حقوق مدنی آیکون John Lewis به خاک سپرده خواهد شد پنج شنبه در آتلانتا با سه رئیس جمهور سابق در حضور

Nicquel تری الیس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:33 AM EDT Jul 30, 2020آتلانتا – سه سابق رئیس جمهور ایالا

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

آتلانتا – سه سابق رئیس جمهور ایالات متحده خواهد بود حضور در مراسم تشییع جنازه خصوصی برای حقوق مدنی قهرمان John Lewis امروز.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون را به حضور منابع تایید به ایالات متحده آمریکا امروز. خواهد شد, باراک اوباما, که انتظار می رود به ارائه یک مداحی از مجله آتلانتا قانون اساسی گزارش شده است.

تشییع جنازه برای مجموعه 11 صبح در Ebenezer کلیسای باپتیست افق پناهگاه.

خدمات مراسم تشییع جنازه خوانده شده را علامت پایان یک سری از وقایع است که باید افتخار لوئیس در آتلانتا و واشنگتن است. سی و آلاباما در هفته گذشته است.

وجود خواهد داشت یک اقامت اجباری برای لوییس در جنوب مشاهده گورستان پس از مراسم تشییع جنازه.

لوئیس گذشت 17 جولای پس از نبرد با سرطان لوزالمعده است. او 80 ساله است.

اواخر کنگره وضع در دولت در گرجستان دولت کاپیتول ساختمان مدور در چهار شنبه با مراسم ویژه توسط قانونگذاران و برادری خود را Phi Beta سیگما.

لوئیس خدمت در مجلس نمایندگان ایالات متحده برای گرجستان 5th کنگره منطقه برای 33 سال. منطقه را پوشش می دهد بسیاری از آتلانتا و چند حومه.

قبل از انتخاب شدن به کنگره لوئیس بود آتلانتا و عضو شورای شهر.

لوئیس بود دوست داشتنی و مورد احترام در سراسر آتلانتا جامعه برای خود تزلزل ناپذیر مبارزه برای حقوق مدنی.

حمل مشعل: در John Lewis' قدم به قدم: چهار خانه نامزدها از یک نسل جدید به تماشای

او بیشتر عمر خود را صرف دفاع از برابری به خصوص حق رای برای مردم سیاه و سفید از جمله به عنوان یک عضو از دانشجو بدون خشونت هماهنگی کمیته و سازمان برای ماه مارس در واشنگتن در سال 1963.

عزاداران ایجاد موقت یادبود از گل و خرس و شمع و پوستر ابراز قدردانی در مقابل جان لوییس نقاشی دیواری در مرکز شهر آتلانتا. نقاشی دیواری اختصاص داده شده بود در سال 2012.

شرکت کنندگان در دوشنبه مراسم تشییع جنازه خواهد بود نیاز به پوشیدن ماسک.

Ebenezer کلیسای باپتیست افق پناهگاه واقع شده است در سایت از مارتین لوتر کینگ جونیور تاریخی ملی پارک. رهبر جنبش حقوق مدنی C. T. ویویان که درگذشت و همان روز به عنوان لوئیس انجام شد از طریق این سایت در طول صفوف هفته گذشته است.

یک غول می میرد: Rep., John Lewis, چه کسی در معرض خطر زندگی خود و خون خود را برای جنبش حقوق مدنی می میرد از سرطان در 80

به دلیل جاری coronavirus همه گیر لوئیس' خانواده تشویق هواداران به برگزاری مجازی حوادث در خانه های خود و تماشای livestream از مراسم تشییع جنازه.

جامعه نیز خواسته به کراوات آبی یا بنفش روبان در اطراف خود درهای جلو به افتخار Lewis.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب