جهش بزرگ در ولز فارگو سهام کمک می کند تا مالی ضربه محکم و ناگهانی از دست دادن رگه

مالی سهام منعکس بالاتر شنبه برانگیخته شده توسط بهبود در Wells Fargo & Co.'s انبار کردن 11 سال کم به عنوان

توسط NEWSAMINS در 26 اردیبهشت 1399

مالی سهام منعکس بالاتر شنبه برانگیخته شده توسط بهبود در Wells Fargo & Co.'s انبار کردن 11 سال کم به عنوان نگرانی در مورد پتانسیل مجبور به کاهش سود بودند را در خود نگه دارد با وجود غم انگیز چشم انداز اقتصادی.

این SPDR مالی انتخاب بخش صندوق ارز داد و ستد XLF, +2.59% رسید 2.6% با 62 66 سهام اجزای تجارت بالاتر به ضربه محکم و ناگهانی یک روز و از دست دادن رگه است که در آن ETF تا به حال از دست رفته 7.3%. ETF پایین بود تا آنجا که 2.8% در آن روزانه کم از $20.09 پنج شنبه بود که آمار تقریبا نیم ساعت بعد از باز کردن.

معاملات روزانه رالی برجسته شد توسط ولز فارگو سهام WFC +6.79% که زد تا 6.8 درصد در حجم 87.6 میلیون سهم بود که نزدیک به دو برابر تمام روز به طور متوسط. سهام در حال سقوط 24.9% در طول 10 روز کشش که در آن کاهش یافت و نه بار به روز شنبه در پایین ترین قیمت از ژوئن 2009. آن سقوط کرد یکی دیگر از 2.3% صبح روز پنج شنبه به طور روزانه کم از $22.02 قبل از معکوس ،

FactSet, MarketWatch

سهام و بقیه از بخش مالی شده اند تحت فشار در این هفته پس از رئیس فدرال جروم پاول داد تا حدودی بدبینی ارزیابی از چشم انداز یک پست-COVID-19 بهبود اقتصادی و به عنوان تغذیه نایب رئیس Randal Quarles سوال شد توسط کنگره به اینکه آیا بانک ها باید ملزم به کاهش سود سهام.

Hovde گروه تحلیلگر یوسف Fenech گفت به اعتقاد او Quarles' شهادت این هفته پیشنهاد چشم انداز مجبور به کاهش سود "نیست و کاملا به دور از ذهن" و می تواند حمایت بیشتر از آنچه قبلا تصور.

همچنین بخوانید: یک رشد حس بازیابی خواهد بود آهسته فدرال ریزرو پاول می گوید.

بانک های اروپایی را کاهش سود در پاسخ به COVID-19 بحران است. در حالی که بانک های ایالات متحده را به حالت تعلیق در سهام repurchases آنها باقی مانده اند متعهد به پرداخت سود سهام.

تحلیلگر Vivek Juneja در J. P. Morgan نشان داد که نگرانی ها در مورد سود سهام کاهش آمار ولز فارگو به خصوص سخت "به دلیل آن است که بالاترین نسبت پرداخت" در میان بانک ها او را پوشش می دهد.

بر اساس زمان قیمت سهام ولز فارگو در حال حاضر سالانه سود نرخ از $2.08 سهم متضمن سود سهام عملکرد 8.48%. که در مقایسه با عملکرد مالی ETF از 2.83% و ضمنی عملکرد برای S&P 500 شاخص SPX +1.15% از 2.02% با توجه به FactSet.

از دست ندهید: نظر: Wells Fargo لیست آگهی از سهام بانک را در خطر کاهش سود.

به طور جداگانه Juneja انداخت آب سرد بر حدس و گمان است که ادغام بین ولز فارگو و Goldman Sachs Group Inc. GS +1.56% ممکن است در آثار:

"به نظر ما این حدس و گمان بی اساس است چرا که: 1) هر بانک خرید توسط ولز فارگو است و ممنوع توسط قانون به عنوان چاه در حال حاضر بیش از 10% سپرده سهم بازار محدود; و 2) این معامله خواهد بود مسدود شده توسط ولز فارگو دارایی کلاه است که در حال حاضر محدود رشد."

گلدمن سهام بسیج 1.5% پاک کردن زودتر از دست دادن از آنجا که 3.8%.

در میان دیگر بانک ها به طور فعال معامله سهام Bank of America Corp BAC +4.02% پیاده تا 4.0% پس از پایین بودن 3.7% در پایین آن; Citigroup Inc. C +3.64% معکوس زودتر دست از 4.5 درصد به تجارت تا 3.6%; and J. P. Morgan Chase & Co. JPM, +4.20% بسیج 4.2% پس از پایین بودن 1.9% روزانه اش کم است.

در جای دیگر سهام از مناطق مالی Corp. RF +4.70% زد تا 4.7%, KeyCorp کلید +2.79% به دست آورد 2.7% مورگان استنلی MS +2.19% یش روی 2.2% American Express Co. AXP +7.39% رسید 7.4 درصد و وارن بافت در برکشایر هاتاوی, Inc. BRK.ب +0.18% لبه 0.2%.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب