آتی محرک: روغن آتی تجارت مخلوط میان گزارش می دهد که روسیه با وزن پشتیبانی از فرمت های خروجی به کاهش

آمریکا قیمت نفت در روز دوشنبه شد تجارت مخلوط در میان یک گزارش که روسیه یکی از بزرگترین تولید کنندگان نفت خام د

توسط NEWSAMINS در 12 خرداد 1399

آمریکا قیمت نفت در روز دوشنبه شد تجارت مخلوط در میان یک گزارش که روسیه یکی از بزرگترین تولید کنندگان نفت خام در حال حرکت بود به سمت یک مصالحه است که می تواند در گسترش یک پیمان جهانی برای اصلاح تولید و ایجاد ثبات در قیمت نفت است.

روسیه و اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان یک گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ شد در حال حرکت به سمت یک توافق گزارش رویترز روز دوشنبه به نقل از افراد آشنا با مذاکرات.

این گزارش می آید پیش از نشست اوپک و متحدان آن است که می تواند رخ دهد در ژوئن 4, به جای که قبلا برنامه ریزی شده در ژوئن 9 و 10 مهر نیز گزارش شده است.

بازگشت در ماه آوریل اوپک و متحدان آن جعلی تاریخی پیمان به کاهش جهانی تولید 9.7 میلیون بشکه در روز رسید اما این کاهش که در آغاز ممکن است در حال برنامه ریزی برای خاتمه در پایان ماه ژوئن.

"این پیشنهاد در حال حاضر برای گسترش تولید حداقل یک ماه و حداکثر سه ماه. اگر توافق حرکت می تواند به تقویت بیشتر [وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار] قیمت نفت خام و برنت, قیمت نفت" نوشت: نعیم اسلم رئیس تحلیلگر بازار در AvaTrade در دوشنبه پژوهش توجه داشته باشید.

ترکیبی از جهان گسترده ای خروجی کاهش و برخی دم خوش بینی در مورد تقاضا برای نفت خام به عنوان کسب و کار مستندات ناشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش گسترش این رمان گونه از coronavirus اببس در مناطق خاص و در ایالات متحده آمریکا

اما سرمایه گذاران همچنان به تماشای زور زدن روابط بین ایالات متحده و چین با خبرگزاری بلومبرگ گزارش روز دوشنبه که پکن متوقف, برخی از واردات از آمریکا سویا به طور بالقوه اضافه کردن به چین و آمریکا اصطکاک است که می تواند اضافه کردن فشار بر قیمت های نفت خام اگر این نتایج در فرسایش سخت-برنده فاز یک توافقنامه تجارت.

تنش بین این دو کشور صعود دوباره در هفته های اخیر با مقامات آمریکایی ابراز خشم بیش از, چگونه چین به کار گرفته coronavirus شیوع رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او خواهد شد به ویژه وضعیت هنگ کنگ با توجه به چین تحمیل امنیت ملی و قوانین.

خام WTI برای تحویل جولای CL.1, -0.16% CL00, -0.16% خاموش بود و 15 سنت یا 0.4% در $35.34 در هر بشکه در بورس نیویورک. جلو-ماه متحده معیار قیمت آتی نفت وست تگزاس اینترمدیت 88.4% برای ماه مه را بهترین سال در تاریخ ثبت شده بر اساس داده ها قصد بازگشت به سال 1983 با توجه به داو جونز در بازار داده است.

معیار جهانی نفت برنت شاهد آن اوت قرارداد BRNQ20, +0.76% افزایش 18 سنت یا 0.5% کاهش به $38.04 در هر بشکه در معاملات آتی ICE اروپا با جولای فسخ قرارداد در روز جمعه. جلو-ماه قیمت نفت برنت افزایش یافت 39.8% برای ماه بود که قوی ترین افزایش ماهانه از ماه مارس سال 1999.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن