Coronavirus خاموش شدن ناگهانی مانع از 60 میلیون عفونت در ایالات متحده آمریکا, مطالعه می گوید:

Adrianna رودریگز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:23 AM EDT Jun 9, 2020ایالت خاموش شدن ناگهانی در سراسر کش

توسط NEWSAMINS در 20 خرداد 1399

ایالت خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور ممکن است مانع از میلیون ها نفر از coronavirus عفونت در ایالات متحده آمریکا بر اساس یک مطالعه منتشر شده در دوشنبه.

محققان ایالات متحده آمریکا ممکن است قادر به جلوگیری از اضافی 4.8 میلیون تایید coronavirus موارد که ترجمه را به حدود 60 میلیون عفونت های بیشتری به عنوان یک نتیجه از ایالت مستندات و موظف اجتماعی فاصله محدودیت با توجه به گزارش منتشر شده در کارشناسی مجله علمی طبیعت است.

عفونت بودند بسیار بالاتر از موارد تایید شده آنها استدلال کرد چرا که بسیاری از مردم نمی دسترسی به یک coronavirus آزمون و یا رفتن نیست به پزشک خود برای به دست آوردن یک. مطالعه مستند تغییرات در روش های تست و در دسترس بودن و همچنین تفاوت در مورد تشخیص در سراسر کشور است.

دانشگاه جانز هاپکینز گزارش بیش از 1.9 میلیون تایید coronavirus موارد و بیش از 110,000 مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

نویسندگان این مطالعه با استفاده از "کاهش می یابد-فرم" روش معمولا استفاده می شود برای اندازه گیری نرخ رشد اقتصادی. آنها استدلال می کنند که شبیه به COVID-19 عفونت های اقتصادی خروجی به طور کلی به طور نمایی افزایش می دهد به عنوان یک نتیجه از سیاست ها و شرایط دیگر.

مطالعه نگاه 1,717 محلی و منطقه ای و سیاست های ملی از جمله محدودیت های مسافرتی را لغو, رویدادهای بسته شدن مدارس خرده فروشی و مذهبی گردهمایی قرنطينه و دیگر اورژانس اعلامیه از اوایل ماه آوریل است.

"آنها با استفاده از رشد اقتصادی به عنوان یک پروکسی برای ارتباط و این ارتباط است که همواره این بیماری همه گیر" دکتر گفت: Kevin Dieckhaus ارشد از بیماری های عفونی در دانشگاه کانکتیکات سلامت.

Dieckhaus انتظار دارد که ایالات متحده قادر خواهد بود برای جدا فعالیت های اقتصادی و در مورد انتقال به عنوان برخی از کسب و کار بازسازی دفتر تنظیمات برای ترویج اجتماعی فاصله, برنامه های ثابت ضد عفونی و نیاز به یک ماسک.

یک مطالعه جداگانه نیز منتشر شده روز دوشنبه در مجله طبیعت یافت می شود از جمله مستند و روش ها ممکن است مانع بیش از 3 میلیون مرگ و میر در سراسر 11 کشور اروپایی است.

هر دو مطالعات کمک به رشد شواهد که ملی و منطقه ای مستندات کمک به جلوگیری از coronavirus انتقال و عفونت است. کارشناسان در مورد موج دوم از موارد به عنوان ایالات متحده آمریکا آغاز می شود به سهولت محدودیت و بازگشایی اقتصاد است.

غول kookaburra: یک مرد ساخته شده است یک غول خنده kookaburra در حالی که او در مستند به تشویق ما'

"این مستند اقدامات خدمت کرده اند نقش مهمی در جامعه ما برای جلوگیری و کاهش دارد گسترش ویروس احتمالا صرفه جویی در بسیاری از میلیون ها نفر از زندگی در انجام این کار گفت:" مایکل مینا استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

او نگران میلیون ها نفر از تأييد موارد مانع اجتماعی فاصله محدودیت در بهار ممکن است ظهور در پاییز. اکثر فصلی coronaviruses رشد در پاییز و سپس شروع به حل و فصل کردن در فوریه و مارس.

"ما هنوز به تجربه خاص این رمان coronavirus در طول یک فصل زمانی که آن را معمولا اکثر انتقال و که فکر ترسناک," او گفت:.

Dieckhaus گفت: سقوط را بیشتر موارد به عنوان خواص فیزیکی coronavirus ترجیح می دهم سرد و خشک آب و هوا و بیشتر مردم زمان کمتری را صرف خارج از منزل در گردش هوا. او گفت: مقامات و شهروندان باید از این قدرت برای مدیریت موارد با رعایت اقدامات پیشگیرانه.

"این ایده با تمام این تغییرات است که برای ادامه فعالیت های اقتصادی است اما انجام آن را در راه است که نمی شود انتقال ویروس" او گفت:.

دنبال Adrianna رودریگز در توییتر: @AdriannaUSAT.

بهداشت و ایمنی بیمار پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از Masimo پایه و اساس اخلاق و نوآوری و رقابت در بهداشت و درمان. این Masimo بنیاد ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب