NBA کارشناسان شکستن قوت نیکز' Tom Thibodeau

جدید نیکز سر مربی Tom Thibodeau به تصویر کشیده است با مخالفت مربیان به عنوان یک دفاعی استاد شطرنج و پر شور باز

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

جدید نیکز سر مربی Tom Thibodeau به تصویر کشیده است با مخالفت مربیان به عنوان یک دفاعی استاد شطرنج و پر شور بازی برنامه ریز. او خلاق حرکت خود را متوقف بهترین بازیکن و بهترین بازی. او خواسته های خود بازیکنان صحبت کنید آن را در دفاع. و برای بوت شدن او همیشه با اضافه کردن دفاعی چین و چروک برای جلسه بعدی.

Thibodeau فلسفه در امنیت NBA بازی محبوب ترین — انتخاب-و-رول — دارای گونه های بسیاری, بسته به استعداد دو حمله بازیکنان درگیر است.

منتقدان ادعا فلسفه خود را از حفاظت از رنگ و نفوذ در همه هزینه ها منسوخ شده است در 3-توپ NBA. اما اگر Thibodeau به مینه سوتا تیم غوطه ور آماری در دفاع از آن نیست چرا که خود را گرگ جوان آماده نیست برای هر سناریو.

"قبل از اینکه شما به تام پوشش و دفاع از بازیکنان نخبه را همیشه با خود چقدر خوب اصول اساسی" اورلاندو مربی استیو کلیفورد گفت: پست. "فردی دفاع کمک به دفاع pick-and-roll پوشش گرفتن و شوت انتقال دفاع و بازگشت. که در آن تیم خود را همواره استثنایی است."

Thibodeau که رسما خواهد بود به نام نیکز سر مربی به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه باید به سرعت کار خود را با بازیکنان جدید است. "حذف 8" باشگاه به شمار می رود اعطا minicamp/OTAs در اواسط ماه اوت است. اما واقعی دفاعی درس آمد که اردوگاه های آموزشی باز می شود در ماه نوامبر.

"این ارتباط و اتصال در دادگاه توسط بازیکنان که تام نصب از روز اول در اردوگاه های آموزشی و که تیم او هر روز تمرین" یک جانباز NBA دستیار مربی گفت: پست. "آنها انجام برخی از آموزش تقریبا هر روز برای تدریس به یک سیستم ارتباطی و اتصال. هر سناریو است که می تواند اتفاق می افتد تدریس در اردوگاه های آموزشی. آن فکر شده است در مورد تمام تابستان طولانی و قرار دادن بر روی کاغذ بنابراین هیچ سردرگمی وجود دارد. که اهمیت Thibodeau کارکنان تماشای یک تن از فیلم تا این بازیکن می داند که دقیقا چه چیزی مورد نیاز است. است که به عنوان مهم خود را در پخش برنامه های توسعه به عنوان هر چیزی است."

مربیان می گویند هیچ کس آن را بهتر از Dom در محدود کردن تیم مقابل سوپراستار.

"من فکر می کنم تام نابغه دفاعی است که او طول می کشد دور تیم نقاط قوت او ارتباط برقرار تیم خود را در یک دقیق و به شیوه ای موجز او خواستار, تلاش, توجه به جزئیات و زود و با صدای بلند دفاعی ارتباطات" گفت: Jeff Van Gundy که استخدام Thibodeau به عنوان یک نیکز دستیار در سال 1996. "او می داند که مخالفان پرسنل به طور کامل و او است به مقدار مناسب از طرح زمانی که او نیاز به رفتن به برنامه B."

"این بازی برنامه ریزی" اضافه شده کلیفورد یک دستیار با Dom در نیویورک و هیوستون. "هنگامی که شما در بازی در برابر تیم های خود را که آنها در حال رفتن به آن را سخت تر برای تیم خود را به بازی به نقاط قوت آن است. آنها در حال رفتن به قفل به خود بازیکن کلیدی و کلید بازی و شما را به گزینه بعدی خیلی بیشتر از تیم های دیگر انجام دهید.

"شما نمی خواهید برای دریافت سبد آسان در انتقال. شما نمی خواهید برای دریافت این سیستم سبد می شود که شما بیش از این بالا که شما را در برابر تیم های دیگر."

برخی از اعتبار Thibodeau برای وادار کردن NBA دست در تغییر قوانین به نفع جرائم. او اولین مربی افسانه ای لایحه Musselman یک فرار دفاعی افراطی که استخدام او در سال 1989-90 گسترش تیمبرولوز کارکنان.

پرسید: چه دفاعی ایده های او آموخته از پدر خود nest آرکانزاس سر مربی گفته بود: "حال جسمی و دقیق و با استفاده از گروه های کوچک تفکیک دریل."

Tom Thibodeau
Tom ThibodeauAP

تحت جدیدتر قوانین دفاعی خود را از دست داده شانس اضافی فیزیکی در نفوذ سپاه پاسداران است. اما Thibodeau اقتباس با طرح های پیچیده تر.

"تام بود یک مبتکر" NBA مربیگری منبع گفت. "او یک طرح سربارگذاری قوی کنار زمین و ساختمان یک دیوار. او 'ice' pick-and-roll دفاع بود که جلوتر از زمان خود. در نهایت آنها در مقابله با این تاکتیک است. اصول هرگز تغییر X و O است. دفاعی نوآوران مانند دیک Harter و Thibs انجام داده اند و خسارت زیادی به جرائم که تغییر حکومت تا به حال برای اجرا فقط به جرم یک فرصت است."

برخی بر این باورند Thibodeau اختراع "یخ" pick-and-roll پوشش اما او واقعا نکردم فقط آن را به عنوان گاو نر بودند کارشناسی ارشد. این "یخ" پوشش است که به زور توپ-گرداننده در حاشیه انتخاب کنید-و-رول به دو تیم اگر آنها نفوذ به خط. به سادگی اجازه می دهد طولانی 2 — آماری از لیگ بدترین ضربه.

Dom را انتخاب کنید-و-رول پوشش بیشتر انعطاف پذیر تبدیل شده و به همین دلیل مغزی بازیکنان مورد نیاز خود را در تیم است.

گاو دفاع بود و یک ماشین خوب روغن. در سه فصل در مینه سوتا Thibodeau را گرگ رتبه 27 25 و 17 به ترتیب در نقاط مجاز در هر 100 اموال.

"آن را بر اساس پرسنل — که توپ و که مجموعه نمایش" دستیار مربی گفت. "برای مثال کریس پل و [Rajon] Rondo خیلی متفاوت هستند شما باید به چندین پوشش در برابر آنها. و غربال یک مرد که می تواند به ساقه از 3? او را از بهره برداری از یک سوئیچ ؟ او می رود به یک بازی بر اساس طرح خود به پرسنل و تام پرسنل امنیت آن است."

حجم فیلم مطالعه جدا Thibodeau از همسالان خود, درآمد او تجلیل به عنوان بهترین بازی دفاعی ذهن است. کلیفورد گفت: زمانی که او آغاز شده و با نیکز به عنوان یک پیشرفت طلایه دار Thibodeau به او نشان داد یک راه جدید برای "تماشای فیلم در جزئیات بیشتر است."

Thibodeau نیز خوب غرایز کلیفورد گفت: در "چگونه برای برنده شدن در یک بازی NBA."

"برخی از شب او چگونه ارزیابی تهاجمی شما در حال بدست گرفتن بازیکنان بهتر از این بازی به دلیل شما می توانید باز کردن طبقه برای بچه های دیگر" کلیفورد گفت. "شب های دیگر او می خواهد برای ارتکاب به اجازه دادن به یک بازیکن بزرگ رفتن. کسانی که تصمیم گیری شما را مطالعه تیم در offseason و او را استاد در آن است."

یک استاد شطرنج است که ساخت آن اضطراب تجربه به آماده شدن برای یک Thibodeau تیم.

"اگر وجود دارد یک مجموعه تیم خود را خوب است در او فقط یک انکار" کلیفورد گفت. "شما نمی تواند اجرا شود و همه چیز به راحتی. او می آموزد که دفاع از آن را سخت تر بر شما برای اجرای جرم خود را و گرفتن عکس شما می خواهید. و او را با اضافه کردن همه چیز — و خلاق تر از اکثر مردم است."

Thibodeau است نمایشی در حاشیه شکستن دفاعی دستورالعمل تا زمانی که او را hoarse. او هیچ تفاوتی در عمل است.

"شما نمی خواهید این بازیکن را به بیش از حد بسیاری از چیزهایی که فکر می کنم," دستیار مربی گفت. "اما در واقعیت آن است که همه در چگونه شما آن آموزش با تکرار و ارتباطات است که آن را تبدیل به طبیعت دوم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن