WWE Money in the Bank: علاقه به گرفتن موارد

در این زمینه کامل است و آن را کمی کمتر underwhelming در حال حاضر. AJ Styles بازگشت از خاک آندرتیکر در رسلمنیا

توسط NEWSAMINS در 16 اردیبهشت 1399

در این زمینه کامل است و آن را کمی کمتر underwhelming در حال حاضر.

AJ Styles بازگشت از خاک آندرتیکر در رسلمنیا 36 به پیروزی در آخرین فرصت دستکش بلند بازی در "دوشنبه شب Raw" جایگزین مجروح خدمه آپولو. آن را به دست آورده او را به نقطه نهایی در مردان طرف پول در بانک مسابقه نردبان یکشنبه (7 p. m., WWE Network). مردان و زنان مسابقات اتفاق می افتد به طور همزمان در WWE ستاد در یک مسابقه است که باید برخی از عناصر سینمایی.

مردان و زنان زمینه در حال حاضر هر یک شامل سه قهرمان سابق جهان. این بدان معناست که وجود دارد یک شانس 50-50 ما دیدن xxx آماتور گرفتن یک کیف.

در اینجا این است که شکست 2020 پول در بانک و رشته های است که به احتمال زیاد به ترک با یک قرارداد:

مردان پول در بانک

نمی توانید آن را ببینید

بارون کوربين (SmackDown)

پادشاه کربین برنده پول در بانک دو سال پیش و شکست خورده در پول نقد خود را در تلاش. با رومن رینز در WWE نیاز به کسی که در مطابقت با طرفداران نمی خواهید برای دیدن برنده شوید. کربین خواهد بود که شاه ماهی قرمز قبل از برنده واقعی پدیدار می شود.

Rey Mysterio (خام)

میستریو در خارج از اسکواش عنوان مسابقه با براک Lesnar در سال گذشته Survivor Series شده است دور از مسابقات قهرمانی جهان تصویر. کهنه خواهد شد با این حال مقدار زیادی از هیجان و نوآورانه حرکت به این بازی.

جای خواب

اوتیس (SmackDown)

اوتیس یکی از مهمترین بیش از babyfaces در WWE در حال حاضر. او برنده می تواند تولید برخی از احساسات خوب با طرفداران. او در واقع تبدیل شدن به جهانی قهرمان – تعجب آور "شیطان" Bray Wyatt براون Strowman یا شاید حاکم پایین جاده — به نظر نمی رسد به احتمال زیاد اما او هنوز هم می تواند در خدمت یک نقش است. اوتیس داشتن کیف می تواند به ایجاد مقدار زیادی از لحظات سرگرم کننده و بالقوه تاب طرح به عنوان ارتباط خود را با مندی رز توسعه.

فقط شاید

Aleister سیاه و سفید (خام)

WWE به آرامی و به طور موثر ساخته شده سیاه و سفید شخصیت و رمز و راز. برنده این مسابقه خواهد ارائه سریع خودرو به او از پایین کارت به بالا. خود توده سیاه دان او را یک باور تهدید کمین در پس زمینه. تنها تردید خواهد بود سیاه و سفید داشتن و در عین حال به برگزاری یک اصلی فهرست عنوان و از شما می خواهم که به نوبه خود او را بیشتر پاشنه با babyface قهرمان در درو مک اینتایر.

علاقه مندی ها

Daniel Bryan (SmackDown)

برایان یکی از معدود واقعی رویداد اصلی ستاره در این بازی. او صرف مقدار زیادی از کار خود را به عنوان underdog با کمی قهرمانی مزیت بنابراین او آقای پول در بانک می تواند احساس طراوت. برایان همچنین می تواند در خدمت به عنوان یک بیت از یک شبکه ایمنی اگر جهانی قهرمانی به پایان می رسد تا در حاکم در برخی از نقطه و جمعیت آن را رد و یا اگر WWE می خواهد برای به دست آوردن کمربند خاموش اثبات نشده براون Strowman. برایان در حال حاضر به یک برنامه با وایات اما پول در برابر شیطان پایان دادن به بد یا خوب هنوز هم می تواند کار خلاقانه.

AJ Styles (خام)

تبدیل شدن به آقای پول در بانک خواهد بود کاملا یک طرفه داستان. در حالی که سبک احساس می کند مانند یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه جایگزینی یک کیف می تواند انجام دهد او را و WWE بسیاری از خوب است. او نیاز به دوباره در نزدیکی بالای مجرد صحنه پس از دوستان لوقا پای چوبه دار و کارل اندرسون منتشر شد توسط WWE. همچنین فکر می کنم از این مسابقات او می خواهم که با مک اینتایر.

زنان پول در بانک

نمی توانید آن را ببینید

دانا بروک (SmackDown)

این فوق العاده است که بروک گرفتن این فرصت را به مشخصات بالا مطابقت و برای بالا بردن سهام خود در این شرکت است. WWE هنوز هم به اندازه کافی ندارد ساخت پشت بروک برای او به یکی گرفتن کیف. این خواهد بود بسیار تعجب.

کارملا (SmackDown)

کارملا برنده اولین زنان پول در بانک مطابقت در سال 2017 بود و بدون زرق و برق اجرا به عنوان SmackDown زنان قهرمان. در حالی که دادن یکی دیگر از اجرا در بالای کارت نیست غیر قابل تصور او شده است به خوبی در خارج از SmackDown زنان عنوان تصویر.

جای خواب

Lacey ایوانز (SmackDown)

ایوانز انجام داده است یک کار فوق العاده ای با او پلنگ صورتی-دیدار-ماموریت غیر ممکن عکس های شرح داری در رسانه های اجتماعی که منجر به پول در بانک (خیلی بد نیستند در واقع در اسمک دان). آتش زیر بالقوه Bayley-Sasha Banks فروپاشی اتحاد سرد می شود در حال حاضر. ایوانز در حال حاضر یک همزن برای آنها و زنان حق دان همراه با کیف او را بیشتر تهدید.

فقط شاید

آسوکا (خام)

داشتن آسوکا برنده شدن در هر چیزی است که همیشه یک احتمال است و کار او در این بسته مجموعه ای را نشان می دهد ستایش شده است. او خواهد بود یک ماندگار تهدید و قهرمان اما اخیر برنامه با بکی لینچ می تواند او را از پیروزی به دلیل آن را نمی خواهد احساس تازه است.

علاقه مندی ها

نیا Jax (خام)

Jax بازگشت از دو عمل جراحی زانو در خام پس از رسلمنیا 36 و هنوز backstory از متلاشیکننده لینچ در Survivor Series. داشتن Jax بلندی به عنوان از دست ندهید پول در بانک به عنوان لینچ در ادامه او دشمنی با Shayna Baszler نوع انباشته شانس WWE نیاز به قرار دادن انسان در برابر. او همچنین دارای اینترنت گرما با روندا راسی باید به او بازگشت.

Shayna Baszler (خام)

The Queen of Spades انجام داده است چیزی جز شکستن مردم اسلحه پس از از دست دادن به لینچ در رسلمنیا بنابراین WWE دور است از با او انجام می شود. او فراست و killer instinct خواهد بازیگران سایه بزرگ بیش از لینچ اگر او بودند به گرفتن کیف. از دست دادن که راه محافظت خواهد مرد اگر عنوان تغییر دست در نهایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب