پنج یانکی ها داستان به سازمان دیده بان به عنوان بهار آموزش 2 آغاز می شود

با انگشت محکم عبور که بهداشت و مسائل ایمنی را دریافت نمی در راه بهار, آموزش راه اندازی مجدد سیستم بعد از چهارش

توسط NEWSAMINS در 4 تیر 1399

با انگشت محکم عبور که بهداشت و مسائل ایمنی را دریافت نمی در راه بهار, آموزش راه اندازی مجدد سیستم بعد از چهارشنبه MLB تلاش خواهد کرد به باز کردن یک بهار آموزش که از بین رفته مارس 12 با توجه به coronavirus تلاش است که هنوز هم ارائه می دهد مقدار زیادی از موانع برای غلبه بر قبل از فصل به طور منظم می تواند آغاز خواهد شد.

سهشنبه اتحادیه مطلع MLB بازیکنان را گزارش بهار آموزش در تاریخ 1 ژوئیه جلوتر از 60 بازی فصل.

برای یانکی ها که به معنی بهار آموزش 2 برگزار خواهد شد در استادیوم یانکی و اجرا تقریبا به مدت سه هفته با بازی که تعداد ابتدا در اواخر ماه جولای. یانکی ها از گذشته دیده می شود در وست پالم بیچ فلوریدا., در مارس 12 و بیس بال است یک شبح برای تقریبا سه ماه.

به عنوان در واقع بازی بیس بال یانکی ها مورد علاقه را به نفع خود سوق شرق برای دومین مستقیم فصل زمانی که COVID-19 جهان را تغییر داد. و بود که با هارون قاضی, Giancarlo استانتون هارون هیکس و James Paxton نمی رود به آماده شدن برای روز افتتاحیه. هیکس گفت: هفته گذشته قبل از George M. Steinbrenner زمینه در تمپا بسته شد که او را برای بازی آماده است. احساس در اطراف تیم است استانتون و پکستون خواهد بود بیش از حد. یانکی ها نیست ارائه شده پزشکی به روز رسانی در قاضی بالا سمت راست دنده بیماری است.

در اینجا پنج یانکی ها داستان جلوتر از مجلس از بهار آموزش:

1. تا به حال فصل آغاز شد و در مارس 26, شروع خود که به احتمال زیاد شده است مایک Tauchman در حق برت گاردنر در مرکز و کلینت فریزر در سمت چپ. حال اگر قاضی سالم است او را در حق هیکس در مرکز و گاردنر یا استانتون در سمت چپ. Tauchman باقی می ماند ارزشمند چپ دست hitter که می توانید هر سه خود نقاط.

James Paxton
James Paxton, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

پکستون نبود رفتن به آماده شدن برای روز افتتاحیه به دلیل مه عمل جراحی برگشت اما طولانی تاخیر باید به او اجازه می دهد تا برای شروع با بقیه تیم.

2. Aaron Boone شده است.-league manager برای دو فصل است و در آبهای با یک مقدار کوتاه تر برنامه به حرکت. چگونه بون استفاده خواهد کرد خود را شروع کوزه در ابتدا از آنجایی که آنها نمی خواهد که شش هفته از بهار آموزش یک سوال بزرگ است.

بون در شکل بهتر از بزرگ ترین-لیگ مدیران به دلیل عمق و استعداد خود را در اغل گاو یا حشم که می تواند برای یک گروه از جامد استارت هیچ کدام از آنها خواسته خواهد شد که به ارائه پنج نوبت در آغاز.

در چاد سبز و لوئیس Cessa او راست دست است که می تواند کار چندین نوبت.

البته قدرت قلم است Aroldis Chapman, زاک Britton, آدم Ottavino تامی Kahnle و سبز.

3. چشم همه خواهد Gerrit کول اول یانکی ها تجربه اما او فقط می تواند زمین هر روز پنجم. آنچه اردن Montgomery, J. A. Happ, Masahiro تاناکا و پکستون, که می تواند یک عامل رایگان زیر فصل انجام خواهد شد به همان اندازه مهم است به یانکی ها در یک فصل کوتاه. مونتگمری اتحاد تن به تن چهار لیگ بزرگ نوبت از تاریخ 1 مه 2018 پس تامی جان عمل جراحی است.

4. یانکی ها نیست حفظ shortstop دیدی Gregorius که امضا شده با فیلیز به عنوان یک عامل آزاد, چرا که آنها بر این باورند Gleyber تورس می تواند تغییر از دوم کوتاه است. تورس نیست fielder Gregorius است و ندارد محدوده ایده آل برای یک shortstop اما اگر او باعث می شود که روال پخش یانکی ها باید حق بیمه خفاش در یک موقعیت برتر.

5. شرق آل خواهد بود دو تیم مسابقه بین یانکی ها و اشعه. اما در یک فصل کوتاه است نه از سوال کمتر تیمی می تواند کش رفتن یک عنوان.

بنابراین با هر بازی حمل وزن اضافی, Boone, به احتمال زیاد خواهد شد عمل زودتر با تبادل گیری می شود و سریعتر به نشستن افتادن hitters.

و با توجه به زمانی که معاملات شروع می شود ساخته می شود و یا زمانی که یک مهلت تجارت تنظیم شده است پس از جنرال موتورز برایان Cashman را مجبور به حرکت به سرعت به یک معامله اگر همه چیز نمی رویم به خوبی در آغاز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن