در اوایل ماه مارس, Dr. Jeffrey شمن تماشا از شهر نیویورک در صفحه اصلی به عنوان رهبران سیاسی مورد بحث چگونه به بهترین کنترل برای اولین بار موارد جدید کروناویروس.

آن را به زودی به فریاد در تلویزیون است.

Shaman, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کلمبیا گفت: “فکر مدارس شهرستان باید بسته شده اند و سمت راست و سپس در هفته اول ماه مارس و یا حداقل در هفته دوم از ماه.

“این قطعا خیلی آهسته گفت:” امروز ایالات متحده آمریکا شبکه. “من نمی توانستم باور مدارس هنوز باز است.”

مدارس نیویورک در نهایت بسته مارس 16 زمانی که دولت تا به حال 950 COVID-19 موارد و نه مرگ.

نیویورک و نیوجرسی رفته اند که آن را به کروناویروس مرگ و میر در کشور نزدیک به 32,600 (از جمله 4,600 احتمالی مرگ و میر در شهر نیویورک) و 15,700 بود.

که به دنبال داشت 8,500 در ماساچوست; 8,400 در کالیفرنیا; 7,600 در ایلینوی و 7,100 در پنسیلوانیا است. مریلند تا به حال حدود 3500 مرگ و میر در حالی که دلاور به حال 580 با توجه به اطلاعات فدرال.

ما coronavirus نقشه: ردیابی COVID-19 شیوع در سراسر کشور

میزان عفونت در شمال شرق کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در هفته های اخیر حتی به عنوان آنها افزایش یافت و به بالاترین رکورد در بیش از 30 کشورهای دیگر عمدتا در جنوب و غرب است.

حال سوال این است: چگونه به خوبی آماده هستند شمال شرقی آمریکا و یکی دیگر از سنبله از COVID-19?

در هیچ کجای این کشور یک منطقه آگاه تر از ویروس’ تاثیر از غرب.

و تجربه — با هزاران نفر از مرگ, غرق, بیمارستان ها و توقیف اقتصاد — در حال کار به اطلاع مقامات رسمی پاسخ به یک پیش بینی موج دوم.

ایالات متحده کار کرده اند با هم به تلاش برای خنثی کردن یک سنبله اما در همان زمان ساخت مستقل تصمیم گیری در زمانی که برای باز کردن یا بستن برخی از صنایع.

“ما شاهد موج دوم در فاصله” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: ژوئیه 17. “آن را به یک اثر در نیویورک است. چگونه بد ؟ ما نمی دانیم. اما ما می تواند به توقف این ویروس در مرزهای ما. ما در تلاش هستیم همه چیز را ما می توانیم.”

دیر خاموش شدن ناگهانی سفر اروپایی و خانه های پرستاری سوخت ویروس در اوایل روز

شمن هشدارهای زودهنگام مورد نیاز برای سریع خاموش کردن بودند توجه نمی شود. نیویورک نیست به غیر ضروری کارگران تا مارس 22 زمانی که دولت تا به حال 114 کشته و بیش از 15000 موارد است.

شمن همکاری یک مطالعه در ماه مه گفت که نیویورک می توانست نجات به عنوان بسیاری از 17,000 زندگی اگر آن نهاد آن stay-در-خانه سفارش دو هفته قبل.

“ما نمی انتخاب کنید و یاد بگیرند که به سرعت از دیدن آنچه اتفاق می افتد در چین” شمن گفت.

“ما را دنبال نمی کند منجر کره جنوبی و ویتنام و تایوان برای کنترل آن و ما dithered و شک شواهد و نگران پیامدهای اقتصادی آن است که من می توانم درک کنند.”

نیویورک اقامت در خانه سفارش: باید رهبران دولت عمل کرده اند هر چه زودتر?

او افزود: “این یک نامشخص زمان و آن را دشوار است اما این یکی از معدود مواردی که رهبری خیلی مهم است.”

کومو قرار داده است سرزنش مستقیما در دولت فدرال گفت: اجازه دهید بیش از 3 میلیون اروپایی سفر به آمریکا عمدتا شمال شرق حداقل شش هفته قبل از همه گیر آشکار شد.

آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش جولای 17 اشاره کرد که با سفر در زمان محدودیت از اروپا در جای خود قرار گرفتند مارس 13 “واردات و جامعه انتقال SARS-CoV-2 در حال حاضر رخ داده در نیویورک است.”

سریع تر خاموش شدن نیز ممکن است نجات زندگی بیشتر در میان جمعیت های آسیب پذیر و کسانی که در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی امکانات.

حدود 43 درصد از نیوجرسی مرگ و میر رخ داده است در خانه های پرستاری در حالی که نزدیک به 6,300 مرگ و میر در نیویورک یا 25 درصد از کل بودند در امکانات. خانه سالمندان مرگ و میر ساخته شده تقریبا 70 درصد از COVID-19 مرگ و میر در پنسیلوانیا است.

خانه سالمندان مرگ کشیده شده اند سنگین موشکافی بیش از اینکه متحده باید بهتر عایق ساکنان از COVID موارد اما نیویورک اصرار مشکل این بود که با توجه به کارکنان گسترش عفونت از طریق خانه.

در کنگره ایالات متحده تام رید, R-n. y. است در میان کسانی که خواستار تحقیقات مستقل از خانه سالمندان مرگ و میر.

او گفت: در 6 ژوئیه در بیانیه ای که سرزنش کارکنان “زمانی که دولت آگاهانه ایجاد شده COVID نقاط با وادار کردن خانه به قبول COVID مثبت بیماران یک سیلی به کسانی که از دست داده است.”

نیوجرسی خانه سالمندان مرگ و میر: پلیس یافتن 18 جسد در ‘موقت’ تسهیلات

آنچه غرب متحده آموخته از اولین موج همه گیر

نیویورک روزانه مرگ و میر آمار به عنوان بالا به عنوان 800 در اوایل ماه آوریل است اما در حال حاضر روزانه مرگ و میر در تک رقمی و شده اند وجود دارد چند روز بدون هیچ گونه مرگ و میر گزارش شده است.

این غرب است که تلاش برای آن را نگه دارید که راه نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات نیاز به 14 روز در قرنطینه برای بازدید کنندگان از کشورهای با میزان عفونت و الزامی آنها با پر کردن پرسشنامه زمانی که آنها وارد نیویورک.

و آمریکا مرحله به مرحله بازگشایی شده است و تا حد زیادی موفق در مقایسه با کشورهای جنوب و غرب است که در حال حاضر در حال بستن کسب و کار پس از گسترده بازگشایی ماه گذشته.

“تنها راه ما می توانیم نگه داشتن ما مثبت رای و ما RT یا نرخ انتقال کم است و با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی که ما در سراسر چهار ماه گذشته” فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: ژوئیه 17.

این بیماری همه گیر در بسیاری از جهات دارای گذاشته لخت ضعف های اساسی در جامعه آمریکا است.

‘ما شاهد تاریخ’: چرا جورج فلوید مرگ COVID-19 نابرابری موجب اعتراضات

COVID-19 نژادی و نابرابری های موجود: سیاه و سفید مردم در حال مرگ از coronavirus در نرخ بسیار بالاتر و در شهرستانها در سراسر ایالات متحده آمریکا

تماشای coronavirus گسترش مانند آتش سوزی از طریق کم درآمد جوامع گرفتار سر می برند مسکن بر نژادپرستی نظاممند سوخت نامتجانس سلامت برای نسل های سیاه و مردم اسپانیایی زبان.

داستان از پرستاران و پزشکان آلوده شدن با COVID-19 و در حال مرگ به بیمارستان تلاش برای امن محافظ ماسک و لباس در معرض سوراخ خمیازه در برنامه آمادگی اضطراری و دولت ذخایر سیستم.

و در مواجهه با موج جدید در سراسر کشور تمدید ترس از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و COVID-19 تست لوازم بیشتر نشان داد که گسل در پزشکی زنجیره تامین بیش از متکی بر واردات است.

در عین حال تلاش در شمال به ساحل تا منطقه ای تولید پایه پزشکی و کالاهای COVID-19 تست زیرساخت ها نشان می دهد وعده در برابر موج دوم.

جدید بهداشت عمومی پاسخ با هدف قرار دادن کدهای پستی در سخت ترین ضربه COVID-19 مرگ و میر نیز ارائه شده با روشنایی ضعیف تابیدن از امید که کلید, منابع, از جمله تماس, ردیابی, تست و مراقبت های پزشکی بهتر خواهد رسیدن به جوامع از رنگ.

در ضمن از لحاظ سیاسی به اتهام بحث بیش از بازگشایی برنامه ها و ماسک پوشیدن در مکان های که در نیویورک موظف مارس 15 برای کمک به نوبه خود جزر و مد در آن شیوع کروناویروس در خطر انقراض کل تعهد ملی ،

“ما در حال دیدن غیر ضروری دهها هزار نفر از مرگ و میر و بیماری و اختلال زیرا مردم نمی خواهند به این باور شواهد” گفت: دکتر گرگوری لهستان, یک بیماری عفونی و جامعه امریکا و کلینیک مایو ،

“آنها آن را به یک سیاسی یا فرهنگی یا اقتصادی یا ایمان مبتنی بر مسئله و آن را نمی,” او گفت:. “این ویروس می داند که هیچ چیزی از آن مناطق. این ویروس می داند که یک چیز: پیدا کردن آینده مستعد ابتلا فرد و آنها را آلوده.”

دلاور گوشت, گیاهان, خانه های پرستاری ضربه سخت به عنوان تست عقب مانده

این مورد در دلاور: مقامات بهداشتی دولت شاهد شیوع قابل توجهی در ماه آوریل در شهرهای کوچک در Sussex County, به خصوص در میان اسپانیایی ها و هائیتی جوامع مهاجر.

بسیاری از کسانی که ساکنان کار در شهرستان را بزرگترین صنعت — مرغ فرآوری گیاهان — که در آن برای تکمیل شغل خود کارگران باید ایستاده نزدیک به هم و نه پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

مرغ ارزان و گوشت گاو و آمد در هزینه: چگونه آمریکا, گوشت, گیاهان, پرورش coronavirus نقاط داغ.

بسیاری از کارگران کم درآمد نمی توانیم به از دست دادن یک چک منجر به تردید در مورد اینکه آیا آنها باید تست شده — حتی اگر آنها شده اند در معرض ویروس.

موانع زبان منجر به چالش های زمانی که ساکنان تلاش برای دسترسی اضطراری و منابع یادگیری چه اقدامات احتیاطی آنها نیاز به.

دلاور پرستاری خانه نیز ویران شده در اوایل هفته از این بیماری همه گیر به ویژه به دلیل آن را دشوار است برای امکانات برای به دست آوردن تجهیزات حفاظتی برای کارکنان و آنها را از لحاظ تاریخی understaffed.

به دلیل محدود تست در Delaware در آن زمان تنها ساکنان با علائم می تواند دریافت COVID-19 تست.

مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات کمک کرده اند به بیش از 60 درصد از تعداد تجمعی از COVID-19 مرگ و میر در دلاور. آن منجر به رژیم صهیونیستی است. جان کارنی که نیاز به همه در دراز مدت مراقبت از کارکنان به آزمایش می شود بر اساس این هفته.

“یکی از بزرگترین مشکلات در سراسر کشور و هر دولتی در آمریکا از آغاز این COVID بحران عدم در دسترس بودن تست” مریلند رژیم صهیونیستی است. هوگان گفت: ژوئن 10.

سریع و ارزان آزمون کمک خواهد کرد که جلوگیری از COVID-19: پس چرا ما یکی است ؟

در حالی که دلاور دیده است یک کاهش در تعداد روزانه COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان Rehoboth-دیویی ساحل کد پستی دیدم سنبله در موارد در اواخر ماه ژوئن. بسیاری از این موارد درگیر افراد جوان و ساکنان.

در اواخر ماه ژوئن کارنی اعلام کرد که او توقف دلاور برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد آن است. طولانی نیست پس از او موظف است که در شرق Sussex County, مشتریان خواهد شد و دیگر قادر به نشستن یا ایستادن در یک نوار. به جای beachgoers را مجبور به نشستن در یک جدول و خدمت کرده است.

“بیش از حد بسیاری از Delawareans و بازدید کنندگان می توانند زیر پایه سلامت عمومی احتیاطی” کارنی گفت: ژوئن 25. “در حال حاضر زمان به اجازه دهید.”

پنسیلوانیا می بیند سخت اقتصادی اثرات

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار پنسیلوانیا در ماه مارس رژیم صهیونیستی است. تام گرگ درهم برای جلوگیری از بزرگترین ترس — غرق بیمارستان که تا به حال هیچ تخت برای بیماران است.

پنسیلوانیا هرگز زد از تخت بیمارستان و یا صرفه جویی در زندگی هواکش حتی زمانی که ویروس به اوج خود رسید و در ماه آوریل است.

اما کسب و کار باز در سرپیچی از دستور دولت است. قانونگذاران جمهوری خواه تلاش برای پایان دادن به اورژانس قدرت گرگ دموکرات.

میلیون ها شغل از دست داده. کسب و کار تلاش برای زنده ماندن. بدون یک طرح نجات صنعت رستوران می تواند تا پایان یک سایه از گذشته خود به خصوص در حال حاضر که فرماندار دستور داده است تا آنها را به دو کاهش به 25 درصد از ناهار خوردن در ظرفیت یا نزدیک دوباره.

و در حال حاضر به عنوان مدیران و پدر و مادر و سیاستمداران استدلال می کنند در مورد اینکه آیا برای فرستادن کودکان به مدرسه پنسیلوانیا است شاهد موج تازه موارد است.

بازگشت به مدرسه ؟ با وجود CDC توصیه اکثر مدارس رفتن آنلاین به عنوان COVID-19 موارد سنبله

این بیماری همه گیر سازی پنسیلوانیا به سمت رکود است. همه گیر کمک های بیکاری و چک حفاظت از برنامه کمک کرد اما آنها باید تاریخ انقضا و در حال حاضر “این ویروس نمی کند” کار و صنعت وزیر جری Oleksiak گفت:

بنابراین حتی به عنوان دولت می خزد از اقتصادی قفل پایین و بیکاری بالا و طولانی بحران بهداشت عمومی کاهش سرعت روند خروج از اقتصاددانان را در یک چیز توافق دارند: Pennsylvania نمی خواهد برای بهبود یافتن از این فاجعه برای سال.

“در نهایت چه می گذرد به کار است نه اجرای” گرگ گفت: مه 26. “چه می گذرد به کار است و هر فردی Pennsylvanian هر صاحب کسب و کار انجام همه چیز آنها می توانید برای حفاظت از کارکنان خود و مشتریان خود را و محافظت از هر یک از دیگر از این بیماری است.”

“ما واقعا باید روشن ملی و سیاست در این’

بسیاری از کارشناسان و مقامات بهداشتی نسبت بیشتر خودنمایی اشتباه به عدم وجود دولت فدرال به رهبری است.

انتقاد میرسد از CDC توزیع معیوب تست کیت متحده که تاخیر در این بیماری همه گیر پاسخ در ژانویه و فوریه به پیام های مخلوط که از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد تهدید ناشی از زمان خوشه در COVID-19 موارد است.

“ما واقعا باید روشن ملی و سیاست بر این شده است که بسیار مشهود است,” گفت: دکتر مایکل Mendoza, کمیسیون بهداشت و درمان شهرستان مونرو در شمال ایالت نیویورک است.

در صورت عدم وجود یک طرح جهانی برخی متحده نادیده گرفته و یا دوری و درس های آموخته شده در غرب را تهدید به لغو جمعی فداکاری است که کمک به کاهش عفونت در نیویورک و نیوجرسی.

“هنگامی که ما پیام ها و داده های ما سیاسی شد و تحریف … که هنگامی که آن را بسیار دشوار است برای ما” مندوزا گفت.

در میان هرج و مرج اوایل هفته از این بیماری همه گیر در این بهار سیاسی موجب سردرگمی ثابت کرد به خصوص با توجه به محدود درک علمی در زمان چگونه coronavirus پنهانی گسترش قبل از علائم به نظر می رسد در بسیاری از مردم است.

بیشتر: کاخ سفید فرستاده است متناقض پیام در پوشیدن ماسک و جدید کروناویروس موارد

به عنوان واحد مراقبت های ویژه پر شده تا مقامات دولتی درهم به افزایش تخت بیمارستان با ظرفیت. ترس است که بیمارستان ها خواهد اجرا از نجات بخش دستگاه تنفس مشتعل ایالتی رقابت بیش از هواکش به عنوان یک هماهنگ ملی پاسخ.

در نهایت ناقص آمادگی برنامه ریزی و scattershot پاسخ اضطراری کمک تاخیر آیات آشکار امروز مانند چشم انداز است که همه آمریکایی ها پوشیدن چهره-پوشش های عمومی می تواند به طور چشمگیری کاهش ویروس’ گسترش در چهار تا شش هفته.

در کالبدشکافی هزاران بیماری همه گیر مرتبط با شکست لهستان از کلینیک مایو برانگیخته یافته 9/11 گزارش کمیسیون که شیرجه زده حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001.

“ما اعتقاد داریم که مشکل اساسی یکی از imaginability هر چند ما هشدار داده شده بود و بسیاری از بسیاری جهات ما موفق به تصور آن ممکن بود و به همین دلیل موفق به تهیه” او گفت: بازگویی این گزارش.

“من فکر می کنم که مفرد بیانیه دقیقا قابل اجرا به همه گیر” لهستان گفت: “من امیدوارم که یک چیزی که اتفاق افتاده این است که ما deniability شده است محروم دور و ما imaginability enlivened.”

شمال متحده همچنان به محدود بازگشایی

نیویورک و نیوجرسی بازگشایی بسیاری از کسب و کار نگه داشته اند اما برخی بسته شده است.

نیوجرسی شده است اجازه از سرگیری داخل سالن ناهار خوری در حالی که نیویورک در خارج از شهر نیویورک است.

مراکز قمار و پارک های تفریحی باقی مانده اند توقیف در نیویورک اما نیوجرسی و پنسیلوانیا را باز کرده اند و آنها را با اقدامات احتیاطی.

و نیویورک محکم محدودیت در فضای باز ناهار خوری نیاز به الکل خرید به همراه مواد غذایی برای کاهش زیادی نوشیدن صحنه است.

این یک فرایند است که غرب فرمانداران در ادامه به ارزیابی بر اساس پايش روزانه از نرخ عفونت است. نگرانی این است که گسترش سریع بیماری در بخش عمده ای از کشور در نهایت باعث افزایش متحده است که موفق شده اند در چرخی کردن ویروس.

“این موج دوم این است که فقط رفتن به کشورهای دیگر آلوده ما دوباره برای بار دوم” کومو گفت: ژوئیه 16 در MSNBC.

“وجود دارد هیچ واکسن هنوز” نیوجرسی مورفی هشدار داد ژوئیه 17.

“همه ما باید است اجتماعی فاصله پوشیدن پوشش چهره هر زمان که شما در مکان های عمومی و قطعا هر زمان که شما در داخل خانه, شستن دست های خود را اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه است.”

قانونگذاران جمهوری خواه در نیوجرسی ادعا مورفی قطع قانونگذاران ایالتی از زمانی که او گردد coronavirus مربوط به سفارشات ناعادلانه مجاز جعبه بزرگ خرده فروشان برای باز باقی می ماند در حالی که مجبور فروشگاه های کوچک ،

او محدود, هوای آزاد, تجمعات پس از آن نشان داد تا در سیاه و سفید زندگی مسائل تظاهرات که در آن معترضان نبودند اجتماعی فاصله گرفته. کسانی که در تظاهرات نه نشان داده شده است به نتیجه در خوشه از COVID-19 موارد است.

اما مانند دیگر غرب متحده مورفی, استراتژی شروع به نگاه دقیق تر در ماه جولای.

به عنوان ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا که بازگشایی زودتر از نیوجرسی شروع به دیدن ویروس موارد خروش خود فرمانداران با عجله دوباره بسته کسب و کار آنها مجاز به بازگشایی شده است. در حال حاضر مورفی امیدوار به پیوستن به این کشورها در داشتن به تغییر مسیر است.

“همه ما باید افتخار در این واقعیت است که ما می خواهید برای دریافت این دقیقا به عنوان مناسب به عنوان ما می توانیم” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de