اپل تحت فشار است بیش از آن در فروشگاه App قوانین از testy توسعه دهندگان آن را باید به دادگاه در آینده WWDC

Apple Inc.’s سالانه WWDC توسعه دهنده رویداد های مختلف را داشته باشد تن در این سال و نه فقط به این دلیل که COVID-19 بحران را مجبور به گوشی های هوشمند غول پیکر به برگزاری کنفرانس سالانه تقریبا.

اپل AAPL -0.57% است در یک نقطه بی دست و پا با توسعه آن جامعه به عنوان روز دوشنبه سخنرانی آن را به عنوان چهره های افزایش نظارت بر سیاست های فروشگاه برنامه خود را که متکی به توسعه دهندگان شخص ثالث. اتحادیه اروپا تنظیم کننده را به تازگی افتتاح ضد تراست تحقیقات این شرکت در فروشگاه App اپل و پرداخت خدمات و اپل مواجه شده است و انتقاد از توسعه دهندگان با مشخصات بالا از جمله Spotify تکنولوژی SA نقطه +2.66% و آتش زنه پدر و مادر شرکت مطابقت Group Inc. MTCH, -2.51%, که بر این باورند این شرکت طول می کشد بیش از حد بزرگ یک برش از خرید در نرم افزار ساخته شده توسط کاربران دستگاه های اپل.

تنش برجسته شد این هفته در یک dustup با سلام یک برنامه ایمیل که اتهامات کاربران 99 دلار در سال برای خدمات خود را اما نمی دهد مشتریان این گزینه برای خرید اشتراک از طریق اپل. اپل گفته است که هی توسعه دهندگان برای اضافه کردن یک اشتراک در نرم افزار گزینه ای و تهدید به حذف هی برنامه اگر آنها نمی, آنها پیروی کنید.

مشاهده بیشتر در: اپل, چهره جدید شکایت از برنامه سازان به اتحادیه اروپا راه اندازی آنتی تراست پروب

اپل طول می کشد یک برش از هزینه اشتراک هنگامی که مشتریان خرید دیجیتال خدمات از طریق برنامه بر روی دستگاه های iOS و توسعه دهندگان به طور فزاینده ای در تلاش بوده اند به هدایت کاربران به سمت وب سایت ها برای خرید است به طوری که آنها لازم نیست که به چنگال بیش از یک بخش خود را به اشتراک درآمد به اپل. با آن به عنوان پس زمینه, مدیر اجرایی تیم کوک در سخنرانی — برنامه ریزی برای 1 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز دوشنبه — می تواند خیلی بیشتر مملو از در سال های اخیر است.

“من فکر می کنم وجود دارد فشار بیشتری بر اپل را به نشان می دهد چه چیزی در فروشگاه از یک توسعه دهنده دیدگاه” تحلیلگر Wedbush دانیال ایوس گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. یک توده توسعه دهنده خروج خواهد بود یک مشکل برای اپل, در نظر او, اما او گفت که توسعه دهندگان در یک “باتلاق” با توجه به در همه جا از فروشگاه App.

نرم افزار به روز رسانی انتظار می رود

ماهیت مجازی این رویداد را نیز به آن احساس های مختلف به عنوان “بخش بزرگی از WWDC است که شور و هیجان جمعیت بالا رفتن پله برقی و پیش بینی قبل از کوک کلیدی” ایوس گفت. که پرنیان تغییرات زمانی که توسعه دهندگان به جای آن نشسته در مقابل از کامپیوتر خود را در خانه.

امسال WWDC انتظار می رود برای ارائه یک نگاه جدید و ویژگی های نرم افزار برنامه ریزی برای سقوط زمانی که اپل انتظار می رود که اولین آن 5G-دستگاه را فعال کنید. بانک مرکزی امریکا تحلیلگر Wamsi موهان گفت که سلامت خواهد شد تمرکز در این مراسم به عنوان او پیش بینی کرد این شرکت به یک بحث جدید تناسب اندام برنامه است که اجازه می دهد تا کاربران را به تماشای فیلم های تناسب اندام خود را در دستگاه های مختلف و دریافت آموزش به عنوان آنها را از طریق تمرینات.

او انتظار دارد که این شرکت می تواند همچنین معرفی جدید برنامه واقعیت تقویت است که اجازه می دهد تا کاربران را به شرکت در آر تجارب توسط اسکن کدهای QR و رول کردن گزینه های جدید است که اجازه مالکین دستگاه خود را سفارشی صفحه نمایش.

یک رویکرد جدید برای نیمه هادی ها

در سمت سخت افزار اپل به احتمال زیاد به طور رسمی اعلام خواهد شد که در آن تغییر به یک سفارشی ARM مبتنی بر پردازنده برای مکینتاش, هر چند این شرکت ممکن است شروع نورد دستگاه های شامل این تراشه تا سال آینده. این شرکت در حال حاضر با استفاده از Intel Corp. INTC, -0.76% تراشه در آن مکینتاش اما شده است به آرامی در حال حرکت به لباس بیشتر از آن دستگاه ها با پردازنده های سفارشی.

“با اینتل داشتن خود را از دست داده ترانزیستور استفاده (و به احتمال زیاد برای به دست آوردن مجدد آن منجر شود برای چندین سال اگر تا کنون) ما فکر می کنیم که فراهم کرده است انگیزه ای برای اپل به یک تغییر” ریموند جیمز تحلیلگر کریس Caso نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

سفارشی پردازنده در سال گذشته آیفون 11 “اساسا منطبق بر عملکرد” بهترین اینتل و Advanced Micro Devices, Inc. AMD +0.35% پردازنده Caso گفت: با استناد به کامپیوتر-سخت افزار انتشار موبایل. اپل قصد دارد برای حرکت به Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. Ltd. s TSM, -1.49% 5-نانومتری با معماری این سال را به آی فون چیپس او گفت که می تواند با ارائه یک عملکرد بیشتر افزایش دهد.

ایوس گفت که گسترده تر تبدیل به تراشه های سفارشی می دهد اپل کنترل بیشتر بر اکوسیستم آن در حالی که برنشتاین مارک لی معتقد است که این حرکت همچنین می تواند درایو بهبود جزئی در حاشیه ناخالص.

از دست ندهید: چگونه همه گیر اتحادش را تغییر تکنولوژی در 100 روز اول

تمرکز WWDC به طور کلی در نرم افزار بهبود است اما بعید نیست حکم از امکان برخی از سخت افزار اطلاعیه فراتر از بحث های سفارشی مک تراشه. اپل می تواند راه اندازی یک جدید iMac جدید, over-the-ear AirPods بلوتوث “AirTags” دستگاه های ردیابی و یا یک جدید HomePod سخنران موهان گفت.

ایوس می بیند یک احتمال قوی است که اپل متوقف می شود از جمله سیمی EarPods جدید با دستگاه, خرید ابتدا در پاییز که می تواند هر دو پایین تر اپل هزینه ها و کمک به تحریک بیشتر خرید AirPods.

ارزش سهام اپل ثابت کرده اند انعطاف پذیر با وجود اختلال در کسب و کار از این بیماری همه گیر. این شرکت تصمیم گرفت به طور موقت دوباره نزدیک برخی از مکان های فروشگاه در ایالات متحده است که به تازگی دیده می شود بزرگ خوشه در COVID-19 موارد اما سرمایه گذاران به نظر می رسد تا حد زیادی مایل به نگاه گذشته این چالش ها به عنوان شرکت آماده برای آن 5G دستگاه راه اندازی در پاییز. ایوس گفت که 350 میلیون دلار از 950 میلیون آیفون در اپل نصب پایه رسیده برای ارتقاء.

سهام اپل به بسیج 42 درصد در طول سه ماه گذشته و آن را معاملات کمی زیر جدید تمام زمان بالا مجموعه پیشتر در ماه ژوئن. S&P 500 SPX -0.56% است تا 29 درصد بیش از گذشته سه ماه مطابق با دستاوردهای میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.80%, که شمارش اپل به عنوان یک جزء.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de