رسانه های اجتماعی و سیستم عامل های ویدیویی از جمله Facebook, یوتیوب و توییتر در حال مسابقه برای حذف یک slickly-تولید مصاحبه با گسترده بی اعتبار دانشمند جودی Mikovits. ویروسی “Plandemic” تصویری طول می کشد بیش از 20 دقیقه و peddles متعدد افشا و خنثی تئوری های توطئه در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

این ویدئو به نام “Plandemic: دستور کار پنهان در پشت Covid-19” مشاهده شده است ده ها میلیون بار قبل از سیستم عامل شروع به از بین بردن آن را با توجه به Politifact, یک واقعیت-چک کردن وب سایت های اجرا شده توسط سازمان های غیر انتفاعی پوینتر موسسه مطالعات رسانه. این سایت دارای گسترده افشا ادعا های ساخته شده در این ویدئو.

این تصویری است که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک پیش نمایش از آینده مستند و تولید شد با بالا بردن کالیفرنیا تولید شرکت اجرا شده توسط Mikki ویلیس.

بخواهد ادعا کرد در مارس Facebook پست این پروژه خواهد شد در نتیجه یک “فیلم کامل مستند در نظر گرفته شده برای انفجار نور حقیقت به تاریک ترین گوشه و فاسد ما سیستم بهداشت و درمان.”

واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?

واقعیت را بررسی کنید: آیا افراد سیگاری در معرض خطر کمتری برای ابتلا به کروناویروس?

گسترده تلاش برای حذف “Plandemic” تصویری است مثال دیگری از شرکت های فن آوری در تلاش برای مبارزه با اطلاعات غلط گردش در رسانه های اجتماعی مورد کوروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 270,000 مردم و آلوده در حدود 4 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به جان هاپکینز داده داشبورد.

‘Plandemic’ یک ویدئو ویروسی گسترش اطلاعات غلط

در میان توطئه ویدیو peddles: این حملات رکورد Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی; ترویج اثبات نشده درمان; سوالات ریشه های کروناویروس و ادعا می کند با پوشیدن ماسک است به احتمال زیاد به شما را بیمار.

آخرین ادعا را ثابت کرده است مزاحم به خصوص با توجه به بیانیه ای از Facebook.

“نشان می دهد که پوشیدن ماسک می تواند شما را بیمار می تواند منجر به قریب الوقوع آسیب برساند بنابراین ما در حال از بین بردن این ویدئو” یک Facebook سخنگوی شرکت در بیانیه ای گفت.

CDC می گوید افراد باید از پوشیدن پارچه پوشش صورت در اماکن عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در علاوه بر این به دیگر اجتماعی فاصله گرفته است.

در این ویدئو همچنین غلطی Mikovits’ پس زمینه با توجه به واشنگتن پست.

یک تجزیه و تحلیل از فوربس نشان می دهد که با کیفیت و حرفه ای ویرایش ویدئو است مصنوعی تقویت ویدئو اعتبار در ذهن برخی از بینندگان.

که جودی Mikovits?

Mikovits یک زیست شیمیدان ساخته شده است که اخبار در سال 2009 برای این ادعا یک ارتباط بین سندرم خستگی مزمن و ویروس پسگرد — دستیابی به موفقیت است که بعدها پس گرفت آن توسط ناشر.

او بعدها متهم به سرقت برای مقالات خود از حذف یک موسسه تحقیقاتی است که اخراج او.

یک پرونده جنایی کاهش یافته بود. Mikovits گفت: او blackballed به عنوان یک محقق و مجبور به ورشکستگی و همه بخشی از یک توطئه با هدف سرکوب آنچه که تحقیقات نشان می دهد در مورد خطرات ناشی از زمان واکسن.

Mikovits می گوید در تصویری که او مخالف نیست واکسن به طور کامل اما او ادعا کرده پرخطر واکسن مرتبط به یک لیست طولانی از بیماری اعم از لوپوس و اوتیسم به سرطان و پارکینسون.

یوتیوب در میان سیستم عامل به حذف کلیپ های

یوتیوب سخنگو گفت: این شرکت حذف محتوا است که نقض آن جامعه دستورالعمل از جمله “محتوا که شامل پزشکی بی اساس تشخیصی مشاوره برای COVID-19” مانند “Plandemic” تصویری.

این “Plandemic” تصویری است که بیش از حد طولانی به اشتراک گذاشته شده در توییتر در اما کوچکتر کلیپ های که به اشتراک گذاشته شده مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت برای تعیین اگر آنها را نقض قوانین آن, به گفته یک سخنگوی این شرکت است. توییتر نیز مسدود #Plandemic, #PlagueofCorruption و #Plandemicmovie از روند و جستجو.

“Vimeo غرفه شرکت در نگه داشتن پلت فرم ما را از محتوا است که اسپرد مضر و گمراه کننده اطلاعات سلامت. این ویدئو در سوال حذف شده توسط ما اعتماد و ایمنی تیم برای نقض این سیاست. ما به طور مداوم نظارت و ادامه خواهد داد به حذف هر گونه مشابه ویدیوهای آپلود شده” شرکت در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز.

کمک: تام Kisken ونتورا کانتی, ستاره

دنبال N’dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBragg

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de