کنگره گزارش: ‘آن را’ زمان برای چین به چشمک زدن اول’ می گوید: Rep. شرمن که پیشرو فشار برای چین delisting لایحه

زمان طولانی سپری شده برای واشنگتن به زور شرکت های چینی به ارائه همان سرمایه گذار حمایت است که شرکت های ایالات متحده برای چندین دهه می گوید دموکراتیک Rep. براد شرمن از کالیفرنیا است که منجر به تلاش در مجلس نمایندگان به نیروی شرکت های چینی برای ارسال به آمریکا قوانین اوراق بهادار و یا منع از جمع آوری پول در بازارهای مالی ایالات متحده.

“هدف در اینجا این است که به delist یا د-ثبت نام و آن را به تقاضا است که چین انجام چه هر کشور دیگر انجام داده است و معتقدند که اگر شرکت های خود را می خواهید برای شرکت در ایالات متحده در بازارهای سرمایه آنها به توافق برسند به زندگی در ایالات متحده امریکا در بازار سرمایه قوانین” شرمن استدلال در مصاحبه با MarketWatch. “این زمان را برای چین به چشمک زدن اول به نفع سرمایه گذاران است.”

همچنین نگاه کنید: بازار در حال ظهور بحران بدهی می تواند آینده در ایالات متحده-چین درگیری

شرمن معرفی خانه نسخه از برگزاری شرکت های خارجی پاسخگو عمل شنبه شب پس از تصویب جمهوریخواهان کنترل سنا در روز قبل از آن با پشتیبانی به اتفاق آرا.

این لایحه نیاز است که شرکت های خارجی اجازه عمومی شرکت حسابداری نظارت هیئت نظارت بر حسابرسی از سوابق مالی خود را اگر آنها می خواهند برای جمع آوری پول از طریق فروش سهام یا اوراق قرضه به مردم آمریکا. تمام شرکت های ایالات متحده و بسیاری از شرکت های خارجی در حال حاضر کار با PCAOB در این راه اما شرکت های چینی نیست.

این PCAOB ایجاد شده توسط 2002 ساربانز-Oxley قانون در پاسخ به سقوط شرکت انرون و WorldCom پس از مالی فریب بود کشف شده توسط این شرکت’ حسابرسان. این PCAOB را نقش حسابرسی حسابرسان و ارائه یک لایه حفاظتی برای سرمایه گذاران ایالات متحده.

که لایحه در نظر گرفته شد هرگز به معاف کشورهای خارجی شرمن گفت: اما صنعت خدمات مالی لابی به لیست شرکت هایی از چین به عنوان جهان سریع ترین رشد اقتصاد بزرگ. به عنوان سرمایه گذار و تقاضا برای اوراق بهادار رشد بورس و اوراق بهادار کمیسیون آمد و به یک مصالحه با تنظیم کننده های چینی در سال 2013 که هموار راه را برای گسترده فهرستی از شرکت های چینی از جمله فن آوری های غول مانند Alibaba Group Holding Ltd. بابا -5.87% Baidu, Inc. BIDU, -6.09% و JD.com Inc. JD -5.07%.

2013 توافق قرار بود منجر به PCAOB گرفتن دسترسی بیشتر به چینی حسابرسی اسناد و اما “چین backslid در تعهدات خود” شرمن گفت. “اساسا چین رو بزن و ما رو ضعیف است.”

شرمن معرفی یک لایحه مشابه سال گذشته به عنوان ضد چین تمایلات رشد کرده در واشنگتن گفت که در حال حاضر وجود دارد حمایت هر دو حزب برای اقدامات مثل این است که یک بار فقط با حمایت جناح تردید از مالی ایالات متحده میباشد. با رشد ضد چین و احساسات او فکر می کند او لایحه تصویب خواهد شد قبل از پایان تابستان.

او امید به بهبود این لایحه از طریق شور و مشورت در خانه برای ایجاد معافیت برای برخی از شرکت ها مانند کسانی هستند که در اکثریت و متعلق به اداره در ایالات متحده, اما باید کوچک, چینی, شرکت های تابعه که سوابق مالی نمی تواند تایید شده توسط ایالات متحده تنظیم کننده.

“برخی از حمایت از این لایحه است که فقط در مورد ساخت یک بیانیه vis-à-vis چین و برخی از مردم ممکن است مهم نیست صبر کنید در حالی که من کار بر روی برخی از ویژگی های زبان,” او گفت:. “بنابراین امکان اندکی که عبور از آن بدون بهبود وجود دارد برخی از امکان نیست که با تصویب آن تمام و به احتمال زیاد نتیجه این است که عبور از آن در سه ماه آینده با برخی از پیشرفت.”

شرمن تاکید کرد که امید است به زور به شرکت های چینی از بازارهای مالی ایالات متحده, اما برای بهبود ایالات متحده حفاظت از سرمایه گذار.

“هدف در اینجا این است که به تقاضای چین انجام چه هر کشور دیگر انجام داده است,” او گفت:. “این است که مطمئن شوید که اگر آنها در حال ضربه زدن به ما بازارهای سرمایه آنها این کار را ما در بازار سرمایه قوانین است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de