برانکس BP روبن جونیور دیاز انتقاد یانکی ها برای دعوت از مغلوب ساختن پیشی جستن به پرتاب اولین زمین

برانکس قصبه جمهور روبن جونیور دیاز ناودان یانکیز جمعه برای دعوت از رئیس جمهور تهمت به پرتاب تشریفاتی زمین برای

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

برانکس قصبه جمهور روبن جونیور دیاز ناودان یانکیز جمعه برای دعوت از رئیس جمهور تهمت به پرتاب تشریفاتی زمین برای اولین بار در استادیوم یانکی در اوت. 15.

دیاز متهم یانکی ها از نفاق برای این ادعا به مراقبت در مورد سیاه زندگی مهم جنبش و پس از آن به یک پلت فرم برای مغلوب ساختن پیشی جستن او به نام "سفید supremacist."

"در ژوئن 8, یانکی ها منتشر شد بیانیه ای که در قسمت بخوانید: "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. نیویورک یانکیز محکوم کردن نژادپرستی و تعصب و بی عدالتی در همه اشکال" دیاز گفت: در بیانیه منتشر شده جمعه شب.

"با دعوت از رئیس جمهور تهمت به پرتاب از زمین برای اولین بار آنها پرهیاهو نشان می دهد که اظهارات خود بدبین هستند و عاری از معنای واقعی.

"شاید در واقع عبارت 'Black Lives Matter' باید در حال حاضر نیز توان رنگ در خیابان خارج از استادیوم یانکی همان برج مغلوب ساختن پیشی جستن."

دیاز که گفت که او "شوکه و خشمگین" ادامه داد: "ما همه سزاوار بهتر از بی دقتی لیگ اصلی بیس بال سازمان است که به طور مداوم نادیده جامعه اطراف در حالی که pandering به ناعذرخواهانه سفید supremacist مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن."

دیاز — که مدت محدود و کسی که در گذشته در حال اجرا برای شهردار در 2021 — نیز شکایت کرده است که تهمت خرابکاری دولت فدرال در پاسخ به COVID-19 بحران در حالی که تقریبا 4000 Bronxites و 150,000 آمریکایی از قاتل ویروس و هزاران نفر دیگر شغل خود را از دست.

"یانکی ها بهتر خواهد بود در خدمت احترام به آنها و خانواده های آنها به جای یک رئیس جمهور که هیاهو و بی کفایتی کاملا موفق به مهار بیماری همه گیر" دیاز گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه روز پنجشنبه که او خواسته بود به پرتاب تشریفاتی زمین توسط دوست خود را سفت لوین رئیس جمهور از نیویورک یانکیز.

یانکی ها و تهمت کمپین تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب