'آنچه ما انتظار دارند؟' ابیگیل دیزنی و دیگر multimillionaires می خواهید محرک جدید لایحه به نیروی دیگر افراد ثروتمند پول بیشتری را به خیریه

یک گروه از multimillionaires می گوید بعد از بسته محرک اقتصادی باید نیروی خیر به دست کردن پول بیشتر به موسسات خ

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

یک گروه از multimillionaires می گوید بعد از بسته محرک اقتصادی باید نیروی خیر به دست کردن پول بیشتر به موسسات خیریه در حالی که این کشور چنگ زدن با این بیماری همه گیر.

میهنی میلیونرهای که اعضای آن عبارتند از: دیزنی قطع -0.22% اری برنده زن ابیگیل دیزنی در میان کسانی که درخواست از کنگره برای تصویب یک "اورژانس خیریه محرک لایحه" که به طور موقت نیاز به بنیادهای خصوصی به دو برابر مقدار پول آنها را به سازمان های غیر انتفاعی.

در قانون فعلی بنیاد های خصوصی مانند بیل و ملیندا گیتس و بنیاد فورد مورد نیاز به دست را 5 درصد از دارایی های خود را هر سال در کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی. این لایحه دو پایه را حداقل پرداخت 10 ٪ از دارایی خود را برای سه سال آینده. این لایحه همچنین نیاز به اهدا کننده-توصیه بودجه — مالیات-مزایای حساب که افراد ثروتمند اغلب برای استفاده از کمک های خیریه به ارسال 10 درصد از دارایی های خود را به سازمان های خیریه هر سال است.

همچنین نگاه کنید به: مالیات ما: ابیگیل دیزنی در میان 83 میلیونرهای التماس برای افزایش مالیات برای coronavirus امداد

بنیادهای خصوصی برگزاری حدود 1 تریلیون دلار در دارایی ها و کمک کننده-توصیه وجوه شامل 120 میلیارد, با توجه به لایحه حامیان. در صورت تصویب این لایحه آزادی $200 میلیارد از این پول برای تقویت سازمان های غیر انتفاعی است که ارائه خدمات مهم و استخدام برخی از 12 میلیون آمریکایی — بدون هیچ هزینه به مالیات دهندگان طرفداران استدلال می کنند.

کنگره در حال حاضر چکش جزئیات بعدی بسته محرک به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. حامیان "اورژانس خیریه محرک لایحه" می گویند آنها به داشتن قانون معرفی شده توسط یک دموکرات مجلس, امیدوارم کسی است که می تواند به جلب حمایت از جمهوری خواهان بیش از حد.

"این دیدگاه ما این است که فشار برای این نگه داشتن ساختمان گفت:" چاک کالینز از سمت چپ متمایل موسسه مطالعات سیاست, یکی از گروه های در پشت این پیشنهاد است. "دولت و بودجه های محلی خواهد شد سخت تر. سازمان های غیر انتفاعی در حال رفتن به چکش و دراز کردن مردم است. در اینجا یک راه حل ظریف که برای پرداخت توسط افراد ثروتمند که در زمان خود معافیت مالیاتی طولانی در پیش است."

بنیادهای خصوصی هستند و توسط مالیات دهندگان یارانه

هر چند آنها ممکن است آشنا برای بسیاری از آمریکایی ها بنیادهای خصوصی نقش قابل توجهی در کمک های خیریه در ایالات متحده و مالیات دهندگان کمک به پای این لایحه است. مبانی سازمان های غیر انتفاعی ایجاد شده برای اهداف خیریه به طور معمول توسط یک فرد ثروتمند و یا خانواده است. آنها پول را در قالب کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی. در 2019, بنیادهای خصوصی ارسال بیش از 75 میلیارد دلار به سازمان های غیر انتفاعی بالغ به حدود 17 درصد از تمام کمک های خیریه در ایالات متحده با توجه به ایالات متحده آمریکا.

" 'سازمان های غیر انتفاعی در حال رفتن به چکش و دراز کردن مردم است. در اینجا یک راه حل ظریف که برای پرداخت توسط افراد ثروتمند که در زمان خود معافیت مالیاتی طولانی در پیش است.' "

— چاک کالینز, موسسه مطالعات سیاست

که سخاوت است یارانه توسط مالیات دهندگان به میزان 37 درصد به 74 درصد از هر دلار بسته به اینکه چقدر دهنده سود سرمایه و مالیات املاک شد, کاهش اهدای, با توجه به سیاست کاغذ حمایت از این لایحه. "به عبارت دیگر برای هر $1 یک میلیاردر به, موسسه خیریه بقیه از ما تراشه در آنجا که 74 سنت در از دست مالیات بر درآمد" نویسندگان گفت.

برخی از منتقدان تماس دهنده-توصیه وجوه "زامبی انسان دوستی'

این لایحه را نیز با هدف کمک کننده-توصیه وجوه (DAFs) مورد علاقه خیریه-دادن وسیله نقلیه برای ثروتمند اهدا کنندگان. این اهدا کنندگان می توانید پول را به یک DAF حساب و بلافاصله ادعای کسر مالیات اما همین حالا باید تصمیم بگیرید که کدام سازمان های خیریه دریافت پول حق دور. در واقع وجود دارد هیچ مهلت در همه پول به ترک DAF حساب و رفتن به یک موسسه خیریه. نیز وجود دارد هیچ حداقل الزامات مورد نیاز برای چقدر DAF حساب باید ارسال به سازمان های خیریه هر سال است. پول است به طور دائم اختصاص داده شده برای خیریه.

" 'آن را غیر اخلاقی برای ذخیره کردن دارایی های خود را هنگامی که مرگ و ویرانی اقتصادی ravaging زمین می گویند هیچ چیز از نژادی را بدست آورد. چه هستند که ما انتظار دارند؟' "

— اسکات والاس رئیس والاس صندوق جهانی

آن نقاط ضعف را به رهبری منتقدان به دوبله DAFs "زامبی انسان دوستی" است که اجازه می دهد تا اهدا کنندگان — از جمله بسیاری از تکنولوژی میلیاردرهای — به می گویند که آنها در حال دادن دور پول خود را به موسسه خیریه که در واقعیت این پول گاهی نشسته در حساب برای سال. اورژانس خیریه محرک لایحه نیاز به DAFs به 10 درصد از دارایی های خود را به موسسات خیریه سالانه برای سه سال آینده.

"مردم دریافت مالیات شکستن زمانی که آنها با قرار دادن پول در, اما پس از آن هیچ انگیزه ای برای حرکت پول برای یک کار خیریه گفت: Collins, وارث Oscar Mayer KHC, -0.38% ثروت که به دور خود ارث را در 20s خود را. "که به نظر می رسید مانند یک طراحی اولیه نقص."

برخی از اهدا کننده-توصیه بودجه انجام داده اند ثبت مقدار در این سال

بسیاری از مردم با اهدا کننده-توصیه وجوه مشغول توزیع پول در طول بیماری همه گیر. سابق آمازون AMZN, -1.07% اجرایی و همسر خود را حتی شروع یک کمپین HalfMyDAF, تشویق, مردم با اهدا کننده-توصیه وجوه متعهد به ارسال نیمی از پول خود را DAF به سازمان های غیر انتفاعی توسط Sept. 30.

DAF دارندگان حساب با شواب خیریه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان DAFs اعطا ثبت مقدار به سازمان های غیر انتفاعی در شش ماه اول سال 2020 — بیش از 1.7 میلیارد دلاری یا 46 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه در سال 2019, شواب خیریه اخیرا اعلام کرد.

همانطور که برای شواب موقعیت اضطراری خیریه محرک لایحه "شواب خیریه حمایت از تلاش های است که تشویق به افزایش کمک های خیریه به خصوص در محیط فعلی" سخنگوی فضل کانلی گفت MarketWatch. سالانه نرخ پرداخت برای شواب خیریه DAFs به طور متوسط حدود 20 درصد از دارایی های او, او گفت:.

بنیاد گیتس به 10 درصد از آن وقف در سال گذشته

برخی از بنیادهای خصوصی نیز افزایش دادن خود را در میان همه گیر. در ماه ژوئن بنیاد فورد صادر $1 میلیارد دلار "اجتماعی پیوند" به دو سالانه خود را پرداخت به 10 درصد برای دو سال آینده "در پاسخ به بحران بی سابقه ای از COVID-19 تثبیت و تقویت سازمان های غیر انتفاعی," بنیاد فورد سخنگوی آماندا سیمون گفت. بنیاد فورد به طور معمول می پردازد و بیش از مورد نیاز 5 درصد به طور متوسط حدود 5.5 درصد از دارایی های خود را. پایه و اساس ندارد یک موقعیت اضطراری خیریه محرک لایحه, او گفت:.

بنیاد بیل و ملیندا گیتس است که یک عامل منجر به تلاش برای توسعه یک coronavirus واکسن به طور معمول بیش از 5% مورد نیاز حداقل پرداخت به گفته یک سخنگوی و در سال گذشته به حدود 10 درصد از آن وقف بالغ بر $5.29 میلیارد دلار در کمک های مالی.

"ما را تشویق به دیدن بسیاری از مبانی و فردی خیر پله تا در طیف گسترده ای از روش های نوآورانه در طول این زمان بسیار زیاد نیاز" گفت: رابرت روزن مدیر بنیاد خیریه مشارکت تیم. "ما نمی باید یک موقعیت در قانون پیشنهادی و یا سیاست های مربوط به اجباری توزیع سالانه از بنیادهای خصوصی."

این شورا در پایه یک گروه است که لابی از طرف بنیادهای خصوصی نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اسکات والاس یکی از رهبران مبارزات انتخاباتی و رئیس جمهور از والاس صندوق جهانی گفت: پایه و اساس خود را بالا برده است آن حیطه دادن کمکهای مالی به 20 درصد از دارایی های خود را در پاسخ به همه گیر. والاس گفت: او شوکه شده است برای دیدن برخی از بنیادهای خصوصی برش پشت در حیطه دادن کمکهای مالی به عنوان دارایی های خود را کاهش یافته است در بازار سهام است. در برخی از پایه ها بیش از حد متمرکز خود را در دراز مدت حفظ هنگامی که آنها را می توان با استفاده از منابع خود را برای ایجاد اختلاف در حال حاضر.

"این غیر اخلاقی برای ذخیره کردن دارایی های خود را هنگامی که مرگ و ویرانی اقتصادی ravaging زمین می گویند هیچ چیز از نژادی تقسیم" والاس گفت. "چه هستند که ما انتظار دارند ؟ چگونه بسیاری از بحران وجودی ما باید قبل از اینکه شما می توانید دارایی های خود را و صرف مانند آن مهم است ؟tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب