به سادگی صحبت کردن در محیط های محدود می تواند منجر به کروناویروس انتقال محققان می گویند

جسیکا فلرس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:42 PM EDT مارس 13 سال 2020قطرات از به سادگی صحبت کردن به اندا

توسط NEWSAMINS در 25 اردیبهشت 1399

قطرات از به سادگی صحبت کردن به اندازه کافی می تواند به گسترش coronavirus به گفته محققان.

با استفاده از لیزر دانشمندان دریافتند که یک دقیقه از صحبت کردن با صدای بلند می تواند به تولید بیش از 1000 ویروس حاوی قطرات است که می تواند معطل در هوا برای بیش از 8 ساعت با توجه به یک مطالعه جدید منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا است.

به عنوان متحده همچنان به تدریج بازگشایی دانشمندان ترس که بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند بدتر شیوع ویروس. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شهادت در مقابل مجلس سنا پانل سه شنبه و گفت: عواقب متحده بازگشایی بدون پیروی از دستورالعمل های مناسب "می تواند واقعا جدی است."

این مطالعه می گوید: چون قطرات وجود دارد که در یک فرد بدون علامت دهان می تواند حمل تنفسی عوامل بیماری زا مانند SARS-CoV-2 "وجود دارد قابل توجه احتمال که عادی صحبت علل هوابرد انتقال ویروس در محیط های محدود" نویسندگان نوشت.

"این مطالعه بر اساس تحقیقات قبلی توسط همان تیم نشان می دهد که صحبت کردن ممکن است عامل به انتقال SARS-CoV-2 و می افزاید: حمایت برای اهمیت پوشیدن ماسک به عنوان توصیه شده توسط CDC در برنامه به طور بالقوه کمک کند به گسترش ویروس" یک سخنگوی موسسه ملی دیابت و دستگاه گوارش و بیماری های کلیوی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

ارین Bromage استاد زیست شناسی در دانشگاه ماساچوست دارتموث به تازگی منتشر شده یک پست وبلاگ که رفت ویروسی توضیح در معرض خطر محیط های است که می تواند منجر به COVID-19 عفونت.

این لیست شامل محل حمل و نقل عمومی گردهمایی های اجتماعی و رستوران و یک فرد که حساب برای 90 ٪ از انتقال حوادث Bromage می نویسد.

"دلیل برای برجسته کردن این شیوع بیماری های مختلف است که به شما نشان می دهد که این اشتراکات شیوع COVID-19. همه این عفونت حوادث بودند در داخل خانه با مردم از نزدیک فاصله با بسیاری از صحبت کردن و آواز خواندن و یا فریاد" Bromage می نویسد: با اشاره به موارد مختلف منابع او که رخ داده است در سراسر کشور.

در مصاحبه با سی ان ان جدید روز Bromage وجود دارد گفت: برخی از فضاهای مردم باید به جلوگیری از به عنوان متحده بازگشایی شده است.

"هر محل کار و یا هر محیط زیست است که حفظ معقول تعدادی از افراد که نمی تواند به خوبی جریان هوا که در آن همه چیز در حال گردش است و اگر آن را پر سر و صدا است که در یک نقطه که در آن من می خواهم می گویند من نیازی به در اینجا و یا من نمی باید در اینجا است که طولانی" Bromage گفت.tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن