تسلا Elon Musk می شود عملکرد مبتنی بر payday به ارزش حدود 800 میلیون دلار

تسلا Inc. مدیر اجرایی Elon Musk به دست آورده است اولین بخش از یک ثروت باد آورده پرداخت به گزینه های سهام تسلا

توسط NEWSAMINS در 9 خرداد 1399

تسلا Inc. مدیر اجرایی Elon Musk به دست آورده است اولین بخش از یک ثروت باد آورده پرداخت به گزینه های سهام تسلا گفت: در یک پرونده اواخر پنج شنبه.

به عنوان بخشی از یک عملکرد-جایزه توافق در مشک را 2018 جبران بسته, مدیر عامل شرکت ایستاده بود برای دریافت گزینه برای خرید سهام اگر تسلا TSLA, -1.75% رسیده برخی از معیار های مهم یکی بودن بازار سرمایه به طور متوسط 100 میلیارد دلار برای شش ماه.

یکی از 12 تراشه ها جای دادند در زیر آن بسته "است واگذار شده و تبدیل به تمرین," تسلا گفت: در پرونده. که در حال حاضر "موضوع را به آقای مشک را پرداخت ورزش قیمت $350.02 هر سهم و حداقل پنج سال برگزاری دوره به طور کلی قابل استفاده برای هر سهام او بدست می آورد بر ورزش" این شرکت اعلام کرد.

در پایان این روند که به معنی کاغذ سود حدود 775 میلیون دلار برای مشک. تسلا سهام به پایان رسید پنج شنبه در $805.81.

مشک را گرفته حقوق و دستمزد از تسلا و "100% آقای مشک آینده جبران است 'معرض خطر'" در قالب باقی مانده unvested گزینه های سهام تحت 2018 بسته و 10 سال عملکرد مبتنی بر انتخاب سهام جایزه اعطا شده در سال 2012 تسلا گفت: در پرونده.

مشک می تواند کسب حدود 2.6 میلیارد دلار توسط این دهه پرداخت طرح به اتمام است. برای همه 12 تراشه ها جای دادند به جلیقه تسلا را برای رسیدن به یک بازار ارزش $650 میلیارد دلار است.

که برای اولین بار چند دلار جایزه خواهد کوتوله هر دیدار برای یک ستاره Silicon Valley اجرایی است. در مقایسه گوگل, پدر و مادر, Alphabet, Inc. GOOGL, -0.14% GOOG -0.07% افشا در اواخر مارس که رئیس اجرایی سوندار پیچای را جبران کل 2019 صدر 280 میلیون دلار به لطف سهام جایزه به او ارتقاء اجرایی کل شرکت.

تسلا گفت: در ماه گذشته از آن انتظار می رود به آمار که 100 میلیارد دلار میانگین کلاه بازار هدف در دو ماه آینده. تسلا بازار سرمایه بود در حدود 150 میلیارد دلار در روز پنج شنبه که در مقایسه با ارزش بازار حدود 38 میلیارد دلار برای General Motors Co. GM -3.99% و حدود 23 میلیارد دلار برای شرکت موتور فورد. F -2.98% .

معلوم بود دوشنبه اینکه مشک به حال اعمال گزینه های خود را است. تشکیل پرونده همچنین مجموعه تسلا مجمع عمومی در ماه ژوئیه 7 در یک موزه در مانتین ویو کالیفرنیا که در طی آن تسلا درخواست سهامداران به تصویب مشک پرداخت غرامت در میان مسائل دیگر.

در اوایل این ماه مشک محو نزدیک به 15 میلیارد دلار خاموش تسلا ارزیابی زمانی که او در توییتی که سهام شد "بیش از حد بالا است."

که منجر به دو رقمی سقوط سهام, پاک کردن یک دست انداز از تعجب سه ماهه سود گزارش شده در اواخر ماه آوریل است.

که توییتر بیهوده گویی شامل مدیر عامل شرکت tweeting بخش هایی از "ستاره پرستاره بنر" و تعهد خود را به فروش داراییهای دنیوی. "لازم نیست پول نقد در اختیار داشتن ... فقط وزن شما پایین" مشک توییتی.

تسلا سهام به دست آورده اند 93% تا کنون این سال, متضاد با ضرر و زیان حدود 6 ٪ و 11 ٪ برای شاخص S&P 500 شاخص SPX -0.21% و میانگین صنعتی داو جونز. DJIA, -0.57% .tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب