بالتیمور — یانکی ها جرم است زندگی می کردند تا به انتظارات در اولین انگشت شماری از بازی ها اما دو کلید اعضا هنوز هم به دنبال اولین بازدید.

Gary Sanchez و برت گاردنر هر دو رفت 0-for-4 در روز چهارشنبه 9-3 پیروزی آرام و هر کدام در آغاز سال 0-for-12.

در حالی که این یک دلسرد شروع برای هر دو مورد — و گاردنر whiffed چهار بار در روز چهارشنبه — آن را احتمالا بیشتر از آن برای سانچز که آمار هفتم در صف مقابل بالتیمور.

“من فکر کردم او برای اولین بار زن و شوهر در خفاش بهتر بود امشب” مدیر Aaron Boone گفت. “او یک کار بهتر از آرام بودن و یک زن و شوهر خواستار رفتن نیست راه خود را. او ممکن است بیرون آمدن از پاهای خود را کمی که خراب با زمان خود است. زمانی که او کنترل همه چیز او باید را خاموش.”

بسیاری از بحث در هر دو بهار آموزش و بهار آموزش 2.0 بود در مورد سانچز دفاع و مواضع پشت صفحه. اما برای تمام نقاط قوت خود دفاعی چه مجموعه او از هم جدا است که به طور معمول خفاش خود را.

Gary Sanchez
Gary SanchezAP

یانکی ها را بازی اول خود را doubleheader از این عجیب و غریب فصل به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده و MLB و بازیکنان ارتباط با توجه به ایده ساخت آنها یک جفت از هفت دور بازی ها به عنوان پست Joel شرمن را تایید کرد.

یک حزب علاقه مند نیست هیجان زده در مورد پتانسیل توسعه است.

“من می خواهم نه و نه و [نوبت] شخصا” آدم Ottavino گفت: قبل از بازیدر عجله برنامه ریزی بازی در کمدن متری.

Ottavino یکی از یانکی ها’ مهم ترین مسکن نمی خواهید برای دیدن هر بازی کوتاه — حتی اگر او نمی داند که چرا این پتانسیل واقعیت است.

“من فکر می کنم من نمی خواهم به حاشیه رانده شده از بازی” Ottavino گفت. “هنگامی که ما باید هفت دور آن را یک شیب لغزنده وجود دارد و سپس وجود دارد هیچ امداد کوزه.”

Ottavino نبود کاملا جدی کار خود و نقش نمی خواهد در معرض خطر در هر زمان به زودی, اما آن را قطعا تغییر و پویایی از بازی. در سال 2020 هر چند کسانی که پویایی را تقریبا به طور کامل از بین رفته ،

“من درک می کنم نقطه آن” Ottavino گفت. “این باعث می شود آن را کمی کمتر مالیات در همه. ما فقط در انطباق با حالت برای هر وضعیت است و آن را در سر.”


Gleyber تورس رفت hitless — با یک پیاده روی — در اولین بازی سال مقابل آرام پس از تسلط آنها در سال 2019 زمانی که او ضربه 13 homers در 18 بازی — بیشترین توسط هر بازیکن در مقابل یک حریف در یک فصل از آنجا که بخشی از دوران آغاز شد و در سال 1969.

“این بسیار قابل توجه” بون گفت: از تورس’ موفقیت در برابر بد بخت آرام از یک سال پیش. “اما آن را بیش از در حال حاضر. ما باید چالش های جدید و او چالش های جدید در حال حاضر. امیدوارم او همچنان که تاثیر بازیکن ما می دانیم او است. اما قابل توجه بود.”

لو گریگ آمار 14 homers در مقابل کلیولند در سال 1936 به صورت تمام وقت خوانده شده را علامت.

تورس نیز تا به حال پنج چند بازی هومر در برابر بالتیمور یک رکورد MLB در برابر حریف است.


با J. A. Happ تبادل شنبه, Boone گفت: اردن مونتگمری را اولین شروع خود را از سال در روز جمعه با Masahiro Tanaka به دنبال در روز شنبه.پس از Tanaka بهبود از ضربه مغزی او رنج می برد در طول فصل بهار, آموزش 2.0 زمانی که او بود, ضربه به سر توسط یک Giancarlo استانتون درایو خط.

James Paxton که به طول انجامید فقط یکی-به علاوه زمین باز یافته در اولین فصل خود را در روز یکشنبه ،


Right-hander بروکس Kriske ساخته شده خود را MLB اولین و 26 ساله پرتاب بدون گل نهم در برد.


مایک فورد کردم او برای اولین بار شروع فصل و رفت 0-for-2 با یک قربانی پرواز. بون گفت که او امیدوار بود به lefty-نوسانی فورد به صف در برابر فیلیز اما سری که لغو شد و فورد — مثل بقیه هم تیمی های خود را — برخی از برنامه ریزی روز خاموش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de