هزاران نفر در دره سیلیکون در خطر اخراج به عنوان پایان کالیفرنیا توقف نزدیک

بیش از 43 ، 000 خانوار در قلب دره سیلیکون در صورت اخراج در چند ماه آینده حتی به عنوان محلی شرکت های فن آوری' ا

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

بیش از 43 ، 000 خانوار در قلب دره سیلیکون در صورت اخراج در چند ماه آینده حتی به عنوان محلی شرکت های فن آوری' ارزیابی افزایش می یابد با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده روز شنبه در آنچه که می تواند تبدیل به یک بحران ملی به عنوان اخراج moratoriums منقضی طول coronavirus بیماری همه گیر.

با ممنوعیت اخراج برنامه ریزی شده به پایان ماه آینده صاحبخانه اقتصادی احساس درد بیش از حد مهیج به پا زدن کردن مستاجران در کالیفرنیا و جاهای دیگر به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش است. در شهرستان سانتا کلارا خانه به Apple Inc. AAPL -0.24% گوگل , پدر و مادر, الفبا, Inc. GOOG -0.25% GOOGL, -0.56% و صدها نفر از دیگر شرکت های با تکنولوژی پایین تر-کارگران پرداخت می شود که کمک کرده اند کسانی که با تکنولوژی غول رستگار به زودی می تواند به پیدا کردن خود را بدون یک مکان به مکان زندگی می کنند.

مشارکت کار ایالات متحده آمریکا و قانون بنیاد دره سیلیکون تخمین می زنند که 43,490 مستاجر خانوار در شهرستان سانتا کلارا در معرض خطر اخراج حدود 16 بار تعداد نمونه مشفق در یک سال کامل برای شهرستان. بسیاری از این مستاجر هستند نامتناسب مردم رنگ زنان و خانواده با کودکان که در حال دریافت بیمه بیکاری و یا درآمد کمک کند. علاوه بر این آمریکایی ها دریافت مزایای بیکاری به زودی می تواند ببینید که کمک قابل توجهی کاهش یافته که می تواند قرار داده و بیش از هزاران خانواده در یک موقعیت مشابه به کار های غیر انتفاعی و مشارکت های مستقر در سان خوزه, کالیفرنیا گزارش شده است.

جفری Buchanan, مدیر سیاست عمومی در کار مشارکت و همکاری نویسنده به تازگی منتشر شده گزارش گفت: برخی از کارگران آسیب دیده خود را سازمان کمک کرده است و در حال سرایداران کافه تریا کارگران و یا ماموران امنیتی در شرکت های فن آوری در دره. بسیاری از شرکت های فن آوری در منطقه خود را بسته اند دانشگاه در میان پناهگاه در محل سفارشات. در حالی که بیشتر بالاتر-پرداخت کارکنان در حال کار از خانه کارگران که شغل مورد نیاز آنها را به محل یا مجبور به نشان می دهد و یا خود را در معرض خطر بودن ساعت قطع و یا موقعیت های خود را حذف.

منطقه سیاه و Latinx مستاجر هستند به خصوص ضربه بوچانان گفت: در حالی که "ما دیدن میلیاردرهای اینجا در دره سیلیکون است که با وجود یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی در حال اضافه کردن میلیاردها دلار به ارزش خالص خود را."

برای همه در معرض خطر به اجبار از خانه های خود زمان است که از ذات به عنوان شهرستان سانتا کلارا مهلت قانونی برای اخراج منقضی Aug. 31 و کالیفرنیا ایالت توقف سپتامبر به پایان خواهد رسید. 30.

"ما می توانید ببینید یک رای از اخراج بدون مداخله" دولت, مجلس دیوید چیو D-سان فرانسیسکو گفت.

"این امر می تواند فاجعه بار در طول این بیماری همه گیر."

از مارس: شهرهای ایالات متحده به طور موقت ممنوعیت اخراج به عنوان coronavirus شیوع بدتر

اضافی 600 $در ماه برخی از خانواده ها دریافت می کنند و از دولت فدرال در بیکاری است به پایان این ماه و لایحه لقب قهرمانان عمل می کنند که گسترش آن پرداخت و ایجاد یک ملی اخراج مهلت قانونی منتقل شده است توسط خانه اما نمی رسیده و مجلس سنا.

دره سیلیکون در حال حاضر بدنام بالا برای آن قیمت مسکن و اقتصادی تقسیم بین کارگران در صنعت فن آوری و دیگران اما اخراج می تواند تشدید کند نه فقط بیماری همه گیر کوروناویروس بلکه دو یا سه برابر این جمعیت بی خانمان در منطقه با توجه به گزارش.

"آنچه که من دیده ام در جامعه ما این است که بسیاری از تک زنان آمریکایی آفریقایی تبار و زنان لاتینی که در حال مبارزه... از آنجا که ما می توانید پیدا کردن کمک در این بسیار غنی دره گفت:" شارون یک مستاجر که در پیوست یک تماس با روزنامه نگاران روز شنبه.

همچنین نگاه کنید به: آمریکایی های سیاه و سفید صورت نابرابر بازار مسکن — و coronavirus می تواند آن را بدتر می کند

شارون که سیاه و سفید است, گفت که او زندگی می کردند در شهرستان سانتا کلارا 45 سال و از دست او کار مشغول به کار با جوانان در خطر در ماه مارس به دلیل همه گیر و همچنین از دست دادن یک شغل پاره وقت با یک رویداد شرکت می باشد. هر چند او به تازگی یک شغل در جامعه, توسعه, او کاهش یافته است در پرداخت برای اتاق او اجاره.

"من بسیاری از 30 و 60 روز اعلامیه ها و تهدیدات از تماس با پلیس" از صاحبخانه او, او گفت:. "من رفتن به محل کار تاکید کرد."

یکی دیگر از مستاجر در مطبوعات تماس کارولینای گفت که او در یک, مامان از چهار است که مشغول به کار به عنوان یک پیشخدمت زن و صندوقدار است اما فاقد شرایط لازم برای بیکاری چرا که او بود که نقدی پرداخت می شود. او در حال حاضر به دنبال یک شغل و به پشت بر اجاره بها در آپارتمان خود را به عنوان به خوبی به عنوان او لوایح دیگر.

این قانون پایه و اساس از دره سیلیکون را دریافت کرده است یک زن و شوهر از هزار تماس برای کمک به آنجا پناه-در-محل آغاز شد و در ماه مارس گفت: نادیا عزیز کارگردانی وکیل سازمان است.

"مستاجر نمی خواهید به قادر به پرداخت دهها هزار دلار در اجاره در شش ماه به یک سال است که در شهرستان فرمان نیاز," او گفت:.

این قانون پایه و اساس و مشارکت کار توصیه می ساخت moratoriums دائمی در طول این اورژانس همراه با بیشتر کمک های حقوقی, منابع برای مستاجرها و اقدام دولت مانند اجاره امداد و یا لغو.

همچنین نگاه کنید به: جو بایدن به نام برای اجاره بخشش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — در اینجا این است که چگونه کار می کنند

قانونگذاران ایالتی در حال کار بر روی راه حل های بالقوه. چیو نوشته است مجلس لایحه 1436 که به دنبال ممنوعیت اخراج مستاجران در طول همه گیر و همچنین ارائه وام مسکن تحمل خود را صاحبخانه

"ما درک فوق العاده حاد موقعیت میلیون ها نفر از کالیفرنیا در حال حاضر در," او در مصاحبه با MarketWatch در روز سه شنبه.

چيو گفت: لایحه آدرس "دو نیمه بسیار چالش برانگیز سکه" از آنجا که هر دو مستاجران و صاحبخانه ها تحت تاثیر بحران اقتصادی موجب شده توسط COVID-19. AB 1436 را تصویب کرده است دولت و مجلس است و در حال حاضر در نظر گرفته شده توسط دولت کمیته قضایی مجلس سنا.

یک مطالعه منتشر شده در ماه مه توسط Luskin موسسه نابرابری و دموکراسی در UCLA تخمین زده است که در لس آنجلس 365,000 مستاجر خانواده متمرکز در محله های با درصد زیادی از افراد کم درآمد و رنگ — در معرض خطر بودن بیرون کردند.

بوکانان با اشاره به این که به دلیل کالیفرنیا مسکن و هزینه های بسیار بالا, این حالات می تواند رخ دهد بالا و پایین دولت است. و این خطر وجود دارد در سراسر کشور: در شهر نیویورک طرفداران می گویند 50,000 مستاجرها خطر اخراج.

برای اطلاعات بیشتر: توده اخراج در حال بحران است که می تواند آمار شهر نیویورک

در سطح ملی قهرمانان قانون شامل 12 ماه مهلت قانونی برای اخراج 100 میلیارد دلار در اورژانس اجاره کمک 15 میلیارد دلار برای حمایت از پناهگاه بی خانمان و برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. از آن شده است به تصویب مجلس است اما انتظار یک رای در سنا است.

"این است که واقعا یک تماس به عمل" بوچانان گفت. "اگر سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, اگر ما واقعا در مورد مراقبت نژادی عدالت اقدام در این اخراج بمب ساعتی است که واقعا مهم است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب