به یاد نیک کردرو: Amanda Kloots' به یاد ماندنی ترین نقل قول در نگه داشتن ایمان در میان تراژدی

هانا Yasharoff ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:11 AM EDT Jul 6, 2020آماندا Kloots انجام بیش از فقط موفق ب

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

آماندا Kloots انجام بیش از فقط موفق به حفظ او تقریبا از 450.000 Instagram followers تا به امروز در نیک کردرو را coronavirus نبرد – او ارائه بی دریغ مثبت برای کسانی که نیاز به الهام در میان زمان نامشخص است.

Cordero برادوی بازیگر که بسیاری از جدید در سراسر جهان طرفداران که بسیج پشت او را به عنوان او تلاش می کرد با coronavirus درگذشت یکشنبه در سن 41.

Kloots که تایید کردرو مرگ یکشنبه در Instagram نوشت که شوهرش "احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ این زمین است."⠀

"من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او," او نوشت. "نیک بود مانند یک نور روشن است."

Kloots, یک, افراد مشهور, تناسب اندام, مربی خود را نگه داشته پیروان رسانه های اجتماعی به خوبی مطلع طریق کردرو نبرد ارائه تصویری به روز رسانی از طریق او Instagram داستان در مورد چگونه شوهر او انجام می دهند و چگونه او احساس خود را در طول یو پی اس و فراز زندگی.

اگهی: برادوی ستاره نیک کردرو می میرد در 41 بعد از coronavirus مبارزه برجسته توسط همسر آماندا Kloots

اینها برخی از بهترین نقل قول ها در مورد پیدا کردن لنت نقره ای و persevering از طریق بار دشوار است.

آماندا Kloots در ماندن مثبت

"مردم ممکن است در نگاه من مثل من دیوانه هستم. آنها ممکن است فکر می کنم که من کاملا نمی دانند که وضعیت او چون من لبخند زدن و آواز خواندن در اتاق خود را هر روز. من فقط رفتن به mope اطراف و احساس غم برای خودم یا او. این چیزی است که نیک می خواهید مرا به انجام. است که شخصیت من است. من و من ادامه خواهد داد برای مبارزه با نیک هر روز. با خدا در کنار ما هر چیزی می تواند اتفاق می افتد!"

در به امید بهترین ها در حالی که گفته بودن برای آماده شدن برای بدترین

"آنها به من گفتند که چهار بار که او نمی خواهد برای زنده ماندن. حتی گاهی اوقات او نمی خواهد زنده ماندن از طریق او شب اما او کرده است. من را دریافت نمی اشتباه من روز اما من مصمم به ماندن من را مجبور به ماندن مثبت من را مجبور به ماندن قوی برای شوهر من. او مبارزه من آن را ببینید هر روز... تا زمانی که او را در وجود دارد و مبارزه با, من همچنان به مبارزه با او."

به خودش پپ-بحث در حالی که تماشای شوهر او مبارزه برای زندگی خود را

"من فقط فکر می کنم در مورد او و من فکر می کنم در مورد چگونه خسته و خسته او باید بود و آن را کمک می کند تا من به مانند 'OK اگر او می تواند آن را انجام دهد من می تواند انجام این کار است.' من می توانم نگه داشتن مبارزه من می توانم نگه داشتن امید من می توانم نگه داشتن تشویق او بر من می توانم نگه داشتن آواز."

های حافظه از کردرو ماندن مثبت در طول 52-hourlong فرآيند زايمان با پسر الویس

"(Elvis) شروع به گریه و نیک می گوید: "عسل گوش دادن به ما گریه کودک. که گریه هرگز صدا به عنوان شیرین به عنوان آن را در حال حاضر.' و من هرگز فراموش نکنید که خط. من فقط فکر کردم این چنین زیبا خط. و او راست: که گریه هرگز صدا که خوب هرگز دوباره اما من ضبط شده الویس گریه و من آن را برای نیک."

'مخرب': Lin-مانوئل میراندا, Zach Braff واکنش نشان می دهند به برادوی ستاره نیک کردرو را coronavirus مرگ

در تلاش برای پیدا کردن پوشش نقره ای چند روز

من اذعان روز من بود. آن را OK. آن را OK به گریه به دیوانه و می گویند این منصفانه نیست. من را حفظ خواهد کرد من ایمان و حفظ و درخواست برای معجزه. من را من زره پوش و پیاده روی بلندتر فردا. من انجام بهترین من می تواند انجام دهد و خودم را به عنوان بزرگ به عنوان من می توانم. من شکست امروز. من دوباره فردا."

چرا دیگران باید به طور جدی coronavirus

"این یادآوری به شما برای در امان ماندن پوشیدن ماسک خود را, خود را بشویید دست فاصله اجتماعی و آیا خانه را ترک کنید مگر اینکه شما به. شما نمی خواهید این ویروس. شما نمی خواهید شما عزیزان برای دریافت این ویروس. آن را هنوز هم در اینجا و متاسفانه افزایش دوباره. من هرگز فکر نیک و یا من می خواهم COVID و ما هر دو فکر کنیم آیا ما قادر خواهد بود به ماندن در خانه و بهبود می یابند. نیک است که 41 سال در شکل و تا به حال هیچ موجود شرایط بهداشتی... شکسته قلب من برای او هر روز. لطفا در امان باشند."

به کسانی که انتقاد او برای ادامه کار در حالی که کردرو در بیمارستان

"تاپیک های زیادی در زندگی من است که نامشخص است در حال حاضر. من یک خانواده دارم صورتحساب. من هیچ ایده چه چیزی نیک صورتحساب بیمارستان در حال رفتن به. من حتی سعی کردم به بسته بندی کردن سر من در اطراف آن هنوز اما من یک وام مسکن, من یک ماشین پرداخت, من یک مادر است و یک سال است که من می خواهم به ارسال به یک روز و یا حداقل او را به آنچه من می توانم. بنابراین من کار خواهد کرد و من ادامه خواهد داد به کار من ادامه خواهد داد برای ایجاد و من همچنان به سعی کنید برای به اشتراک گذاشتن آن با مردم و من امیدوارم و دعا می کنم که شما برای حمایت از من در آن است و نه تنها من هر کاری که در تلاش است به کار برای خانواده اش است."

در نگه داشتن او ایمان

"من هنوز دعا برای یک معجزه است. گاهی اوقات که نماز پاسخ داده شده است در راه ما بپرسید و گاهی اوقات آن را پاسخ داد در راه ما هرگز نمی تواند درک. ایمان یک چیز زیبا است اما (نیز) یک چیز سخت. ایمان واقعی می آید در زمان که در آن ما باید با توکل به خدا و برنامه ریزی خود را. که من پیدا کردن صلح همیشه."

ضمن تشکر از طرفداران که نشان داد برای حمایت از Kloots و کردرو طی 95 روز بستری در بیمارستان

"شما هیچ ایده چقدر شما برداشته روح من در 3 بعدازظهر هر روز در جهان به عنوان سنگ شکافهای آهنگ زندگی خود را. ما سنگ آن را به امروز او را به نگه داشتن دست خود را. من به عنوان سنگ خط آخر به او گفتند شما را به جهنم اما شما نور را از نور خود را ، زندگی می کنند زندگی خود را' من لبخند زد چرا که او قطعا قرار داده تا مبارزه. من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه شیرین من است."

کمک: Bryan الکساندر ایالات متحده آمریکا امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب