یانکی ها همچنان به پرداخت جزئی leaguers و غیر یکنواخت پرسنل

در حالی که چندین تیم های لیگ را منتشر کرده اند جزئی لیگ بازیکنان و می گویند آنها متوقف خواهد شد پرداخت غیر-40-مرد فهرستی جزئی leaguers در پایان ماه یانکی ها همچنان به جلوگیری از آن تاسف و غم انگیز مراحل.

به عنوان جمعه یانکی ها در ادامه به پرداخت جزئی بازیکنان لیگ 400 دلار در هر هفته و تا به حال منتشر شده ، هر دو موقعیت در حال تغییر است.

با بیس چشم انداز به ظاهر تغییر ساعتی به لیگ برتر بازیکنان و صاحبان اختلاف نظر دارند بر سر اینکه چگونه بازیکنان جبران خواهد شد اگر فصل انتخابات عراق در ماه جولای شرایط می تواند — و — تغییر دهید.

بدون شک تعداد تیم های آزاد جزئی leaguers به احتمال هیچ جزئی بازی های لیگ برگزار خواهد شد این سال است. جزئی leaguers تلقی قادر به شامل شدن در یک 20-مرد “تاکسی تیم ملی” باید یک فصل را شروع خواهد دسترسی به امکانات تمرین برای اقامت آماده در مورد آنها مورد نیاز در این لیگ سطح.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

با توجه به گزارش متس, داجرز Marlins, دزدان دریایی, اشعه, حذفی, و کاردینالها در حال پرداخت غیر-40-مرد فهرستی جزئی leaguers 400 دلار در هر هفته از طریق ژوئن. و داجرز باید کمک از چپ استارت دیوید قیمت دادن هر non-40-انسان جزئی اتحادیه در سیستم $1,000.

تا آنجا که غیر یکنواخت پرسنل (در مقابل دفتر پیشاهنگی کارکنان و غیره.), یانکی ها به تازگی به آنها گفت که قرار بود به آنها پرداخت از طریق ژوئن 15. NJ.com گزارش های خبری در مارس 26. در مارس یانکی ها گفت: آنها را در این وضعیت نگاه در پایان ممکن است.

چه انتظار پس از 15 ژوئن ناشناخته است اما گزینه های برش حقوق سازماندهی furloughs و یا اجازه دادن به مردم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>