را پیشتاز گام در SPDR? این تکنولوژی ETF فقط سرنگون رهبر صنعت

در اواسط ماه مه در دارایی های پیشتاز فناوری اطلاعات ETF VGT, -0.19% پیشی گرفت و کسانی که در یک رقابت صندوق از

توسط NEWSAMINS در 22 تیر 1399

در اواسط ماه مه در دارایی های پیشتاز فناوری اطلاعات ETF VGT, -0.19% پیشی گرفت و کسانی که در یک رقابت صندوق از شرکت که به مدت طولانی تحت سلطه صندوق ارز داد و ستد در بخش سرمایه گذاری SPDR مجموعه از خیابان دولت جهانی مشاوران.

این یک صنعت کوچک تغییر است که شاید تنها یک ETF علاقه مندان را متوجه شده و در عین حال ممکن است صحبت در مورد چگونگی سرمایه گذاری-مدیریت جهان در حال تحول است.

بخش SPDRs شد اولین ETF محصولات به پیگیری های S&P 500 بخش گروه از شرکت ها با توجه به فعالیت های کسب و کار — باقی می ماند و این غول صنعت در بخش های بزرگ به دلیل مقیاس خود را قادر می سازد سرمایه گذاران نهادی به استفاده از آنها را به تالار معاملات گفت: Todd Rosenbluth رئیس ETF و صندوق پژوهش برای CFRA.

اگر پیشتاز دارایی های ابتلا به خیابان دولت است به این معنی که یکی از دو چیز Rosenbluth گفت MarketWatch: یا سرمایه گذاران نهادی در حال شروع به گرفتن به اندازه کافی راحت با پیشتاز به تکیه بر آن به عنوان یک ابزار تجارت — یا که سرمایه گذاران فردی که به طور سنتی شامل بسیاری از پیشتاز را پایه مشتری در حال تبدیل شدن به "تاکتیکی" ETF استراتژی.

پیشتاز برش دندان های خود را در چه صندوق صنعت خواستار "هسته" محصولات — ساده وجوه شاخص که در مسیر کلی S&P 500 SPX +1.04%, به عنوان مثال. اما فردی سرمایه گذاران به طور فزاینده ای راحت با بودجه ارز داد و ستد و به طور فزاینده ای با استفاده از آنها به بیان هدف بیشتر views.

متصل نمودار نشان می دهد 10 صندوق جفت در حال حاضر موجود در 11 بخش است. 11th بخش املاک و مستغلات ایجاد شده بود در سال 2016; SPDR راه اندازی یک صندوق برای پیگیری این بخش در مدت کوتاهی قبل از آن. در مقابل پیشتاز اصلی بخش صف که تاریخ از سال 2004 همواره شامل املاک و مستغلات. که صندوق به حدود 29 میلیارد دلار دارایی در مقایسه با $4.1 میلیارد دلار جدیدتر صندوق SPDR.

آن را تنها عادلانه به اشاره است که پیشتاز پا در بخش دیگر وجوه باقی مانده است بسیار کوچک در مقایسه در برابر مربوطه SPDR بودجه. بعد به املاک و مستغلات VNQ, +0.30% و فن آوری XLK, -0.02%, مراقبت های بهداشتی VHT, -0.24% بخش که در آن بزرگترین حضور و وجود دارد, دارایی های آن هنوز کمتر از نیمی از کسانی که از صندوق SPDR.

اما پیشتاز این رشد انفجاری رای یک داستان به خودی خود است. این شرکت یک بار در نظر گرفته شده مالی-خدمات فلک زده در حال حاضر بیشتر دارایی های تحت مدیریت از آن سه بعدی رقبای ترکیب شده است. که تا حد زیادی به لطف سرمایه گذاران فردی.

ببینید:سه مدیران صندوق ممکن است به زودی کنترل نزدیک به نیمی از تمام شرکت های بزرگ, رای گیری, قدرت, محققان هشدار می دهندtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن