Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: دیزنی چشمه بازگشایی – با ماسک; تهمت می رود به میشیگان; کانکتیکات در میان آخرین متحده به بازگشایی

تقریبا در تمام 50 ایالت باید حداقل بخشی از بازگشایی اقتصاد خود را از این هفته. در فلوریدا, سرگرمی و ناهار خوری پیچیده دیزنی چشمه در والت دیزنی جهانی توچال شنبه بازگشایی با اقدامات ایمنی از جمله درجه حرارت چک و ماسک.

همچنین چهارشنبه میشیگان گروه محافظه کار قصد دارد در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اقامت در خانه نظم و بسته شدن از آرایشگاه و سالن با دادن رایگان کوتاهی مو در خارج از دولت و کنگره آمریکا در لنسینگ. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای بازدید از یک کارخانه فورد موتور در میشیگان که در آن کارگران در حال ساخت هواکش در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ایالات متحده بزرگترین شیوع کروناویروس در جهان با حدود 92,000 کشته و 1.5 میلیون تأييد موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 323,000 مردم و آلوده 4.9 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از نکات برجسته به دانستن چهار شنبه:

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است برای پاسخ به مجلس نانسی پلوسی, نظرات در مورد او مصرف هیدروکسی کلروکین یک داروی است که ثابت شده است به کار در برابر coronavirus گفتن به خبرنگاران گفت: “من پاسخ نمی دهند ، من فکر می کنم او یک اتلاف وقت است.”
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمدید مرز ایالات متحده بسته به کانادا و مکزیک برای 30 روز.
  • در پاسخ به یک سوال از دموکرات ایالت Sherrod براون وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: “نه کارگران باید به زندگی خود را” اقتصاد به افزایش است.
  • هالیوود فیلم مغول Harvey Weinstein را استرداد به صورت فیلم-اتهام جرم در کالیفرنیا شده است به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: مرکز شهر میدلند می تواند تحت 9 فوت آب توسط چهار شنبه, می گوید میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که اعلام وضعیت اضطراری پس از دو سد شکسته روزهای بعد از باران. تخلیه ساکنان در میان همه گیر است و دیگر چیزی برای نگرانی در مورد.

ماندن از هم جدا با هم: ایالات متحده آمریکا امروز به ارمغان می آورد یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این تلاش بار مستقیم به صندوق پستی خود را. 📥

میشیگان گروه محافظه کار برای برگزاری ‘عملیات کوتاه کردن مو” در کنگره چمن

میشیگان محافظه کار ائتلاف یک سازمان در نظر گرفته شده برای شکل دادن به سیاست و کمک بیشتر محافظه کاران برنده انتخابات برگزار خواهد شد آنچه در آن خواستار عملیات کوتاه کردن مو در خارج از کنگره در روز چهارشنبه. آنها را در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اقامت در خانه نظم و بسته شدن از آرایشگاه و سالن مو.

“میشیگان صاحبان کسب و کار کوچک وطن پرست هستند و شهروندان مطیع قانون است اما به اندازه کافی به اندازه کافی است” گفت: ماریان شریدان از بنیانگذاران این گروه که اضافه شده که درمانگاه ماری جوانا باز باقی می ماند اما “باربر مغازه ها به نحوی انجام شده است.”

Michigan State پلیس بلافاصله افشای آنها چگونه واکنش نشان می دهند به این رویداد است. سازمان دهندگان گفت: کسانی که شرکت “خواهد بود تشویق به پیروی اجتماعی فاصله و دیگر شیوه های ایمن” مانند پوشیدن ماسک, اما مردم ارائه موهایشان نمی خواهد بود قادر به باقی می ماند شش فوت دور از مردم آنها را به عنوان مورد نیاز جهت.

– تاد Spangler مطبوعات آزاد دیترویت

بازگشایی امریکا: چهار شنبه به ارمغان می آورد تغییرات در کانکتیکات کنتاکی

کانکتیکات را از گام های اولیه جهت بازگشت به حالت عادی در روز چهارشنبه با برخی از رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی بازگشایی با محدودیت های اجتماعی از جمله فاصله و ماسک. همچنین چهار شنبه, کنتاکی اجازه خواهد داد که فرد در خدمات عبادت و اجازه مشتریان داخل فروشگاه های خرده فروشی. پیدا کردن آخرین اخبار در دولت خود را

در میان reopenings در سراسر ایالات متحده دانشمندان امیدوارند فاضلاب سیستم های مانیتورینگ با تکیه بر فضولات انسانی را ارائه هشدارهای زودهنگام اگر پشت سر هم یکی دیگر از عفونت. در اینجا بیشتر در مورد تلاش برای جمع آوری فاضلاب و تست آن را برای coronavirus

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس های تعداد بالا از ما coronavirus موارد ‘نشان افتخار’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه به نام تعدادی از COVID-19 نفر در ایالات متحده آمریکا – بالاترین در جهان – یک “نشان افتخار” استدلال هنوز افزایش تعداد موارد است که به سادگی شواهد کشور تست شده است بیشتر مردم است.

“شما می دانید زمانی که شما می گویند که ما سرب در موارد چرا که ما باید تست بیشتر از هر کس” گفت: رئیس جمهور در کاخ سفید است. “هنگامی که ما در بسیاری از موارد من نگاه نکنید که به عنوان یک چیز بد است. من نگاهی که در برخی از احترام به عنوان یک چیز خوب است چرا که آن را وسیله آزمایش ما خیلی بهتر است. بنابراین اگر ما آزمایش شد یک میلیون نفر به جای 14 میلیون نفر آن را به مراتب چند مورد درست است؟”

ایالات متحده آمریکا انجام شده است بیش از 12 میلیون آزمون با توجه به Covid پیگیری پروژه. اما این کشور هنوز تست کمبود پس از ماه از موانع در توسعه و دسترسی.

– ساوانا Behrmann

مک دونالد کارگران در 20 شهرستانها مجموعه به اعتصاب بیش از عدم COVID-19 حمایت

صدها نفر از مک دونالد کارگران در 20 شهرستانها برنامه ریزی برای اعتصاب سه شنبه روز قبل از این شرکت سالانه سهامداران جلسه به عنوان بخشی از تلاش برای فشار زنجیره ای فست فود به بهبود آنها چه می گویند ناکافی برای حمایت از کارکنان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

کار سازمان می گویند نمرات مک دونالد کارگران در حداقل 16 متحده COVID-19. یک نظرسنجی از بیش از 800 کارگر, سازمان, گفت, یافت 42 درصد گزارش شده است گفت: به پوشیدن دنده محافظ توسط مدیریت و 46 درصد گفت: آنها آمد به محل کار احساس بیمار زیرا آنها ترس آنها خواهد بود منظم و یا جریمه.

این اعتصاب پشتیبانی توسط کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه و سازمان یافته توسط “مبارزه برای $15” حداقل دستمزد کارگری در مبارزات انتخاباتی.

شرکت اختلافات اتهامات.

– برت Schrotenboer

ما گسترش مرز تعطیلی به کانادا و مکزیک تا 22 ژوئن در میان coronavirus

مسافران به دنبال یک سفر به کانادا یا مکزیک باید صبر کنید یکی دیگر از 30 روز به عنوان وزارت امنیت داخلی تمدید مرز تعطیلی برای جلوگیری COVID-19 عفونت.

چاد Wolf اقدام وزیر امنیت داخلی اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا-کانادا و آمریکا و مکزیک, مرز زمینی بسته شدن تمدید شده است و تا 22 ژوئن.

آمریکا و کانادا برای اولین بار محدود سفر در ماه مارس برای مدت 30 روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ترودو به توافق نزدیک مرز به کمک شامل گسترش coronavirus. در مکزیک به ایالات متحده محدود سفر در ماه مارس برای مدت 30 روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این کشور به توافق نزدیک مرز برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

– راشا علی

Pier 1 Imports به شاتر تمام فروشگاه ها

Pier 1 Imports که قبلا گفت که نزدیک نیمی از آن در فروشگاه ها در حال حاضر برنامه برای همه از مکان های خود را.

خرده فروش مستقر در فورت ورث تگزاس اعلام کرد که آن را به دنبال ورشکستگی تصویب دادگاه برای شروع یک “منظم باد-down” که از فروشگاه قادر به بازگشایی “پس دولت موظف به تعطیلی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

این شرکت می گوید این حدود 541 ایالات متحده فروشگاه. در دادگاه تشکیل پرونده این شرکت می گوید این برنامه به بازگشایی برخی از فروشگاه ها و یا در اطراف مارس 22 برای “فروشگاه بسته شدن تلاش و انحلال فروش.”

– کلی Tyko

Coronavirus مستندات باعث عظیم در کاهش انتشار کربن

Coronavirus مستندات تا به حال یک “افراطی” اثر روزانه کربن تولید گازهای گلخانه ای باعث عظیم 17% کاهش در سطح جهان در اوج سلول اقدامات در اوایل مارس – سطح گذشته دیده می شود در سال 2006.

بعید است به گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل جدید توسط یک تیم بین المللی از دانشمندان منتشر شده در کارشناسی, مجله طبیعت تغییر آب و هوا.

این اولین بار است که تجزیه و تحلیل برای اندازه گیری همه گیر رانده جهانی کاهش دی اکسید کربن (CO2) تولید گازهای گلخانه ای از ژانویه تا مارس این سال است.

در حالی که تاثیر مستند اقدامات است که به احتمال زیاد منجر به سالانه بزرگترین کاهش در تولید گازهای گلخانه ای پس از پایان جنگ جهانی دوم تا سال 2020 است که هنوز هم در مسیر به یکی از پنج گرمترین سال در تاریخ ثبت شده و مطالعه اشاره می کند که این کاهش هیچ “پوشش نقره ای.”

– دویل برنج

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

  • هیدروکسی کلروکین و coronavirus: از مطالعات به اثرات جانبی همه چیز به دانستن در مورد مواد مخدر تهمت می گوید او را گرفتن.
  • چگونه به دوباره وارد جامعه: سوالات شما و مشاوره از کارشناسان در زندگی پست قرنطینه.
  • آنی گلن بیوه فضانورد سابق آمریکا و سناتور جان گلن می میرد در 100
  • دوقلوها که به دست آورده 37 دانشگاه, پذیرش, $1 میلیون نفر در بورسیه می خواهید برای تبدیل شدن به پرستاران

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>