید اینترنتی و موشکافی در ادامه به سطح شیب دار تا در پی "drive-in" کنسرت که صورت گرفت در Hamptons پارک مجسمه سازی در شنبه شب پس از ویروسی عکس و فیلم از این رویداد نشان داد مهمانان ازدحام در مقابل مرحله بدون ماسک در طول یک Chainsmokers عملکرد. جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت است و پس از باز تحقیق و تفحص به این رویداد است.

"من می خواهم دولت های محلی به درک که ما این را بسیار جدی" کومو گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با رسانه های اعضا صبح روز سه شنبه. "وزارت بهداشت در حال رفتن به انجام یک تحقیق کامل که چرا شهر ساوتهمپتون با صدور مجوز; چه چیزی مروج فکر آنها انجام شد; چگونه این رویداد به عنوان آن رفت و شد مجاز به خارج شدن از کنترل است; و به همین دلیل اجرای قانون محلی چیزی نمی زمانی که آنها را دیدم آنها تا به حال یک رویداد است که از کنترل خارج شد با تمام قوانین را نقض."

دبیر فرماندار Melissa de Rosa اضافه شده است که دیگر دولت های محلی و یا سازمان دهندگان این رویداد "باید ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است در Hamptons و forewarned می شود."

باز عمل می کند برای این کنسرت بود که به نام "Safe & Sound" شامل ساوتهمپتون شهر سرپرست جی Schneiderman و گروه خود را به عنوان به خوبی به عنوان جزایر انجام خود را تحت D. J. نام مستعار. D-سل.

یک سخنگوی گلدمن ساکس گفت MarketWatch در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که جزایر مورد توافق برای انجام با این شرط که "سازمان مشغول به کار از نزدیک با دولت های محلی و قرار دادن سخت پروتکل های بهداشت در محل."

گلدمن ساکس مدیر عامل David Solomon

گتی ایماژ

جزایر انجام شده در اوایل نشان می دهد و سمت چپ قبل از این رویداد به پایان رسید, سخنگوی گفت. "اکثریت قریب به اتفاق مخاطبان به نظر می رسد به دنبال قوانین اما او مشکل است که برخی از آنها را نقض و قرار دادن خود و دیگران در معرض خطر است."

Schneiderman شهر سرپرست بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. و نه در دانستن تجارب که کمک به سازماندهی Safe & Sound یا جاجا تکیلا که با همکاری در این می دانم که در این رویداد است.

دفتر والی را بلافاصله روشن ارائه که به طور خاص ممکن است مجازات های کیفری به عنوان یک نتیجه از دولت بررسی است. مقامات دولتی به هیچ نشانه ای که هنرمندان با آن مواجه مجازات است.

جاجا تکیلا شرکت متعلق به الکس پال و جلب Taggart از Chainsmokers و همچنین الیوت Tebele که شرکت جری رسانه ای بود که به شدت درگیر در ارتقاء Fyre جشنواره در سال 2017.

این رویداد به خودی خود به جمع آوری کمک برای علل از جمله هیچ بچه ای گرسنه و کودکان پزشکی صندوق از نیویورک و در اصل پیش بینی شده به عنوان یک جامعه فاصله درایو که در آن مهمان می تواند از تماشای این مرحله از در یا در نزدیکی وسایل نقلیه خود را که در پارک تعیین شده با خیال راحت فاصله مناطق. بلیط بنا به گزارش ها رفت تا آنجا که $25,000.

کومو لعنتی این کنسرت به عنوان "نقض آشکار و نه تنها سلامت عمومی قوانین اما نقض حس مشترک و به شدت بی احترامی به همکار نیروهای جدید است."

دیگر نیویورک اخبار:

• COVID-19 عفونت نرخ در سراسر کشور پایین باقی می ماند; از 57,000 تست های انجام شده دیروز 0.93% آمد مثبت است. گذاری نرخ نیز تشویق کومو گفت: با مجموع 81 نفر انتوبه سراسر کشور روز گذشته کمترین تعداد از آوریل 15. لوله ها اغلب به عنوان یک شاخص اولیه آینده coronavirus مرگ و میر. ایالت نه نفر از این ویروس در روز دوشنبه.

• فرماندار نیز تمدید یک پیشنهاد به تیم های لیگ بیس بال برای برگزاری بازی ها در نیویورک به جای معرض خطر متحده ارائه شده است که بازیکنان سفر در هواپیمای شخصی اقامت در هتل های تعیین شده و تحت آزمایش قبل از بازی. "نیویورک دولت می تواند میزبان هر لیگ اصلی بیس بال بازی است که هر تیم می خواهم به بازی با آنها می تواند بازی و آن بازی در استادیوم" کومو گفت. پیشنهاد آمد و به عنوان MLB به حالت تعلیق در میامی مارلینز فصل 15 بازیکن تست مثبت برای coronavirus.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن