صدها نفر به قرنطینه پس از COVID-19 مورد مربوط به فلوریدا فارغ التحصیلی دبیرستان مراسم

اریک راجرز فلوریدا امروزمنتشر شده 6:26 PM EDT Jul 28, 2020BREVARD COUNTY, Fla. – نزدیک به 300 اخیر فلوریدا فار

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

BREVARD COUNTY, Fla. – نزدیک به 300 اخیر فلوریدا فارغ التحصیلان دبیرستان و مهمانان خواسته شده است به قرنطینه پس از مقامات بهداشت گفت: شرکت کنندگان در شنبه بیسید دبیرستان شروع مراسم تا به حال COVID-19.

خانواده ها اطلاع داده شد در مورد این پرونده روز دوشنبه در نامه ای از فلوریدا وزارت بهداشت در Brevard County است.

فرد آزمایش مثبت برای ویروس "مدت کوتاهی پس از حضور" گفت: آنیتا Stremmel گروه دستیار county health مدیر در یک ایمیل به فلوریدا امروز.

"فلوریدا وزارت بهداشت مطلع شد در مورد مثبت مورد بروارد مدارس و ما تایید نتیجه مثبت در آزمایشگاه ما گزارش سیستم" Stremmel گفت.

"ما در حال ارائه مشاوره به هر کسی که با حضور در مراسم فارغ التحصیلی خود به قرنطینه و نظارت بر علائم خود را برای 14 روز," او گفت:.

جولای 24: آنچه در فلوریدا اخیر افزایش COVID-19 موارد به معنی برای دولت

جولای 27: فدرال شارژ فلوریدا مرد با تقلب برای خرید لامبورگینی با COVID بودجه امداد

Brevard, مدارس دولتی, سخنگوی Nicki Hensley گفت دقیق تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از مردم شده اند نهفته بود فورا در دسترس است. نزدیک به 300 دانش آموزان و حداقل 30 کارکنان شد در این مراسم و هر دانش آموز اجازه داده شد را به دو مهمان Hensley گفت.

او کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد فرد اشاره شده در وزارت بهداشت, نامه پزشکی با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

"همانطور که با تمام رویدادهای مدرسه, مهم این است که شرکت کنندگان ما به دنبال تاسیس بهداشت و پروتکل های ایمنی. پس از یادگیری از این وضعیت بیت بر ثانیه کار می کرد به سرعت با ما محلی وزارت بهداشت همکاران برای تعیین بهترین روش عمل و در ادامه با ما اطلاع رسانی روند" Hensley گفت: در یک پیامک بیانیه.

مدرسه منطقه وادار سازد کارکنان "به دنبال پروتکل برای رویداد پس از پاکسازی" Hensley گفت: اضافه کردن جزئیات بیشتر در مورد فرایند خواهد بود در آینده.

در حالی که همه شرکت کنندگان در روز شنبه در مراسم خواسته شده است که برای قرنطینه موارد مثبت هستند به دنبال "گسترده اپیدمیولوژیک تحقیقات برای شناسایی افرادی که ممکن است تا به حال تماس نزدیک با ویروس" Stremmel گفت.

"آن دسته از افراد هستند و سپس مطلع شهرستان در بخش بهداشت و درمان و آموزش به خود منزوی برای 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس و به تماس خود را در شهرستان در بخش بهداشت و درمان و ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر آنها نشانه توسعه."

دنبال اریک راجرز در توییتر @EricRogersFTtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب