یانکی ها کیسه مراسلات پستی: چگونه لود خود وضعیت می تواند بازی

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و

توسط NEWSAMINS در 29 تیر 1399

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: یانکی ها.

چه خواهد شد یانکی ها را با مجموعهای از کیفیت outfielders? [هارون] هیکس [و] استانتون [هارون] قاضی [مایک] Tauchman, [برت] گاردنر [Clint] Frazier و در حال حاضر به نظر می رسد [میگوئل] اندوجر است در مخلوط [Estevan] Florial می آیند تا در آینده است. — MM

هیچ چیز در این نقطه است. یانکی ها در آن به برنده سری جهانی پس از حرکت هر یک از اسامی ذکر شده شما خواهد شد بازی در این طرح. شاید فریزر منتقل می شود, در یک تجارت پس از فصل اما یانکی ها بر این باورند که او خواهد بود به طور منظم بازیکن در لیگ های بزرگ.

استانتون بیشتر از یک DH اندوجر بسیار خام در بیرون از محیط و ممکن است مورد نیاز در پایه سوم. همانطور که برای Florial او می تواند بازی در مرکز میدان در لیگ های بزرگ در حال حاضر — بر اساس محدوده خود دستکش و بازو — به طوری که آنها در حال رفتن به او را با وجود دو سال از صدمات و بیش از حد بسیاری از strikeouts.

به یاد داشته باشید قبل از coronavirus تعطیل بهار آموزش در مارس 12, یانکی ها' شروع خود که قرار بود به احتمال زیاد گاردنر در مرکز فریزر در سمت چپ و Tauchman در حق چون قاضی هیکس و استانتون نمی خواهید به آماده شدن برای روز افتتاحیه.

چه جدید فوق العاده زمین باز یافته حکومت از داشتن یک دونده شروع در پایه دوم تاثیر مخالف پارچ نیومده ؟ ؟ ؟ است آن را ثبت و به عنوان یک ضربه ؟ پایه توپ ؟ تعداد در برابر شلاق? عصر اگر اجرا نمرات? — برایانت Cleary

این دونده که شروع می شود و به زمین باز یافته در پایه دوم را به ثمر رساند به عنوان رسیدن به یک فیلدینگ, خطا, اما بدون خطا خواهد بود متهم به تیم در این زمینه و یا یک بازیکن خاص. اگر دونده نمرات آن خواهد شد یک کسب شده و اجرا شود.

Clint Frazier Yankees mask
کلینت Frazier اقامت تحت یک توپ پرواز شنبه شب مقابل متس.چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

اگر [Masahiro] Tanaka آماده نیست و به زمان شروع فصل خواهد کلارک اشمیت بود شماره 5 استارت? — جولیا

آیا کلارک اشمیت واقعا یک شات در ساخت چرخش ؟ — بو

Let's go 2-برای-1 در اینجا. به نظر می رسد مانند Tanaka نمی تواند آماده برای اولین بار از طریق چرخش اما Aaron Boone دارای مقدار زیادی از گزینه ها باید شرایطی گذشته از طریق نه بازی یا بیشتر. مایک شاه و جاناتان Loaisiga می تواند شروع Boone می تواند با استفاده از چاد سبز به عنوان یک درب بازکن و یا استخدام چند مسکن در ابتدای بازی.

ارسال یانکی ها سوال پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

اگر Tanaka است دیگر استراتژی ممکن است تغییر کند. در آوریل بهار آموزش بحث وجود دارد که اشمیت ممکن است قادر به کمک به این باشگاه لیگ در برخی از نقطه در این فصل است. اما این امر اتفاق افتاده است و پس از او تن به تن در جزئی بازی های لیگ قبل و لیگ کوچک فصل لغو شد.

آیا شما فکر می کنم آن را به یک انتخاب بین تاناکا و [جیمز] Paxton خواهد شد و یا آنها را امتحان کنید و آنها را قفل هر دو تا ؟ — کریس Ardizzone

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد رایگان-عامل چشم انداز زیر فصل: تیم در حال رفتن به کار با خسارت های مالی با توجه به COVID-19. که قطعا تاثیر رایگان-بازار برای تاناکا و پکستون, مهم نیست اگر آنها در مورد ماندن و یا ترک. نظر من این است که یانکی ها اجازه کوزه تست بازار است. و هرگز فراموش $324 تعهد به Gerrit کول بدانند به یانکی ها' فکر کردن در مورد هزینه.

در 60 بازی فصل چه آن را مانند نگاه برای یانکی ها هنوز هم به ایجاد یک بیانیه و نخبگان ؟ — @Ben22Rivera

قبل از coronavirus وارد یانکی ها مورد علاقه را به نفع خود سوق شرق. هیچ چیز تغییر کرده است. چگونه نخبگان باقی مانده است دیده شود اما آنها تیم به ضرب و شتم.

چه هستند شانس یانکی ها ثبت نام قاضی به یک قرارداد بلند مدت با توجه به آسیب تاریخچه. آنها به سه سال ؟ خواهد او را ؟ — Jay

در اینجا به نظر من که بدون ورودی از هر کس دیگری: قضاوت را به رایگان آژانس. به این معنی نیست که برگ برانکس اما می توانید شانس خود را.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب