مجلس سنا خواهان بازگشت بیشتر محرک چک پول به مدارس جدید و همه گیر کمک پیشنهاد

مایکل کالینز ایالات متحده آمریکا امروزانتشار: 10:12 AM EDT Jul 23, 2020واشنگتن – نیویورک برنامه ای برای انتشار

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

واشنگتن – نیویورک برنامه ای برای انتشار جزئیات بیشتر از $1 تریلیون coronavirus بسته امداد در روز پنج شنبه است که شامل دور دیگری از محرک چک و بودجه اضافی برای کمک به مدارس بهبود یافتن از این بیماری همه گیر.

توافق رهبران و کاخ سفید توافق روز شنبه در بخش های کلیدی از این قانون که در خدمت به عنوان یک نقطه شروع برای مذاکره با حزب دموکرات که در حال حاضر تصویب لایحه خود را در خانه. کنگره و کاخ سفید تحت فشار هستند به پرچ یک معامله بر روی یک تازه همه گیر بسته کمک با یک برنامه فدرال گسترش مزایای بیکاری تنظیم برای اجرا در روز.

یک مورد است که خواهد شد از دست رفته از ایران با طرح رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد. جمهوری خواهان رها شده است که پیشنهاد حتی اگر تهمت پیشنهاد کرده بود او ممکن است نشانه ای از هر یک لایحه نیست که آن را شامل.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به خبرنگاران گفت که حقوق و دستمزد کاهش مالیات را شامل نمی شود در این لایحه به دلیل تمرکز بر گرفتن پول به کارگران به سرعت. "مالیات بر حقوق و دستمزد زمان طول می کشد," او گفت:.

بیشتر محرک چک?: بسیاری از آمریکایی ها ممکن است یکی دیگر از امداد رسانی را بررسی کنید. در اینجا که در آن همه چیز ایستاده در یکی دیگر از COVID-19 لایحه

تسکین بسته می آید که ایالات متحده همچنان به حلقه از اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 143,000 آمریکایی ها و ایجاد اغتشاش ویران کردن اقتصاد است. وزارت کار گزارش روز شنبه که تعداد زیادی از آمریکایی ها تشکیل پرونده برای رفع بیکاری افزایش یافت و برای اولین بار از ماه مارس با 1.4 میلیون نفر تشکیل پرونده برای متقاضیان حقوق بیکاری.

خواه قانون را شامل خواهد شد محدود تمدید مزایای بیکاری Mnuchin گفت: در CNBC.

اضافی $600 که آمریکایی ها دریافت بالای هفتگی خود مزایای بیکاری تنظیم شده است به اجرا در پایان ماه. Mnuchin گفت: ایران با طرح گسترش آن مکمل مزایای اما نه در سطح فعلی. به جای این مکمل منافع خواهد بود "بر اساس حدود 70 درصد دستمزد جایگزینی" Mnuchin گفت.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه دستمزد تعویض خواهد بود ساختار.

جمهوری خواه پیشنهاد نیز ارائه خواهد شد 70 میلیارد دلار در بودجه جدید برای ابتدایی و متوسطه. نیمی توزیع خواهد شد بر اساس سرانه در حالی که بقیه اهدا خواهد شد به بازگشایی مدارس که در این پاییز.

Mnuchin گفت: این لایحه همچنین شامل 16 میلیارد دلار در کروناویروس جدید, تست اعتبار مالیاتی برای تشویق شرکت ها برای استخدام کارگران و دور دیگری از پرداخت های مستقیم به افراد است. او نگفت چقدر بزرگ آن پرداخت خواهد بود و یا که آنها را دریافت کنید.

از آنجا که شیوع کروناویروس اولین ضربه زدن به آمریکا و کنگره و کاخ سفید تایید کرده اند که بیش از 3 تریلیون دلار در کمک های عبور از یک سری از لوایح است که ارائه وام و کمک های مالی برای کسب و کار نکنه با این بیماری همه گیر محرک چک به آمریکایی ها گسترش بیکاری برای گذاشته شدن کارگران و پول برای افزایش آزمایش و واکسن پژوهش است.

برای این دور خانه دموکرات گذشت 3 تریلیون دلار در لایحه ممکن است که شامل یک فرمت از 600 دلار افزایش مزایای بیکاری یک دوم $1,200 محرک چک برای افراد و خانواده ها در مورد $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی اضافی کارگر حمایت و پول بیشتر برای تست و تماس با ردیابی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اخراج از خانه بیل به عنوان "غیر استارتر" و گفت: جمهوری خواهان خواهد آمد تا با طرح خود را.

کمک: Christal هایس

مایکل کالینز را پوشش می دهد کاخ سفید است. رسیدن به او را در توییتر @mcollinsNEWS.

از سمت چپ: سیاه و سفید, لاتینی و مردم فقیر هستند کمتر احتمال دارد به $1,200 coronavirus محرک چک گزارش جدید می گویدtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب