آماده می شود برای شستن موهای خود را و پرداخت COVID-19 هزینه. سفر خود را به سالن مو همان نخواهد بود پس از مستند

آمریکایی ها در مستند شده اند مشتاقانه در انتظار برای سبک های مو و ناخن سالن را باز کنید به طوری که آنها می توا

توسط NEWSAMINS در 10 خرداد 1399

آمریکایی ها در مستند شده اند مشتاقانه در انتظار برای سبک های مو و ناخن سالن را باز کنید به طوری که آنها می توانید لمس کنید تا خاکستری و ریشه های تمایل به پاره پاره لایه شاخی.

اما مشتریان از بازگشت به سالن در کشورهای که در آن آنها در کسب و کار باید بریس برای یک کاملا متفاوت تجربه: رفته اند روز هنگامی که گروه از دوستان می تواند به اویختن در حالی که گرفتن مانی-پا با هم. و سبک خود را گرفتار در زندگی عشق خود را و یا هر گونه دیگر غیر ضروری پچ پچ در حال حاضر یک یادگاری از دوران پیش از شیوع جهانی.

سالن زیبایی و آرایشگاه مشتریان نیز باید آماده برای امکان شارژ بودن قیمت های بالاتر و یا هزینه برای پوشش هزینه های اضافی و مواد ضد عفونی کننده و تجهیزات. آنها باید آماده برای شستن موی خود را قبل از قرار ملاقات خود را و صبر در ماشین خود را تا زمانی که آن را به نوبه خود در صندلی. بسیاری از سالن به پایان رسید پیاده روی در قرار ملاقات, که به معنی روز ناگهان سفت کردن موهای خود را پس از یک حادثه شکستن هستند در حال حاضر بیش از.

" سالن زیبایی و آرایشگاه مشتریان باید آماده برای امکان شارژ بودن قیمت های بالاتر و یا هزینه برای پوشش هزینه های اضافی و مواد ضد عفونی کننده و تجهیزات. "

رفتن به سالن در طول همه گیر است "رفتن به یک استخوان تجربه" گفت: استیون جای خواب, مدیر اجرایی Pro, زیبایی, انجمن گروه تجارت نمایندگی مستقل سالن صاحبان. "این رفتن به محروم کردن و بازگشت به اصول اولیه و خدمات خود را," او گفت:. "این رفتن به گرم و فازی حداقل برای مدتی."

برای بسیاری از مشتریان وجود خواهد داشت نه بیشتر مرور از طریق موهای سرم برای فروش در سالن جرعه جرعه افتخاری لیوان شراب یا صفحه بندی از طریق مجلات. اضافی آن ممنوع شده است در بسیاری از کشورهای. برش گلو عجیب در آرایشگاه صندلی نیز ممکن است یکی دیگر از لوکس است که نیش گرد و غبار.

مشتریان باید فرض کنیم که خود را به سالن نمی خواهد نگاه و یا احساس راه آن را قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب ایالات متحده — و اگر آن را نشانی از آنها "باید واقعا نگران" پاپوش گفت. در بسیاری از ایالت ها و ماسک الزامی برای سالن کارکنان و مشتریان و بنابراین علامت و متوسط چک برای هر دو طرف است.

هیچ آغوش هیچ blowouts هیچ غیر ضروری مکالمه

واشنگتن سالن افزایش یافت و گنجشک به تازگی به مشتریان گفت که آنها فقط می توانند تلفن خود را و کیف پول به سالن — بدون کیف و کتاب و یا صنایع دستی مجاز است. همچنین محدودیت: با استفاده از حمام بغل کردن خود را سبک blowouts و غیر ضروری ، "لطفا نگه داشتن مکالمه به حداقل (ما به سختی می تواند نفس کشیدن در این ماسک)," مشتریان گفته شد در یک ایمیل.

خطر نیست پس چنین پروتکل های برجسته شد به تازگی در ایالت میسوری که در آن یک متخصص مد مو ممکن است در معرض به 140 نفر به کروناویروس پس از کار به مدت هشت روز در حالی که آنها تا به حال علائم و نشانه های این ویروس است.

جایی بین نصف و دو سوم از ایالات متحده سالن های زیبایی بودند پشت در عمل همانطور که از اواخر ماه مه Sleeper برآورد عامل مختلف تحت محدودیت های بسته که دولت در آنها. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیست و با صدور دستورالعمل های خاص در مورد چگونه زیبایی-سالن کارگران و آرایشگران باید محافظت در برابر آلوده کردن خود و مشتریان خود را, اما بسیاری از ایالت ها باید دقیق پروتکل های صنعت باید به دنبال که طرفدار زیبایی انجمن شده است ردیابی است.

در کنتیکت به عنوان مثال سالن را مجاز به بازگشایی در ژوئن 1, اما خدمات است که نیاز به حذف یک ماسک صورت مانند اپیلاسیون لب فوقانی و یا پیرایش ریش نمی شود مجاز است. در آلاباما سالن باز مه 11 در 50 درصد ظرفیت و در فلوریدا پیاده روی و ملاقات ممنوع است که می تواند قرار داده و موقت برای پایان دادن به این سنت دیرینه از bridesmaids به گرفتن ناخن خود انجام می شود با هم.

مشتریان نیز ممکن است توجه کمتری خاکستری سر در سالن: در کشورهایی مانند آرکانزاس و تگزاس بازگشایی دستورالعمل نشان می دهد افراد با سن 65 سال و بیش از ماندن در خانه از سالن.

برخی از سالن مو دوباره باز شده اند و آنها نمی کاملا به عنوان شلوغ به عنوان آنها قبل از همه گیر. صندلی خالی هستند و طبیعی جدید در ایالات متحده است که محدود کردن تعداد زیادی از مردم که می تواند در یک سالن در یک زمان.

دیزی مک گوایر

شهری هاله سالن در آرلینگتون ، هشدار داد که ممکن است مشتریان در مورد مینی پاکت اغلب استفاده می شود برای پول, نکات: "اگر شما را انتخاب کنید به ترک یک نکته لطفا انجام نمی لیسیدن پاکت" آن را می گوید در وب سایت خود را. سالن نیز شارژ $5 "بهداشت هزینه" -- اندازه گیری بسیاری از سالن در حال گرفتن به طور موقت به پوشش هزینه های اضافی و تمیز کردن و تجهیزات.

'این نوع را در حال حاضر به ماندن در کسب و کار'

در گلدی x باب چهار صندلی بوتیک سالن در دنور, کلرادو., مشتریان خواهد شد در حال حاضر $3 "PPE اضافه" در صورتحساب خود را. تا کنون مشتریان به نظر می رسد خوب با هزینه اضافی گفت: لیز سوختگی گلدی x باب مدیر خلاق و سرب سبک. "آنها خیلی خوشحال به موهای خود را انجام داده است که آنها اهمیتی نمی," او گفت: MarketWatch.

گلدی x باب تلاش برای دیدار با مقید کردن تقاضا گفت: شرکت صاحب بروس برادران که همچنین با همکاری صاحب یک تخته سنگ سالن و دنور سلمانی برای مرد و زن با شوهر خود. در هر سه محل تقاضا شد "استخوان-خرد" زمانی که سیستم رزرو آنلاین باز دوباره. "در عرض 10 دقیقه اول ما رزرو جامد از طریق پایان ماه" برادران گفت MarketWatch.

که برای تلفن های موبایل مانند خبر خوبی برای کسب و کار خود را, اما آن را نمی: سالن هستند "درد و رنج از زیر ظرفیت," او می گوید. "ما 16-صندلی سالن محدود به پنج سبک و پنج مشتریان در یک زمان (بدون میز جلو مجاز) و در عین حال ما پنج رقم اجاره در بولدر" او گفت:.

" 'آن را احساس کمی کمتر, پر انرژی, اما همچنین بسیار شادی — مشتریان خیلی خوشحال هستند به موهای خود را انجام داده و من فکر می کنم آن را به آنها را قوی تر و قدردانی برای صنعت ما است.' "

— لیز می سوزد مدیر خلاق و سرب سبک در گلدی x باب دنور سالن

گلدی x باب اضافه کرده است $20 به آن پایه کوتاه کردن مو قیمت; مردان و زنان هر دو پرداخت بین $100 و 130 دلار. سوختگی و سایر کارکنان در نقش رهبری نیز در زمان موقت کاهش پرداخت. به طور کلی مشتریان شده اند بسیار سپاسگزار و حمایت از تغییرات, اما یک مشتری اعتراض به افزایش قیمت سوختگی گفت. "او فکر آن را قوی بازو نوع حرکت" او گفت:. "من فقط به حال به او توضیح دهید که واقعیت آن را. این نوع را در حال حاضر به ماندن در کسب و کار است."

تنها 35 درصد از بزرگسالان هستند راحت بازدید از کسب و کار مانند سالن

در حالی که سالن مانند گلدی x باب شاهد افزایش در قرار ملاقات رزرو وجود دارد همچنین شواهدی از برخی از skittishness در مصرف کنندگان ، تنها 35 درصد از بزرگسالان گفت: آنها احساس راحتی بازدید از محلی غیر ضروری کسب و کار مانند رستوران ها و کافه تئاتر یا مو یا ناخن سالن در هفته های آینده اگر آنها بازگشایی شد, حتی با افزایش اقدامات ایمنی یک مارس 18 BankRate بررسی یافت. بیش از نیمی (55%) گفت: آنها فکر کسب و کار بازگشایی شد خیلی زود و بیش از 43 درصد گفت: آنها انتظار می رود به مغازه کمتر در ملاء عام از آنها قبل از.

قیمت های بالاتر در یکی از بسیاری از تغییرات گلدی x باب رونمایی کرد زمانی که آن را دوباره باز ممکن است 12. مشتریان در حال غربالگری برای coronavirus علائم و آنها را به ثبت نام در یک چشم پوشی چرا که آنها درک سالن سیاست های جدید. مشتریان باید به تنهایی با شسته و خارج صبر کنید تا زمانی که تماس گرفت. هر دو سبک و مشتری باید شستن دست های خود را پس از بررسی ، مشتریان نمی تواند لمس محصولات نمایش داده شده در سالن و آنها نمی توانند پرداخت با پول نقد حتی برای راهنمایی. این سالن همچنین اضافه کرده است 30 دقیقه برای هر ملاقات به اجازه می دهد زمان برای تمیز کردن سوختگی گفت.

'آن را احساس کمی کمتر, پر انرژی, اما همچنین بسیار شادی'

ماسک های صورت که مشتریان ملزم به پوشیدن ایجاد برخی از چالش های غیر معمول برای سبک برنز گفت. می توان آن را دشوار است به قاضی چگونه یک برش به نظر می رسد در یک مشتری زمانی که بخشی از چهره خود را پنهان و آن را سخت تر برای دیدن چگونه یک مشتری است که در واکنش به یک سبک کاردست.

"شما همیشه نوع خواندن مشتری خود زبان بدن و بیان خود را — اما با این ماسک بیش از نیمی از چهره خود را در آن احساس می کند کمی بیشتر غیرشخصی" سوختگی گفت. "هنگامی که شما با استفاده از چشم خود را به ایجاد یک شکل و شما می توانید بخشی از بوم شما فقط باید به استفاده از بهترین قضاوت خود را."

با هیچ آغوش و هیچ chitchat مشتریان ممکن است احساس سرقت از یکی از جنبه های منحصر به فرد از زیبایی صنعت: ارتباط بین مشتری و سبک است که می تواند یک رنگ و به یک شبه جلسه درمان هنگامی که مشتریان دوستانه خود را با سبک.

در بسیاری از کشورهای رفتن به سالن می تواند یک تنهاتر و ساکت تر تجربه چرا که تنها تعداد کمی از مشتریان و کارکنان مجاز در داخل در یک بار. قبل از همه گیر گلدی x باب شد "بسیار اجتماعی محل" که در آن مشتریان به ارمغان آورد به همراه مهمانان و مشتریان دوست داشتم به گرفتن تا با سبک برنز گفت. "در حال حاضر آن را احساس می کند بیشتر استریل چون ما نیاز به اقدامات احتیاطی" او گفت:.

اما در حالی که ممکن است کمتر chitchat در حال حاضر آن را هرگز به طور کامل به دور او اضافه شده است.

"من فکر نمی کنم شما در حال رفتن برای متوقف کردن مردم با چت خود را سبک ماسک یا نه. مردم هنوز هم آن را انجام," او گفت:. "آن را احساس کمی کمتر, پر انرژی, اما همچنین بسیار شادی — مشتریان خیلی خوشحال هستند به موهای خود را انجام داده و من فکر می کنم آن را به آنها را قوی تر و قدردانی برای ما میباشد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن