ما نه در قلمرو ناشناخته با کوتاه ورزشی فصل

ما ترجیح می دهند منظور ما ورزشی, فصل, مطمئن, اما گاهی اوقات به منظور امکان پذیر نیست. بسیاری از زمان آن شده اس

توسط NEWSAMINS در 8 تیر 1399

ما ترجیح می دهند منظور ما ورزشی, فصل, مطمئن, اما گاهی اوقات به منظور امکان پذیر نیست. بسیاری از زمان آن شده است کار ایستاده آف که تولید کرده اند ناقص برنامه و بنابراین این بدان معناست که زمانی که بازی بازگشت وجود داشته است احساسات سخت به همراه تعداد عجیب و غریب از بازی ها.

در اینجا نگاهی به تاریخچه کوتاه برنامه در چهار اصلی ورزشی:

1918 MLB های نجومی: رئیس جمهور ویلسون بود خواست بیس بال به ماندن در کسب و کار حتی پس از ایالات متحده وارد جنگ جهانی اول یک سال پیش از آن اما در تابستان '18 ستيز مردان مورد نیاز برای علت و وزارت جنگ صادر کرد "کار و یا مبارزه با" سفارش نیاز به سفت به هم پیوستن ارتش یا "ضروری" صنعت برای مدت.

در پرواز بیس بال را به طور منظم فصل متوقف شد در روز کارگر با اکثر تیم پس از بازی در اطراف 126 بازی. Red Sox ضرب و شتم توله در شش بازی گذشته خود را در جهان سری عنوان برای سال 86 آخرین بازی هفت. 11 — خوش شانس چرا که جهانی همه گیر شد برای رسیدن بوستون که احتمالا ام مجبور سری به لغو شده است.

1972 MLB های نجومی: اولین بازیکن اعتصاب نامیده می شد چند روز قبل از پایان بهار آموزش و هنگامی که حل و فصل آنها توافق شد این بازی ها نمی شود ساخته شده است. به طور طبیعی, ببر زخم برنده AL شمال 86-70 — و جوراب قرمز مانده بودند در هوای سرد پس از بازی یکی کمتر بازی در پایان با 85-70.

1981 MLB فصل: اول اعتصاب به علت آسیب گسترده به برنامه; MLB تصمیم به تقسیم این فصل در دو و قبل از اعتصاب اول-محل بازی تیم های پست-اعتصاب اول تیم در اولین بخش از سری. بزرگترین تلفات در سینسیناتی که در آن لیورپول تا به حال بیس بال بهترین رکورد در 66-42 — اما از دست رفته برگشتی چرا که آنها برنده نه نیمی از NL غرب است.

1982 NFL های نجومی: بازیکنان زده برای هفت بازی ترک و نه هفته فصل در اعتصاب بیدار که مجبور گسترش 16-تیم حذفی فرمت — و اولین حذفی تیم با از دست دادن رکورد Browns رخنه در 4-5. جت آتش و برنده دو postseason بازی برای اولین بار از سوپر باول سال قبل از از دست دادن به میامی در کاسه گل کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان بازی 14-0.

1987 NFL های نجومی: کتاب رکورد را نشان می دهد که این تیم از دست داده و تنها یک بازی به اعتصاب دوم در پنج سال اما سه نفر از کسانی که در 15 بازی بودند و جمعیتی جایگزینی بازیکنان این تیم NFL در آورده از تمام جنبه های زندگی به عنوان به خوبی به عنوان یک جریان ثابت از بازیکنان واقعی که شکست صفوف و عبور از خطوط اعتصاب. دفاع-قهرمان غول (که بدترین حمله تیم تا کنون) آغاز شده 0-5 و بهبود است.

1994 MLB های نجومی: زشتی از اعتصاب تحت الشعاع قرار غم و اندوه از بسیاری از فرصت های از دست رفته: تونی سمت چپ بود که در .394 زمانی که اعتصاب Aug. 12; مت ویلیامز (43) و کن Griffey جونیور (40) هر ردیابی راجر ماریس' سرعت; یانکی ها و Expos به نظر می رسید در یک تصادف به صورت یک سری جهانی است که هرگز اتفاق افتاده است.

1994-95 NHL فصل: لیگ تا به حال تولید شده بسیار شتاب یک سال پیش از آن با حماسه برگشتی دربسته در محیط با رنجرز برای اولین بار جام پیروزی پس از 1940 و سپس ناپدید شد و تا ژانویه. نتیجه 48-بازی با حداکثر سرعت دویدن بود خسته کننده و تولید, دوم راست, برنده جام حذفی برای منطقه شیاطین برنده اول خود را از سه.

1995 MLB های نجومی: با بیس بال در آستانه کپی فوتبال تعویض بازیکن استراتژی یک دادگاه فدرال مداخله و ارسال بازی به اقدام برای 144-بازی فصل است که در آن سرخپوستان تحت سلطه (100-44), بریوز شد شانزه و یانکی ها بازگشت به ماه اکتبر برای اولین بار در 14 سال است.

Larry Johnson's four-point play in Game 3 of the Eastern Conference Finals against the Pacers
لری جانسون چهار نقطه بازی در بازی 3 از نهایی کنفرانس شرق برابر پیسرزجورج Kalinsky برای Madison مر

1998-99 NBA فصل: در پی گاو سلسله دیوید استرن به جنگ رفت و با بازیکنان و زخم محور فصل با 50-بازی شکنجه نشان می دهد که دوباره به راه افتادند back-to-back-to-پشت و ... نیز به پایان رسید با نیکز' آخرین بریده بریده نفس کشیدن از شکوه و اجرا به '99 نهایی.

2004-05 NHL فصل: چه فصل ؟ برای اولین بار کار نزاع بین برود و یک سال تمام کردن کتاب.

2011-12 NBA های نجومی: این تحریم منجر به 66-بازی فصل است که به اوج خود رسید با LeBron James' اولین قهرمانی با گرما و برجسته 2 ½ -هفته MSG joyride شناخته شده به عنوان "Linsanity."

2012-13 فصل NHL: جدید ترین های ورزشی, تحریم کاهش می یابد فصل به 48 بازی و سالم بود به درجه جریمه نهایی جام حذفی بین دو اصلی شش تیم Blackhawks outlasting برونز در شش بازی.

Mike Vaccaro
مایک Vaccaro

Vac Whacks

من امیدوارم که شما در نظر پیوستن به من در اوج کلاه خود را به احترام سالگرد 100 از لیگ های سیاه پوست. برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی این صدمین جشن گرفته بودن لطفا tippingyourcap.com


تبریک به منظور به دوست قدیمی ما Kevin Kernan خواهد شد که پذیرفته به نیویورک Baseball Hall of Fame در ماه نوامبر.


شده صرف برخی از وقت آزاد به تازگی پدیده هنگامی آشکار از طریق آرشیو این روزنامه و نه برای اولین بار من خودم فروتن قادر به اشغال همان فضایی که یک بار متعلق به جیمی توپ لری تاجر و میلتون ناخالص.


نشسته بودم در مطبوعات تریبون صندلی شب در سیدنی در سال 2000 زمانی که وینس کارتر کاملا به معنای واقعی افزایش یافت و بیش از فردریک Weis در المپیک مسابقه بین ایالات متحده و فرانسه است. بیست سال بعد کارتر بود و هنوز هم بازی خوبی به اندازه کافی به یکی از آخرین دامان اطراف NBA در سال جاری قبل از اینکه رسما خداحافظی این هفته است. من مطمئن هستم که من بازی برگزار کرده تا کاملا به عنوان به خوبی.

ضربت سخت زدن پشت در واتس

جو DeBrita: MLB بانک می تواند برخی از نیت اگر آنها ساخته شده MLB Network رایگان بدون خاموشی تمام فصل. افکار واهی و پوچ, من می دانم.

Vac: من را ببینید که آرزو و بالا بردن شما یک فانتزی در مورد دسترسی آزاد به MLB برنامه بیش از حد.


جان آلن: شما اشتباه نیست. من بیس بال عشق هرگز به سمت چپ. اما این بیماری همه گیر همراه با آن انزوا/قرنطینه شده اند بسیار ساده تر برای من به خرس با چنین حواس او را پرت به عنوان یک متس رگه برنده (یا حتی از دست دادن رگه!).

Vac: آن را کمی در اواخر بازی و هنوز هم وجود دارد بسیاری از موانع جدی برای روشن شدن اما این است که چرا هنوز هم وجود دارد امید بیس بال به ارائه واقعی خدمات افتضاح بسیاری از مردم فقط آن صرف حضور. اگر.


@Bruman18: من هیچ خشم در مورد squabbling در بیس بال — پیچیده بار. احمق به بازی. بازیکنان هنوز هم بیمار است. هیچ طرفداران. هنوز هم ضعف وجود دارد. آن را به یک ستاره شود. صبر کنید تا سال آینده. و من جان سخت.

@MikeVacc: البته هنگامی که شما به حق به آن, آن را بدجور سخت به استدلال می کنند با حتی یکی از این موارد است.


بیل میلر: هیچ استدلال با ریک عاقلانه داشتن بهترین روز یک پارچ تا به حال اما تونی Cloninger در جولای 3, 1966 جامد شماره 2: دو گرند اسلم و کامل-بازی برنده شوید. هیچ یک بیش از حد نخ نما.

Vac: من فکر می کنم هر دو از این اجرای برنامه هر زمان که کسی تلاش می کند به من بگویید بارتل کولون خانه اجرا شد برخی از نوع عرفانی لحظه جادویی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب