شهرستانها در سراسر کشور بریس برای تظاهرات بزرگداشت جورج فلوید

آلن گومز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:00 PM EDT 29 مه سال 2020سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین بود ب

توسط NEWSAMINS در 10 خرداد 1399

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین بود به اتهام قتل جورج فلوید روز جمعه اما از شهرستانها در سراسر کشور بودند و هنوز هم نیروبخش برای یک آخر هفته پر از تظاهرات بیش از فلوید مرگ و گسترده تر درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار به دست پلیس.

در حالی که بزرگترین تظاهرات را احاطه مینیاپولیس باعث استقرار 500 ملی Guardsmen مردم در حال حاضر به خیابان آمدند تا از نیویورک به شیکاگو به سواحل کالیفرنیا. هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در جریان اعتراض در لوئیزویل در پنج شنبه شب ده ها تن دستگیر شدند در شهر نیویورک ماموران شلیک گلوله های لاستیکی به جمعیت معترضان در شهر فینیکس و یک راننده به نظر می رسد به عمد اجرای بیش از یک تجمع اعتراضی در دنور.

اما که می تواند فقط آغاز یک مدت طولانی و خشم پر از آخر هفته به عنوان آمریکایی ها روند آخرین مورد از خشونت پلیس علیه یک شهروند غیر مسلح.

"من با معترضان'

آنچه متفاوت است این است که سیاسی و اجرای قانون رهبران تا حد زیادی جانبداری با معترضان.

دنور شهردار مایکل هنکاک و رئیس پلیس پل Pazen صحبت یکی پس از دیگری طی یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک در جمعه decrying مرگ فلوید و تشویق شهروندان خود را به ادامه ساخت صدای آنها شنیده می شود با وجود خشونت آمیز تظاهرات شب قبل که منجر به سه افسر پلیس زخمی و بازداشت 13 معترض.

"من همراه با اعضای این گروه ارسال تسلیت ما را به خانواده و عزیزان جورج فلوید" Pazan گفت. "قلب ما لطمه می زند و فقط به عنوان آنجا که این جامعه و جامعه در مینه سوتا است."

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو ذکر کردن صورت پس از مورد مردان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس و تاسف چقدر کوچک به نظر می رسد تغییر کرده است.

"من و زندگی این از رادنی کینگ رو به جلو است. من وجود دارد برای Amadou دیللو. من وجود دارد برای ابنیر Louima. و سپس شما باید اریک گارنر" کومو گفت: در طول خود را به طور منظم coronavirus جلسه در روز جمعه. "و چه اتفاقی افتاد ؟ چه شد قطعنامه ؟ که در آن شد پیشرفت ؟

"من با معترضان."

اما هر رهبر روشن ساخته است که آنها را نمی خواهد اجازه می دهد تظاهرات مسالمت آمیز را محول به سوزاندن شرایط خشونت آمیز دیده می شود در مینیاپولیس. در حالی که کمی به جزئیات بیشتر در مورد برنامه های خود همه آنها تاکید کرد که آنها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی بسیج را نیروهای پلیس و آماده برای متوقف کردن کسانی که با استفاده از این تظاهرات به عنوان پوشش به علت ضرب وشتم.

تظاهرات در شهر نیویورک در حال حاضر از سر گرفته توسط جمعه بعد از ظهر. یک زندگی موضوع اعتراض جریان بود در هوستون. و سومین روز از تظاهرات در دیترویت حال تغییر از یک Floyd-پیام متمرکز به یک عملیات گسترده علیه بی عدالتی است.

"این فقط یک سازگار خشونت علیه سیاه و قهوه ای مردم توسط بسیاری از سازمان های پلیس — آن را فقط به یکی از این نه یک حادثه جدا شده, شما می توانید این اتفاق می افتد در سراسر کشور" گفت: Trische Duckworth یک سازمان از دیترویت شد.

کسانی که تظاهرات ادامه انتظار می رود در طول تعطیلات آخر هفته در شهرهای بزرگ و کوچک در سراسر کشور است.

وجود یک شنبه در اعتراض برنامه ریزی شده توسط مادران در برابر خشونت در Des Moines, Iowa. وجود یک شنبه در اعتراض به برنامه ریزی در Austin, تگزاس, ارتباط فلوید مرگ با مارس عکسبرداری از یک غیر مسلح در آن شهرستان. و وجود یک شنبه در اعتراض به برنامه ریزی در میامی یک شهر با سابقه خود از تظاهرات خشونت آمیز پس از تیراندازی به مرگ یک مرد سیاه پوست توسط افسر پلیس در سال 1979.

شهردار میامی فرانسیس سوارز اشاره کرد که تاریخ به توضیح دهد که چرا او و رهبری میامی اداره پلیس تقبیح تاکتیک های مورد استفاده در Floyd مرگ است. مقامات پلیس ملاقات با رهبران جامعه در روز جمعه و سوارز گفت که او برنامه ریزی شده برای دیدار با شبان در صبح روز شنبه.

سوارز گفت: "او را تشویق می کند معترضان و هماهنگ با پلیس به مطمئن شوید که آنها نمی گشت در دنده تاکتیکی برای جلوگیری از افزایش تنش ها در طول روز اعتراض. و حتی اگر چوین در حال حاضر در بازداشت سوارز گفت که او انتظار ندارد که به کم کردن سرعت حرکت در سراسر کشور تظاهرات.

"این واقعیت که او در بازداشت خواهد بود یک اندازه گیری کمی از تسلی" سوارز گفت. "مردم در پایان از طناب. آنها فقط خسته از آن همه است. وقتی شورش و تظاهرات به این دلیل است که همه چیز را آب پز را بیش از."

شگفت انگیز ترین تظاهرات ممکن است در حال وقوع در مرکز فلوریدا. تظاهرات شده اند اتفاق می افتد در ویندرمر, فلوریدا, کوچک, مجلل, lakeside شهر nestled بین مرکز شهر اورلاندو و دیزنی جهان.

کلمه گسترش در رسانه های اجتماعی است که چوین یک خانه وجود دارد باعث ده ها تن از معترضان به فرود در این آدرس در روز پنج شنبه. نارنجی شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان به سرعت پاسخ داده و از تماس با چوین خانواده که تایید کرد که آنها متعلق به خانه اما گفت آنها وجود ندارد و تا به حال هیچ برنامه ای برای رفتن وجود دارد.

Orange County Sheriff جان مینا در روز جمعه گفت: تصویری از فلوید مرگ خیلی ناراحت کننده بود که او از آن پیشنهاد شده بود اضافه شده به بخش آموزش به عنوان یک مثال از چه نکنید زمانی که مقهور ساختن یک مظنون. روز جمعه مینا گفت: او نمی خواهد در راه ایستاده از معترضان که می خواستم برای بیان خشم خود را بیش از مرگ فلوید.

"ما درک می کنیم که مردم در مینیاپولیس, مردم سراسر کشور و مردم اینجا را در جامعه خود ما در حال صدمه زدن و ما مردم را درک می خواهید به انجام چیزی است که آنها می خواهند در اعتراض به," او گفت:. "ما فقط می خواهیم...که مردم اعتراض مسالمت آمیز است."

کمک: فضل Hauck در شیکاگو; مردیت Spelbring, Detroit Free Press; سارا کی LeBlanc و سیرا A. پورتر, Des Moines, ثبت نام;tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب