واشنگتن تیم فوتبال یک نام جدید – مرتب کردن بر اساس

NFL واشنگتن حق رای دادن در حال پیشرفت است در تغییر نام خود – مرتب سازی بر اساس. "بلافاصله موثر واشنگتن به تماس

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

NFL واشنگتن حق رای دادن در حال پیشرفت است در تغییر نام خود – مرتب سازی بر اساس.

"بلافاصله موثر واشنگتن به تماس خود را در "واشنگتن تیم فوتبال' در انتظار تصویب یک نام جدید" ESPN Adam Schefter توییتی شنبه صبح. "این یک فینال تغییر نام و تغییر علامت تجاری برای تیم این است که نام آن را می خواهد به استفاده از تا زمانی که در انتظار تصویب یک نام جدید در آینده است."

واشنگتن را گزارش نگه داشتن نام حفره یا سوراخ برای کل سال 2020 فصل هر چند آن را نمی خواهد دائمی است. آنها را از لباس است که از ویژگی های طلا و لباس در آن کلاه. تیم به روز رسانی این حساب توییتر به منعکس کننده تغییر دهید.

این تیم که قبلا شناخته شده به عنوان ردسکینز اعلام کرد آنها می توان به تغییر نام خود را در ماه جولای بعد از عمده حامیان مانند فدرال اکسپرس نایک و پپسی تهدید اقدام است که هزینه این تیم صدها میلیون نفر در درآمد حاصل از تبلیغات. تغییر می آید پس از سالها اعتراض به حمله لکه دار کردن و همچنین مقاومت از صاحب دن اسنایدر به ایجاد یک تغییر.

حق رای دادن در حال حاضر اقدام به کار را از طریق یک سری از مسائل مربوط به علامت تجاری به عنوان آنها جستجو به صورت دائمی, نام, به گزارش واشنگتن پست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب