Rookie ارمیا مارتین در حال حاضر ساخت یک نام برای خود در شبکه کمپ

شبکه مربی موقت ژاک Vaughn ستایش جو هریس' حرفه ای و گرت معبد رهبری است. اما اگر شده است وجود دارد یک سورپرایز ش

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

شبکه مربی موقت ژاک Vaughn ستایش جو هریس' حرفه ای و گرت معبد رهبری است. اما اگر شده است وجود دارد یک سورپرایز شیرین و لذت بخش تا کنون در طول راه اندازی مجدد آن ممکن است unheralded rookie گارد نقطه ارمیا مارتین.

"ارمیا بوده است بزرگ علاوه بر این برای ما. او بسیار سریع با بسکتبال می سازد و تصمیمات بسیار خوبی تیرانداز بیش از حد" Caris LeVert گفت. "من او را دوست داشتم وقتی که او در کالج در ممفیس. آن بوده است سرد می شود در همان تیم با او و یادگیری برخی از چیزهایی که از او به عنوان به خوبی."

مارتین 24 ساله رفت undrafted در ماه ژوئن گذشته پس از چهار سال در ممفیس. پس از به طور متوسط 18.5 امتیاز و 5.1 کمک در 21 بازی برای G-لیگ Sioux Falls این فصل او امضا شد به عنوان یک راه دو بازیکن در ژانویه. 15.

"من می خواهم بگویم ارمیا مارتین شده است تعجب برای ما توانایی های خود را به رقابت بپردازند. که همه ما بپرسید در این مرحله آغاز شده است به رقابت بپردازند. چه که دانستن نقش دانستن مختلف پیاده سازی و یا خودتان آماده هر روز" Vaughn گفت. "من او را یک پت در پشت نیز هست."

ارمیا مارتینرابرت Sabo

Vaughn تایید تایلر جانسون است که در اورلاندو و جلوتر از Michael Beasley و جمال کرافورد در قرنطینه جدول زمانی.


با بازیکنان در حال حاضر قادر به پوشیدن preapproved پیام در پشت خود کشباف LeVert گفت: او می خواهم همین سیاه و سفید زندگی می کند توجه خود را. ... پس از پنج روز مستقیم از تمرین شبکه را به خوبی به دست آورده در روز سه شنبه از حالت فشرده خارج کنید تا آنجا که نیروی تازه یافتن. ... با شبکه و یانکی ها بازی در همان زمان در هر دو Aug. 5 و اوت. 7 بله شبکه است که تلاش برای کشف کردن راه حلی برای مناقشه.


Kyrie Irving خواهر آسیا طراحی جدید خود کفش و آنها پرده برداری از Kyrie 6 نایک کفش هم در Instagram زندگی می کنند. می آید در سیاه و سفید و یا بنفش آسیا چیدن بنفش پس از آن "برای خانواده سلطنتی ایستاده است."

ایروینگ گفت: کفش افتخارات نه تنها خواهر بزرگ خود را اما Breonna تیلور و دیگر زنان است. او اضافه می کند که — در حالی که او شادترین در دادگاه — که او نه تنها یک بازیکن بسکتبال, اما یک فعال.

"Don't play with me," ایروینگ گفت: در Instagram زندگی می کنند. "آیا بازی با آنچه که من در یک روز و روز-از اساس به ارائه و بیرون رفتن وجود دارد و ایجاد شما می دانید منظورم چیست؟""من دور از خانواده ام به مدت هفت ماه از سال است. من در خارج وجود دارد خطوط مقدم جبهه فعالیت. من در خارج وجود دارد در ادامه به گسترش نور به Breonna تیلور و #SayHerName و همه ما زنان است. این زندگی است که شامل خیلی بیشتر از فقط تیراندازی لعنت بسکتبال."


NFL ردسکینز واشنگتن در نهایت تغییر نام که در نظر گرفته شده است نژادپرست است. و در حالی که هیچ جایگزینی شده است به نام کوین دورنت — a Prince george's County, Md., بومی — ظاهرا دوست دارد "واشنگتن گرگ قرمز."

قرمز, گرگ, Redtails و رزمندگان را بدست عشق بیشتر در رسانه های اجتماعی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن