دیزل ژنراتور چیست؟ و چه کاربرد های دارد؟

و دیزل ژنراتور سه فاز برای کارگاه ها، هتل ها، بیمارستان ها و …. این نمودار بر اساس میزان ژنراتور و باری که ژنر

توسط NEWSAMINS در 28 شهریور 1401
و دیزل ژنراتور سه فاز برای کارگاه ها، هتل ها، بیمارستان ها و …. این نمودار بر اساس میزان ژنراتور و باری که ژنراتور در آن کار می کند، مصرف سوخت یک ژنراتور دیزل را به طور تقریبی می دهد. لطفا توجه داشته باشید که این جدول به مراد تقریب میزان سوخت مصرفی در حین عمل در لحاظ گرفته شده است و به عامل کارداران مختلف از گزاره موتور، مدل، تاریخ ساخت و بار، نمایانگر دقیقی نیست. پس از مرگ رودولف دیزل، شرکت های دیگر مسیر گسترش را ادامه دادند و موتور های تازه را طراحی کردند. به این معنی که اگر به ندرت از ژنراتور به کار گیری می کنید، کارایی آن گوناگون از حالت عادی است. که بصورت پیوسته از برق به کارگیری می‌کنند با قطعی برق روبرو شوند.اما به جهت همین مشکل هم شیوه حلی وجود دارااست که در این نوشته همت داریم درباره ی این مسئله اساسی شما کلام کنیم. در واقع هیچ انتظاری برای دسترسی محدود فعالیت دیزل ژنراتور وجود ندارد. هیتر در دیزل ژنراتور به استدلال پرهیز از غلیظ شدن روغن در هوای سرد استعمال می‌شود. اینکه ما ژنراتور خویش را در باطن ساختمان یا خارج ساختمان قرار دهیم تاثیر بسزایی در پارامتر های فرعی و هزینه بر دیزل ژنراتور خواهد داشت. ژنراتور ایدم در اقتدار های ۳ کاوا الی ۴۵۰ کاوا تولید و به بازار عرضه می گردد. امروزه برند کاترپیلار جزو شناخته شده ترین برند ها در حوزه اتومبیل آلات سنگین، موتورهای داخل سوز، موتورهای گاز سوز و ….. عمومی دیزل ژنراتورهای نیروگاهی توان بالایی از 2500 کاوا تا یکسری مگا کاوا دارند. درصورتیکه به‌‌هنگام فعالیت کردن دارای ژنراتورهای الکتریسیته چند اصول ایمنی را رعایت کنیم، قدمت مفید دیزل ژنراتورها می‌تواند دست کم به ۱۰ سال برسد. استفاده از روغن باکیفیت و بده بستان به‌موقع، می‌تواند کارایی دیزل ژنراتور و قدمت آن را بالا ببرد. نباید بیش‌ از ترازو توشه بیشتر به دیزل ژنراتور برسانیم و تا جای ممکن باید اهمیت توان دستگاه تناسب داشته باشد. درصورتیکه حرارت دستگاه بیش از حد باشد باعث آسیب به دستگاه می‌شود، به جهت این می بایست دمای دستگاه را مراقبت کرد.

تماس حیاتی من

این ژنراتورها کلمه اند از ژنراتور گازی و ژنراتور بنزینی (موتور الکتریسیته بنزینی). در تعریف‌و‌تمجید بی آلایش می توان گفت که دیزل ژنراتور (diesel-generator ) ماشینی می باشد که از ترکیب ژنراتور برق و موتور دیزلی به دست می آید. ژنراتور برق به ماشینی گفته می شود که از شیوه القای الکترومغناطیسی موجب تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی می شود. درحال حاضر چنانچه چنین ماشینی به جهت ایجاد الکتریسیته از سوخت دیزل یا گازوئیل استفاده کند؛ دیزل ژنراتور نام می گیرد. گروه صنعتی عارف دیزل پارس مفتخر هست طی سالیان متمادی با واردات و فروش انواع دیزل ژنراتورها من پاراگراف دیزل ژنراتور ولوو پنتا خدمات ضروری را به هموطنان گرامی ارائه دهد. جهت استعلام ارزش دیزل ژنراتورولوو و دریافت داده ها فنی اضطراری دارای کارشناسان عارف دیزل پارس تماس بگیرید. سلام، جهت خرید کردن یک دستگاه فیلم طریق فعالیت ژنراتور تا اقتدار 1250 کیلوولت آمپر و نصب آن توسط ترانس به خط 20 کیلوولت داخلی کمپانی مشاوره می خواستم. به این خط حدود 10 مگاولت آمپری ترانس های مختلف (حداکثر توان ترانس 1250) متصل می باشد. نیروگاه های برق را میتوان از حیاتی ترین مناطق یک مرزوبوم به حساب آورد. از روش نیروگاه های الکتریسیته می قدرت انرژی ضروری به جهت تامین الکتریسیته یک شهر را فراهم آورد. به این نحوه می اقتدار نور و انرژی برق را به منزل ها، به دست آوردن و فعالیت ها، مدارس، بیمارستان ها، هتل ها و بخش اعظمی از جاهای دیگر انتقال داد. این شرکت گونه های ژنراتور های دوپل و چهار پل ECON را به صورت سه فاز و تک فاز ایجاد میکند. از ژنراتور های کمپانی مکآلته می اقتدار اقتدار ۵.۵ تا ۷۰۰ کاوا را اخذ نمود. ما در شرکت تتا پاور دیزل ژنراتور هایی را به جهت شما فراهم می کنیم، که علاوه بر به کار گیری از گازوئیل ویا بنزین، از گاز شهری هم به جهت تولید انرژی الکتریسیته به کار گیری می کنند. در صورت بالا بودن گرانروی روغن موتور دیزل ژنراتور فشار روغن ارتقاء پیدا می کند. موتور ژنراتور در واقع منشا انرژی مکانیکی ورودی به دیزل ژنراتور ریز است. این ژنراتورها به دلیل آنکه می توانند خروجی حیاتی توشه اثبات داشته باشند و نیاز ما به انرژی الکتریکی را در مدت روزگار طولانی و به طور همیشگی از بین بردن نمایند در جاهایی نظیر نیروگاه ها آیتم به کارگیری قرار می گیرند.
  • همان طور که به کارگیری طولانی مدت در محدوده توانی بیش خیس از اقتدار اسمی برای دستگاه مضر است.
  • این مدل دیزل ژنراتورها حساس موتورهایی با اقتدار بالا بوده و عمدتا در مکان هایی چون دیتاسنتر بانک ها، ادارات و بیمارستان ها کاربرد دارند.
  • دیزل ژنراتورهای آیتم استفاده در محیط‌های مسکونی می‌توانند از 8 تا 30 کیلو وات متغیر باشند.
  • دیزل ژنراتور دستگاهی است که از نحوه احتراق گازوئیل، سوخت را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند.
دیزل ژنراتور به طور کلی متشکل از دو بخش حیاتی شامل یک موتور دیزلی و ژنراتور (آلترناتور) می باشد. عموماً به تیتر منشاء تغذیه جایگزین، جهت ساخت الکتریسیته در موارد بحرانی و حتمی کاربرد دارد. انرژی مکانیکی گزینه نیاز موتور برق گاز یا بنزین و گازوئیل می باشد. ارزش تا حد متعددی به موتور دیزل بستگی داراست که جور موتور انتخابی به جهت دیزل منجر کمتر یا ارتقا ارزش دیزلمی‌شود. ژنراتور الکتریسیته خانگی غالبا مورد استقبال زیاد مشتریان به جهت مصارف خانگی ( مسکونی – اداری ) قرار میگیرند همین ژنراتور ها برای ایجاد برق براس ساختمان های یک واحد تا چنصد واحده را در قدرت های مختلف مورد استعمال قرار می گیرند. اما چنانچه مکانی که ژنراتور اضطراری در آن قرار داراست بسته است، مثل زیر زمین، باید به تهویه اعتنا کنید. به لطف پایداری آن، حتی ژنراتورهای نظامی هم در صورتی که کمتر وزن و میزان مهم نباشد، مانند فقط به جهت رادیو، از دیزل ساخته می شوند. “گزینه های زیادی به جهت ژنراتورهای دیزلی وجود دارااست تا نیازهای خاص را تطبیق دهند” . اپراتور بومی در اتاق کنترل علاوه بر مشاهده پارامترها امر ضروری جهت در اختیار گرفتن دیزل ژنراتور ها را از روش تابلو سنکرون (پارالل) صادر مینماید. تا طول 600متراز مرحله دریا میزان اثر گذاری افت فشار بر موتور دیزل و ژنراتور نا محسوس است. ژنراتور یا همان دینام (همچنین به عنوان “genhead” شناخته می شود.) چکیده از ژنراتور گازوئیلی است که از محل ورود مکانیکی عرضه شده توسط موتور دیزل ژنراتور، خروجی الکتریسیته حاصل می نماید. ژنراتور شامل گروه ای از قطعات ثابت و متحرک می باشد که در محفظه روکشی قرار گرفته است. این قطعات حیاتی یکدیگر به صورت اتوماتیک در رابطه می باشند که باعث به حرکت نسبی دربین عرصه های مغناطیسی و الکتریکی و در عاقبت ساخت برق می گردد. دیزل ژنراتور به جهت ایجاد برق مورد نیاز مصرف کنندگان و صنایع کوچک، میانگین و بزرگ در توان های از 1 الی 2500 کیلو ولت آمپر طراحی و ساخت میشوند. برای شناخت بهتر دیزل ژنراتور ، شناخت تک تک قسمتها سبب ساز به دید کاملا روشنی نسبت به دستگاه میگردد. ژنراتور بایستی توان آیتم نیاز پیش بینی شده دارای را سوای زخم مهیا نماید این فرمان اهمیت دادن یک یا چند درجه به ژنراتور بدست می‌آید. در واقع هم موتور می بایست توان تولید همین نیرو را (که بر حسب اسب بخار هم تیتر می شود) داشته باشد و نیز ژنراتور باید بتواند اهمیت نیروی محرکهای که موتور ایجاد میکند همین خروجی را بدهد. در چنین مواردی معمولا یک نقص مکانیکی مثل گیر کردن کتف گاز فیلم طریق عمل ژنراتور پمپ فارسونگا، خرابی سنسور پیکاب یا این که گاورنر، بر نیز تناول کردن تنظیمات ECU سبب پیدایش چنین مشکلی میگردد که حتما می بایست توسط یک متخصص تعمیر شود.دستگاه را واضح نکنید تا تعمیر انجام شود. رعایت نکته ها ایمنی در استعمال و کارگزاری هر دستگاهی از واجبات می باشد و مولد ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. نکته ها ایمنی را به دو دسته نکته ها ایمنی در هنگام کارگزاشتن و نکات ایمنی زمان کار تقسیم می‌کنیم.

قیمت دیزل ژنراتور 500 کاوا ( 500Kva )

قسمت تصفیه کننده همین فیلتر ها از یک دسته برگه مخصوص ساخته شده می باشد و برای ارتقاء تراز اثرگذار فیلتر اسیون، آن را به شکل چین دار ساخته و در درون محیط فلزی قرار داده اند. قطر منافذ کاغذ از ۲ تا ۱۵۰ میکرون بسته به مدل کاربری فیلتر گوناگون است. البته فیلتر ها در گونه های دیگر مانند پنبه ای نمدی و یا پارچه ای نیز وجود دارا هستند که امروز ایجاد و استعمال از آنان دوچندان ناچیز می باشد. همین پانل ها در ژنراتور های دیزلی ریز می توانند روی بدنه کالا قرار گیرند. در دیزل ژنراتورها خنک کردن دستگاه حیاتی دارای دوچندان زیادی می‌باشد، چون داغ شدن بیش از ترازو و طولانی مدت می‌تواند قطعات دستگاه را خراب کرده و کارایی آن را از بین ببرد. برای این عمل در برخی ژنراتورهای دیزلی از مایع و در بعضی دیگر از گاز هیدروژن به کار گیری می‌شود. موتور ژنراتورها برای فروشگاه‌ها، منازل و اداره‌های کوچک حدود 1 تا 20 کیلوولت آمپر (کاوا) و به جهت مجتمع‌های بزرگ و کارخانه‌ها تا 200 کیلوولت آمپر (200 کاوا) مورد به کار گیری قرار می‌گیرند. برای ایستگاه‌های کوچک ایجاد برق، ژنراتورهای 5 مگاوات مناسب میباشند که البته می‌توان از تعدادی دستگاه نیز استعمال نمود. ژنراتورهایی که بزرگتر هستند، به طور جدا از هم به محل نصب حمل می گردند و مونتاژ و تجهیزات فرعی آن‌ها در محل به آن ها طولانی تر می‌گردند. در هر مکانی که نیاز به ایجاد یک نیروگاه برق برای تامین نیاز مصارف گسترده به انرژی الکتریکی وجود داشته باشد از اشکال پرقدرت ژنراتورهای دیزلی کلیدی اتصال سنکرون به‌همدیگر به کارگیری می‌شود. اگر به‌اشتباه گونه دیزل ژنراتور را گزینش کنید عواقب جبران‌ناپذیری می‌تواند داشته باشد. زمان تعیین و خرید می بایست براساس نیاز خود به تک‌فاز یا این که سه‌فاز بودن، قدرت کیلووات یا کاوا، الکتریسیته اضطراری یا این که دایمی اعتنا کنید. وظیفه‌ی تابلوکنترل‌ ژنراتورها، خاموش و پر‌نور کردن و در دست گرفتن کارایی آن است. همین سیستم داری بخش‌هایی مانند تعویض فرکانس، نشانگر سوخت موتور، تنظیم‌ درجه‌ی حرارت مایع‌ خنک‌کننده هست که به جهت باز‌نگری و در اختیار گرفتن از آن ها به کار گیری می‌شود. ژنراتورها در همین موقعیت اکثر زمان ها به جهت آماده‌به کار حتی در رخ جدا برق هم استفاده می‌شوند. صحیح مثل یک اتومبیل یا این که کامیون، موتور دیزل به جهت آغاز به سایت خبری عمل به یک موتور الکتریکی ریز متکی است. این موتور برقی به وسیله یک باتری تغذیه شده‌که توسط یک شارژر جداگانه یا خود خروجی ژنراتور شارژ می‌شود.

قیمت دیزل ژنراتور کارداران تاثر گذار بر بها آن : مارک سازنده

پس کل سعی بشر این است که برق را به شکل دائمی در کنار خویش داشته باشد. سیستم سوخت رسانی بایستی مجهز به فیلتر های سوخت باشد تا از وزود هرگونه ناخالصی و ذرات جامد به سیستم تزریق سوخت موتور جلوگیری کند. اعتنا فرمائید مصرف سوخت در ۴ مقام گوناگون بارگیری موتور تهیه شده است. شرایط دوم دو دستگاه بصورت نوبتی یا شیفتی ذیل توشه قرار گرفته و به این نحو تقسیم کار صورت می گیرد. در دعوا قیمت ژنراتور عامل ها بسیاری در تعیین قیمت دخیل می باشد.این دست اندرکاران را می توان به دو جور عوامل دخیل در بها ژنراتور و ملحقات اضافی گونه بندی نمود. همین عدد در موتور ولوو پنتا TAD1341GE کلیدی حجم ۱۲٫۸ لیتر، ۴۱۴ درجه سانتی گراد می باشد.

سیستم سوخت دیزل ژنراتور :

این در حالی است که ارتقا گنجایش و اقتدار دیزل ژنراتور رابطه مستقیمی دارای ارتقا وزن آن دارد. طراحی این دسته ژنراتورهای برق دیزلی به نوع ای هست که تغذیه همیشگی الکتریسیته وجود داشته باشد. در چنین حالتی حداکثر ظرفیت دیزل ژنراتور برق لازم سوای اضافه بار و برای ساعت کاری تحت در حیث گرفته می شود. از جمله مهمترین محصولات شرکت کامینز می‌توان به گونه های سوخت رسان انژکتور، فیلتراسیون، سامانه‌های در دست گرفتن اقتدار و دیزل ژنراتور اشاره کرد. بیش از ۶۰۰۰ نمایندگی فعال در سراسر دنیا از برتری‌های همین کمپانی محسوب می‌شود. به جهت نمونه در کشور ایران کمپانی رویان صنعت نمایندگی همین کمپانی را به عهده دارد.

دود خروجی از اگزوز آبی رنگ است

برای سوله هایی که می توانند منتظر بمانند و حقیقتا خواستار ایمنی میباشند که ضمانت طومار به مدت یک یا دو سال آن را تأمین می کند، ژنراتورهای نو بهترین گزینه هستند. مثل هر تجهیزات سنگین دیگر ، باید تمام معایب و مزایای موقعیت مختص خویش را به جهت انتخاب بهترین گزینه بسنجید. واضح میباشد که به هنگام خرید دیزل ژنراتور دست دوم ، باید ملاحظات و کارداران بسیاری در لحاظ گرفته‌شود. البته امید هست که همین نوشته دست کم به جهت روشن کردن بسیاری از عوامل اساسی راه‌گشا باشد. نوع خروجی انرژی الکتریکی که ژنراتور تولید می کند نیز شاخصی از شرایط کلی و تندرست بودن ژنراتور است. از نیاز حتمی به برق در هنگام قطعی نتورک گرفته تا وسایل حمل و نقل دریایی، هوایی و ریلی و همه نیازمندی‌هایی که در مکان‌های فاقد شبکه، به برق وجود دارد. باسلام، بنده نصاب و تعمیر عمل ژنراتور هستم، در رخ قابلیت لیست قیمت نصب و راه اندازی ژنراتور برحسب kw ارسال فرمایید. نصیب گرد گیر صافی اهمیت یک لاستیک پلاستیکی ترک دار (گلابی لاستیکی) است که اساسی فشردن آن و باز شدن شکاف، گرد و خاک داخل گردگیر به خارج ریخته می شود. در موتور تراکتور ها، کمباین ها و اتومبیل های راهسازی جدید قسمت گردگیر توسط یک مجرا به خروجی اگزوز متصل شده است. گاز های خروجی اگزوز موجب کشش و تخلیه گرد و خاک درون گردگیر می شوند و حالت خویش تمیز کنی را به وجود می آورد.

ژنراتور پرایم (Prime Diesel Generator):

ذکر معدودی از خسارات فوق مهم تهیه و تنظیم دیزل ژنراتور را بعنوان پشتوانه ای به جهت ایجاد برق در زمانه جدا برق کانال سراسری معلوم تر میکند. جهت خرید و استعلام لیست قیمت دیزل ژنراتور و اجاره دیزل ژنراتور حیاتی واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید. تا هم دیزل ژنراتور جراحت نبیند نیز شاسی روی زمین حرکت نکند و هم ادوات کارگزاری شده بر روی شاسی از گزاره تابلو الکتریسیته و گرمکن از لرزش و آسیب در امان باشند. غالبا در صورتی که وزن دیزل ژنراتور خیلی زیاد باشد ، موتور و ژنراتور را بر روی شاسی بوسیله پیچ و مهره محکم مینمایند و پایین شاسی آن از چندین عدد ضربه گیر استعمال میکنند.

دیزل ژنراتور ولوو

Niigata Wondonggi – این شرکتی است که به عنوان یک کمپانی متعلق به IHI به IHI Power Systems تولید و فروخته است. واحد الکترونیک شامل حفاظت مداد در برابر طولانی تر بار و اتصال کوتاه و دستگاه هایی برای چک کردن بر پارامترهای جریان است. و اصولاً به این علت است که برروی موتور های گازسوز از سیستمKnokingاستفاده می گردد. چون این فرمان منجر تغییر تحول خواصسیالخنککننده و کاهش کارایی آن خواهد گردید. ژنراتور را می توان نوعی «پمپ الکتریکی» در نظر گرفت که سبب ساز می شود الکتریسیته از طریق سیم ها جریان یابد. در واقع الکترون‌هایی را که در سیم‌ها جریان می‌یابند، ساخت نمی‌کند یا از دربین نمی‌برد، همانطور که یک پمپ آب آب تازه ایجاد می‌کند. 100 سال تجربه در طراحی، ساخت، پشتیبانی و کیفیت در هر دیزل ژنراتور بادوین وجود دارد. می‌توانید از محصولات دیزل ژنراتور بادوین انتظار اطمینان، دوام، هزینه تمام مالکیت خوب و کیفیت اروپایی را داشته باشید.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن