لندن بازار: Centrica soars در ایالات متحده انرژی واحد فروش اما انگلستان سهام نزول چین بازدید به بیش از بسته شدن کنسولگری

سهام در بریتیش گاز صاحب Centrica صعود 17 درصد در روز جمعه به عنوان آن را اعلام کرد از فروش آن انرژی ایال

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

سهام در بریتیش گاز صاحب Centrica صعود 17 درصد در روز جمعه به عنوان آن را اعلام کرد از فروش آن انرژی ایالات متحده بازو به NRG انرژی است.

گتی ایماژ

گاز بریتانیا صاحب Centrica سهام افزایش یافت و در برنامه های خود را به فروش انرژی ایالات متحده بازوی اما گسترده تر انگلیس در بازار سهام کاهش یافت افزایش نگرانی ایالات متحده-چین تنش است.

انگلستان معیار FTSE 100 UKX, -1.37% شاخص کاهش یافت و 1.2 درصد و FTSE 250 MCX -1.20% کاهش یافته است 1% در خط با سایر شاخص های عمده اروپایی. این علامت پوند در برابر دلار دچار نگرانی بیش از یک Brexit معامله تجارت. سهام بودند تحت فشار قرار داده و به عنوان پکن انتقام در برابر آمریکا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور بستن چینی کنسولگری در هوستون. چین دستور داد که ایالات متحده به خود کنسولگری در چنگدو به عنوان شکاف بین جهان دو تا از بزرگترین اقتصادهای شدت یافته است.

بازارهای آسیایی غرق یک شبه با دلار هنگ کنگ شاخص هانگ سنگ در حال سقوط 2.2% چین شانگهای کامپوزیت افتادن 3.9 درصد و شنزن کامپوزیت بود 5% پایین قبل از احساسات منفی ریخته به اروپا و انگلستان به وال استریت با تکنولوژی فروش در اواخر روز پنج شنبه به رهبری اپل AAPL -2.88% و مایکروسافت MSFT, -2.27%, همچنین اضافه شده به احساسات منفی.

"این یک ترش پایان هفته معاملاتی با سنگین کاهش سراسر اروپا و آسیا بازتاب بدبختی در وال استریت شب گذشته" گفت: AJ بل مدیر سرمایه گذاری Russ قالب. "Spooking سرمایه گذاران شد افزایش تنش ها بین آسیا و آمریکای شمالی به موجب آن چین دستور داد که ایالات متحده به یکی از کنسولگری در چنگدو. اضافه کردن به بازار گلایه بود نشان داده اولین هفته افزایش در تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده تقریبا چهار ماه تقلیل امید بهبود سریع اقتصادی از این بیماری همه گیر."

تشویق انگلستان خرده فروشی موفق به تزریق هر زندگی به FTSE 100. فروش رفت و 13.9 درصد در ماه ژوئن ضرب و شتم اجماع برآورد یک 8.3 درصد افزایش فروش در حال حاضر بالاتر از آنها قبل از همه گیر.

"U. k. خرده فروشی در حال حاضر بالاتر از آنها precrisis اما این لزوما حاکی از آن است که ما به عنوان یک V-شکل بازیابی. بسیاری بستگی دارد که تا چه حد بیکاری را افزایش می دهد طی هفته های آینده و ماه, اما همچنین در مورد اینکه آیا مصرف شود به احساس امن تر, بازدید از خیابان بالا و بارها و رستوران ها گفت:" ING بازارهای توسعه یافته اقتصاددان جیمز اسمیت.

Centrica CNA, +16.25%, که تنزل از FTSE 100 در اوایل سال جاری بود که ایستادگی کردن مجری در روز جمعه. انگلیسی صاحب گاز اعلام کرد یک معامله به فروش آن انرژی ایالات متحده کسب و کار مستقیم انرژی به NRG انرژی برای $3.6 میلیارد و ارسال سهام صعودی.

وودافون VOD -5.18% سهام کاهش 4.3% در جهان به عنوان دومین اپراتور تلفن همراه را تایید کرد برنامه به لیست آن برج های کسب و کار در فرانکفورت در سال آینده. درآمد این شرکت کاهش یافت و 1.4 درصد به رقم 10.5 میلیارد دلار ($12.2 میلیارد دلار) در سه ماهه اول سال مالی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب