غول' Jabrill فلفل سالم و آماده به زندگی می کنند تا انتظارات

Jabrill فلفل تضعیف حق کاشته پای راست خود را تغییر جهت تحت فشار قرار دادند پای چپ خود را و تبدیل تا زمینه است.

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

Jabrill فلفل تضعیف حق کاشته پای راست خود را تغییر جهت تحت فشار قرار دادند پای چپ خود را و تبدیل تا زمینه است.

تمام مواد منفجره ورزشکاری اتفاق افتاده در یک تقسیم دوم مانند آن همواره به صورت سابق پنج ستاره دبیرستان استخدام Heisman جایزه فینالیست و در دور اول پیش نویس انتخاب کنید. اما این اندازه از اطمینان برای غول های داده شده که در آن فلفل به پایان رسید و فصل گذشته در مجروح رزرو با یک عرضی روند شکستگی در پشت خود را.

"او به نظر می رسد مانند او به عنوان یک [نیوجرسی] دولت قهرمان دو سرعت," مربی برایان واکر گفت: پست. "حرکت عاقلانه به نظر می رسد او رایگان. او نگهداری می شود که با سرعت و قدرت, حتی اگر او تکیه کند."

The freak آسیب — یک شکستگی به سمت یک مهره در ستون فقرات — سمت چپ فلفل در درد شدید در postgame قفل در Nov. 24, 2019. فقط برداشتن گام های کوچک ناشی از 24 سال ایمنی به رمیدن اما او توانست به نور تمرین های فصل پایان و به احساس مانند نرمال مدتی در فوریه.

تمام آن نگاه مانند تاریخ باستان شنبه به عنوان فلفل حوصلگی از طریق پا نردبان افتاده برای عبور و chirped خود را از طریق رجعت غول کلاه — "پای خود را به خود گوشت و سیب زمینی!"— در کنار عقاب cornerback رسول داگلاس و کالج سن بازیکنان در طول شدید دو ساعت تمرین.

Jabrill Peppers
Jabrill فلفلرابرت Sabo

فلفل وصل با واکر — دستیار مربی سابق خود در پاراموس کاتولیک دبیرستان و در حال حاضر یک مربی در DBacks آکادمی در انگلوود — در بهار به راه اندازی 2-3 تمرینات در هر هفته است. غول تازه کار cornerback Darnay هلمز پیوست حدود یک ماه پیش.

"Jabrill است که انگیزه هر چیزی که کمی است" واکر گفت. "در حال حاضر این فرصت برای او به لحن. شما نمی خواهید به تکرار یک فصل که در آن شما احساس مثل شما می تواند انجام داده ایم بیشتر به خصوص در آینده آسیب است."

فلفل را در گزارش دوم خود را غول اردوگاه های آموزشی (کلی چهارم) سهشنبه کنار دیگر جانبازان. او یک بازیساز برتر به بقیه غول های دفاع در 11 بازی فصل گذشته با 69 پردازد و سه مجبور گیر میکنه و رهگیری بازگشت برای زمین نشستن کامل هواپیما.

"این یک وطن چیز برای او" واکر گفت. "غرور و افتخار برای غول های متفاوت از دیگر. آن متفاوت پرنیان به خاطر دوستان و خانواده خود را در اینجا. این انرژی اضافی و تلاش او نسبت به آن است."

همه کاره, فلفل, بازی های برگزار شده 63 درصد از جرقه بزند در جعبه فصل گذشته بلکه چرخش در cornerback و رایگان, ایمنی, با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز می کنند. واکر فکر می کند cornerback می تواند فلفل' بهترین NFL موقعیت و تساوی مقایسه NFL بازیکن دفاعی سال Stephon گیلمور و بایرون جونز سابق ایمنی شد که این لیگ بالاترین پرداخت cornerback توسط دلفین ها این offseason.

"شما می توانید او را با یک گیلمور — همان شکل و همان بدن — که در آن او می تواند قفل کردن نیم [در این زمینه]," واکر گفت. "این کارکنان استفاده می شود به داشتن واقعا خوب واقعا قوی, cornerbacks. من شخصا احساس می کنم مثل او می تواند پرش مانند جونز. هر دو بچه های ورزشی. آنها فقط نیاز به زمان بیشتری برای توسعه در نظر تکنیک."

واکر موعظه COVID-19 ایمنی برای تمام کارآموزان. فلفل عینک کلاه یا محافظ دهان تقریبا کل زمان در 90-درجه حرارت. او کاهش یافته است مصاحبه درخواست با استناد به دستورالعمل از غول.

"ما در حال نگه داشتن او را برای بازی آماده شش چهارم" واکر گفت. "این رفتن به یک جالب سال. ذهنی, چگونه قوی هستند مردم ؟ به همین دلیل آن را با سرعت ثابت تقریبا مانند یک مسیر عمل است. او به ارمغان می آورد خود را کلاه بنابراین او می شود استفاده می شود به احساس که فشار نگه داشتن دهان گارد. او در حال امن و هوشمند است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب