یک پارچ تا کنون آمار برای خود دوباره در لیگ اصلی بیس بال ؟

کوزه می رسید بیش از حد. اما نه همه آنها به عنوان مهارت در جعبه خمیر را به عنوان مدیسون Bumgarner یعقوب deGrom یا ویکتور زامبرانو ، آن را نیز در تمام ماده نیست دیگر.

کوتاه 2020 MLB فصل هموار کردن راه را برای جهانی تعیین شده hitter, تساوی آمریکا و لیگ ملی برای اولین بار از سال 1973.

با توجه به توافقنامه پیشنهادی برای امسال و سال آینده جهانی DH خواهد بود برقرار آغاز این فصل است. این معامله همچنین خواستار DH سال آینده.

زن و شوهر که با اعتقاد به این DH قرار بود برای تبدیل شدن به جهانی در آینده توافق مذاکرات دسته جمعی (2021) و می تواند به این معنی دیده ایم یک پارچ بت برای خود و برای بار آخر در لیگ اصلی بیس بال ،

2020: MLB اتحادیه پیشرفت اما نمی تواند توافق بر سر تعداد بازی

جدید بازی ؟ راه کوتاه MLB فصل ممکن است اقامت دائم

است که می گویند یک پارچ را هرگز بت دوباره. برخی ممکن است مورد استفاده به عنوان یک خرج کردن hitter وظیفه. اما یک NL مدیر هرگز مجبور به نوشتن در او شروع پارچ نام به صف کارت. از بین برنده بوهای دیگر حمل بار (به عنوان طولانی به عنوان آنها به صورت سه مورد!) از خروج از بازی هنگامی که نقطه خود را در جهت است که با توجه به بالا.

این دو بازی آخر از 2019 فصل های 6 و 7 از جهان سری بازی شد و در دقیقه, خدمتکار, پارک, خانه لیگ آمریکا قهرمان Houston Astros. بنابراین شما می خواهم به بازگشت به بازی 5 از این سری برای پیدا کردن نهایی در-bat یک پارچ گرفت برای خودش.

خواهد بود که نیویورک یانکیز right-hander Gerrit کول و سپس با Astros که آمار خود را در بالای هفتم. پریمیر لیگ در انگلستان مسکن شان Doolittle زده او را نوسانی برای پایان دادن به پنج زمین در خفاش.

به عنوان بی آن ممکن است به نظر می رسید در لحظه کول بوی می تواند تبدیل به تاریخی است.

دو راه بازیکن ممکن است ساخت باز گشت با Tampa Bay Rays مایل به اجازه چشم انداز برندان مک زمین و خفاش به عنوان یک DH. دیگر از آن, هر چند آن را غم انگیز برای شروع کوزه که لذت خود را دو یا سه در خفاش ها در هر پنج روز و یا مسکن که در نهایت به ضربه زدن به صورت خود را یک بار در یک ماه آبی.

تا زمانی روز از بارتل روده بزرگ در حال اجرا را به یکی و تنظیم بیس بال جهان به آتش کشیده. بیشتر می زاک Greinke روب موقعیت خود بازیکن هم تیمی برای افتادن (OK او هنوز هم ممکن است).

St. Louis Cardinals right-hander آدم Wainwright در حال حاضر درخواست مدیر مایک Schildt برای یک مطلب در خفاش.

و بزرگ سابق اتحادیه دن هارن متوجه شدم او دارای یک رکورد خاص.

خداحافظی دو سوئیچ آسان و outs. سلام DH.

MLB کوزه ضربه: Quick facts

بسیاری از خانه اجرا می شود با پارچ (حرفه ای): وس فرل (38)

بسیاری از خانه اجرا می شود با پارچ (فصل): فرل (9, 1931)

بسیاری از خانه اجرا می شود با پارچ (فعال): Bumgarner (18)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>