که در آن من باید بازنشسته؟: من می خواهم به خارج از ایالت نیویورک و بازنشسته به یک مکان روستایی با چهار فصل — کجا باید برود ؟

عزیز MarketWatch,

من در حال حاضر زندگی می کنند در شمال ایالت نیویورک (Saratoga County). من بازنشسته خواهد شد از دولت من دولت با 80.000 دلار بازنشستگی عمومی. If I stay, من نمی خواهد که به پرداخت مالیات بر درآمد دولت در حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و 20 ، 000 دلار در سال از من معوق جبران. با وجود تمام این همه مالیات های دیگر در نیویورک را گذاشت در اینجا به نظر می رسد بسیار گران است.

من به دنبال یک روستایی بازنشستگی محل با چهار فصل و که در آن من می توانم یک سرگرمی مزرعه. من مثل زندگی کمتر از 45 دقیقه از یک شهر با مرکز شهر پر جنب و جوش گلف, ماهیگیری, پیاده روی, صید, و اسکی. محل باید مقرون به صرفه از جمله مسکن به عنوان من را به یک وام مسکن و همچنین می خواهید خوب بهداشت و درمان-مراقبت از گزینه های.

برای اضافه کردن به لیست مورد علاقه, من دوست دارم نزدیک به خانواده من که در فورت کالینز کلرادو., و مسا Ariz.), یا حداقل در 90 دقیقه از فرودگاه بنابراین من می توانید ببینید ،

هر گونه پیشنهادات خواهد بود قدردانی!

سندی

شنی

بیایید نگاه غرب که برای چهار فصل بازنشستگی نقطه و همچنین به شما نزدیک تر به خانواده است. شما $80,000 بازنشستگی در حال حاضر باعث می شود شما بهتر از بسیاری از بازنشستگان و این که قبل از هر گونه سرمایه گذاری یا دیگر درآمد بنابراین شما باید مقدار زیادی از گزینه های. زیبایی های طبیعی و امکانات آمده اغلب با یک قیمت حق بیمه ، من پیشنهاد می کنم سه شهرستانها کوچکتر و شما را به دیده بانی از نزدیکی روستایی و گزینه های سرگرمی مزرعه امکانات.

هزینه از زمین های کشاورزی متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر ایالات متحده بسته به شرایط محلی و آنچه در زمین است برای استفاده, اما در کل آن را ارزان ترین در کوه متحده منطقه که شامل وایومینگ و مونتانا. من با فرض اینکه شما کار کرده اند و زمان تعهد و پیامدهای مالی از داشتن چنین یک مزرعه و در حال حاضر می دانیم که hobby farms نمی واجد شرایط برای معافیت های مالیاتی که مزارع کوچک انجام دهید.

مثل همیشه صرف برخی از زمان در هر مکان شما با توجه به, و مطمئن شوید که به تجربه آن را در همه نوع آب و هوا. گاهی اوقات مهم نیست که چقدر کامل یک محل ممکن است صدا بر روی کاغذ آن را لمس است که تصرف قلب خود را — و یا به نوبه خود شما را.

شاین وایومینگ

وایومینگ همانطور که می دانید مالیات بر درآمد دولت است. برای کسی که می خواهد از نیویورک دولت مالیات است که به همراه بزرگ. آن را نیز 45 دقیقه از خانواده خود را در فورت کالینز به طوری که حذف یک مجموعه ای از بلیط های هواپیمایی بدون امید دارم که بیش از حد نزدیک است.

شما قطعا در کابوی کشور در اینجا. در چینن دولت سرمایه شما در پیدا کردن 65,000 مردم یکی از بزرگترین بیمارستانها در دولت چند زمین گلف — و بزرگترین بازار مال فروشان جشنواره در چینن Frontier روز. Laramie, صفحه اصلی دانشگاه وایومینگ و فقط بیش از نیمی از اندازه از چینن است یک ساعت فاصله دارد.

نگران نباشید در مورد شکار فرصت ها است. خود را به نزدیک ترین گزینه برای سراشیبی اسکی برفی, محدوده منطقه اسکی است که 90 دقیقه دور در طرف دیگر از لرمی.

حرکت نزولی: هزینه مسکن بالاتر از متوسط ملی حتی اگر به طور کلی هزینه زندگی پایین تر از میانگین ملی است. البته که برای چینن و شما به دنبال چیزی بیشتر روستایی اما با زمین. شما می توانید ببینید که چه در حال حاضر بازار در سراسر کانتی در لرمی Realtor.com (متعلق به, به عنوان MarketWatch, خبر, Corp.)

اگر لرمی منطقه (در Albany County) است که بیشتر به شهوت و میل خود را در اینجا چیزی است که پول خود اقدام به خرید وجود دارد.

Pocatello, آیداهو

دفتر گردشگری خواستار این شهر 57,000 واقع در گوشه جنوب شرقی کشور یک بی ادعا, ديد کوه, شهر, اما آن را زنده تر از شما ممکن است انتظار می رود با توجه Idaho State University و آن 12,000 دانش آموزان است. شما پیدا کردن گلف, ماهیگیری در رودخانه مار, اسکی بازی, فقط 30 دقیقه (تنها $43 برای یک بلیط آسانسور!) و مقدار زیادی از مسیرهای پیاده روی پیاده روی. شما اشاره نمی, دوچرخه سواری, اما وب سایت Singletracks نرخ پوکاتلو شماره 3 در میان بهترین مقرون به صرفه دوچرخه کوهستان شهرها .

به بالا کردن تمام, هوای آزاد, فرصت های شما می شود ساندویچ بین دو بسیار متفاوت پارک ملی — دهانه از ماه یادبود ملی و Grand Teton National Park.

هر دو مسکن و هزینه زندگی کمتر از میانگین ملی است. آن را نیز یکی از گزینه های است که می آید تا با استفاده از MarketWatch را “که در آن من باید بازنشسته ؟” ابزار. (کار د لین در انتهای دیگر از دولت می کند بیش از حد, اما آن را گرانتر.)

در اینجا آنچه در بازار در حال حاضر در پوکاتلو و Bannock شهرستان است.

بله آیداهو است دولت مالیات بر درآمد اما آن “مالیات روز آزادی” به عنوان محاسبه شده توسط ملی مالیات پایه و اساس و با در نظر گرفتن تمام فدرال و ایالتی و محلی مالیات به حساب می آید در واقع چند روز زودتر از وایومینگ. این یک یادآوری خوب است که مالیات بر درآمد نه تنها مالیات را در نظر بگیرید.

یک حرکت نزولی فرودگاه محلی را محدود خدمات. اما فرودگاه در آیداهو فالز (جمعیت 63,000) فقط یک ساعت دور دارای گزینه های بیشتر. که هم خود را نزدیک “شهر بزرگ” اگر شما پیدا کردن برخی از دولت بزرگترین بیمارستان در هر دو پوکاتلو و آیداهو فالز. هر دو سالت لیک سیتی (با عمده آن فرودگاه) و همچنین سوراخ Jackson و Tetons در مورد 2½ ساعت دور.

Bozeman, مونتانا

یک خواننده به تازگی پرچم لیوینگستون یک شهر از 7000 در راه به پارک ملی یلوستون به عنوان یک مقصد بازنشستگی. نیویورک تایمز آن را به نام “ادبی شهر بر روی رودخانه یلوستون”. دیگر نویسنده در توصیف آن به عنوان “یقه آبی قلب و غیرمتعارف روح است.”

شهر بزرگ فقط 30 دقیقه دور خواهد بود به سرعت در حال رشد Bozeman در حال حاضر حدود 51,000 مردم و ایالتی مونتانا با تقریبا 17,000 دانش آموزان است. در میان دلایل بسیاری دارم کالج شهرهای این است که دانشگاههای دولتی اغلب اجازه بازنشستگان حسابرسی کلاس به صورت رایگان. این مورد در اینجا.

مونتانا چک باکس در پایین مالیات (از جمله مالیات بر فروش) — آن “مالیات روز آزادی” است که در آوریل 6, همان آیداهو است — و Bozeman یک بیمارستان بزرگ. اقتصاد محلی شده است قوی با بیکاری کمتر از میانگین ملی است. متاسفانه هزینه های مسکن در حال بالاتر از حد متوسط و حتی در عرض 20 مایل از Bozeman. بنابراین پیدا کردن خانه جدید خود را و مزرعه ممکن است برخی به دنبال.

برای دیدن آنچه که در بازار سراسر Gallatin شهرستان (خانه به Bozeman) اینجا را کلیک کنید.

خارج Bozeman, Mt.

حسن نیت ارائه میدهد Bozeman CVB

در برخی از راه این است که بیشتر روستایی انتخاب; نزدیکترین واقعا big city — Salt Lake City — 400 مایل است.

چیزی که شما در ازای مقدار زیادی از خارج از منزل. این تصادفی نیست که پیست اسکی از یک ساعت در جنوب Bozeman است به نام آسمان با یک اجرا می رود که در 6 مایل است. ماهیگیری بزرگ است در اینجا. گلف فراوان هستند. شما می توانید به پارک ملی یلوستون در کمتر از دو ساعت. در راه است لیوینگستون به عنوان به خوبی به عنوان ناهموار Absaroka-Beartooth بیابان (نزدیک به 1 میلیون هکتار با بسیاری از قله های بالاتر از 12 ، 000 فوت) و چشمه های آب گرم.

با تمام وجود به انجام وجود دارد خواهد بود برای سرگرمی ،

یک کلمه از اخطار: زمستان است و هیچ شوخی در اینجا. Bozeman به طور متوسط می شود بیش از 5 فوت از برف است. اما این شبیه به آنچه که شما در حال حاضر در Saratoga County است. زمستان طولانی است با فراست به اواخر ماه مه. سمت تلنگر است که کم رطوبت تابستان است.

و اگر شما می خواهید یک استراحت از همه که برف چه بهتر زمان برای بازدید از خانواده در مسا? حتی بهتر از شما می توانید گرفتن یک پرواز بدون توقف از Bozeman, Yellowstone, فرودگاه بین المللی.

خوانندگان که در آن شما فکر می کنم سندی باید برود ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de