Brett Favre اختلافات جزئیات ایالتی می سی سی پی حسابرس گزارش

میلواکی — Brett Favre روز جمعه اختلاف یک ایالتی می سی سی پی حسابرس گزارش گفت: این سالن از شهرت کارفرمایی دریاف

توسط NEWSAMINS در 20 اردیبهشت 1399

میلواکی — Brett Favre روز جمعه اختلاف یک ایالتی می سی سی پی حسابرس گزارش گفت: این سالن از شهرت کارفرمایی دریافت 1.1 میلیون دلار در رفاه و پول برای چندین زبان درگیری که در او نیست در واقع شرکت کنند.

Favre ESPN گفت: ویسکانسین "وایلد & Tausch" رادیو نشان می دهد او به جای پرداخت برای نقش خود در رادیو اطلاعیه های خدمات عمومی و تبلیغات زد که برای چند سال در می سی سی پی. Favre تصریح کرد که او به پرداخت پول است.

"من تبلیغات زد که به مدت سه سال برای آن پرداخت شد متفاوت تر از هر زمان دیگر است که من انجام داده ام تاییدیه برای مردم دیگر و من رفتم در مورد راه من" Favre گفت. "برای (حسابرس) به من می گویند در زمان $1.1 میلیون و نشان نمی دهد تا برای صحبت کردن درگیری های کاملا 100% درست نیست."

ممیزی دوشنبه منتشر شد گفت: Favre شرکت دریافت $500,000 در دسامبر 2017 و $600,000 در ژوئن 2018 از می سی سی پی, آموزش و پرورش جامعه, مرکز یک گروه غیر انتفاعی است که رهبر سابق شده و متهم را در اتهام رفاه اختلاس طرح.

می سی سی پی است که یکی از فقیرترین ایالات در ایالات متحده و مرکز آموزش و پرورش تا به حال دولت قرارداد به صرف پول از طریق کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه همچنین به عنوان شناخته شده TANF.

با توجه به حسابرس گزارش Favre قرار بود به سخنرانی برای حداقل سه رویدادهای اما "پس از یک بررسی سرسری از آن تاریخ حسابرسان قادر به تعیین که فرد قرارداد صحبت نمی کنم و نه او در حال حاضر برای کسانی که وقایع است."

Favre تاکید جمعه این پول تا به حال هیچ چیزی برای انجام با برنامه ریزی به زبان درگیری و که او "هرگز بدون نشان داد هر کسی است."

"که من" Favre گفت. "من قطعا هرگز چیزی شبیه به آن."

حسابرس Shad سفید گفت: اواخر جمعه که رهبران از مرکز آموزش و پرورش گفت: دفتر Favre پرداخت شد که به سه سخنرانی برش یک رادیو تبلیغ و به یک سخنرانی. سفید گفت این بود که در قرارداد امضا شده توسط Favre شرکت' رئیس امور مالی.

هنگامی که حسابرسان خواسته شده که Favre انجام این خدمات سفید گفت: MCEC ارائه یک کلیپ صوتی از رادیو آگهی و تاریخ از وقایع Favre گفته حضور داشتند. سفید گفت: کارکنان خود را در بر داشت Favre هرگز با حضور در حوادث.

"اگر آقای Favre است بیان کرد که MCEC هرگز مطلع كرده بود و لازم بود در آن وقایع به عنوان بخشی از توافق خود را و سپس این امر می تواند یکی از بسیاری از دروغ MCEC رهبری گفت: من حسابرسان از طریق این دوره از ممیزی" سفید گفت. "ما دستگیر کلید MCEC رهبری در ماه فوریه برای تقلب فراگیر در سازمان خود."

سفید گفت: دفتر خود دریافت $500,000 از Favre روز چهارشنبه به علاوه یک تعهد است که Favre بازپرداخت خواهد شد دیگر $600,000 در اقساط بیش از چند ماه آینده. وی با تمجید از QB برای "حسن نیت تلاش برای ایجاد این حق است."

Favre زندگی می کند که در می سی سی پی, گفت که او غافل است که پول او را دریافت و آمد از رفاه بودجه.

"هنگامی که شما در حال پرداخت توسط کارفرمای شما از آنها بخواهید که در آن پول می آید؟" Favre خواسته در رادیو نشان می دهد.

Favre همچنین گفت که او آرزو حسابرس دفتر تماس گرفته بودند او را هر چند سفید روز جمعه گفت که "هیات من صحبت با مردم به کار گرفته شده توسط آقای Favre مورد ممیزی."

"اینکه آیا یا نه آنها اطلاع آقای Favre در مورد ما ممیزی است تا آنها را در داخل" سفید گفت.

Favre سه بار MVP که صرف اکثریت از کار خود را با Green Bay Packers (1992-2007) بلکه ساخته شده ظاهر با آتلانتا فالکونز (1991), New York Jets (2008) و وایکینگها مینه سوتا (2009-10). او القاء شد به Pro Football Hall of Fame در سال 2016.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن