یانکی ها زنده شدن خواهد شد تا ورزشگاه 'پرتگاه' با لوله کشی سر و صدا, موسیقی

خالی استادیوم یانکی را در لوله کشی سر و صدا و راه رفتن تا موسیقی در این فصل است. با مشتریان مجاز در ورزشگاه یک

توسط NEWSAMINS در 26 تیر 1399

خالی استادیوم یانکی را در لوله کشی سر و صدا و راه رفتن تا موسیقی در این فصل است.

با مشتریان مجاز در ورزشگاه یک فرد با آگاهی از این طرح گفت: MLB فراهم می کند یک سیستم برای باشگاه به لوله در جمعیت سر و صدا و موسیقی است که یانکی ها استفاده خواهد شد در طول فصل به طور منظم.

یانکی ها در حال رفتن به آزمایش سیستم و می تواند انجام دهد که جمعه شب در نهایی خود را intrasquad بازی یا یکشنبه و دوشنبه زمانی که آنها میزبان متس و فیلیز در نمایشگاه بازی های.

یانکی بازیکنان در حمایت از سر و صدای جمعیت و hitters استفاده از پیاده روی خود را تا موسیقی در راه به صفحه.

"من فکر می کنم آن است که یک ایده خوب اگر آنها در حال رفتن به اجازه می دهد ثابت جمعیت سر و صدا در پمپ شود. که خواهد بود خوب برای بچه ها, بدیهی است, آن را می شود بسیار آرام" مسکن زاک Britton گفت: در هفته گذشته. "من شنیده ام از تیم ها از جمله ماست که ممکن است به کاوش قرار دادن در برخی از نوع سر و صدای جمعیت در طول بازی. من مطمئن هستم که چگونه با صدای بلند آن را در حال رفتن به و چه آن را مانند نگاه, اما من فکر می کنم آن را یک ایده خوب است و تیم ما خواهد بود که و ایجاد برخی از انواع جو در ورزشگاه."

پشتیبان گیر Kyle Higashioka نیست در برابر آن.

"من فکر نمی کنم من می تواند با آن مخالف است." "ما برخی از موسیقی نور در خارج وجود دارد در حالی که ما در حال بازی برای شکستن سکوت مرده. آن را بهتر از روز اول بود که در آن ما فقط در حال بازی در یک پرتگاه فقط یک جای خالی از صدا. من نمی تواند مخالف به جمعیت سر و صدا."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن