چرا ایالات متحده آمریکا امروز شبکه سرمایه گذاری ب در

نظرمایکل Miss Kriti ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:28 PM EDT Jun 12, 2020این یک زمان تاریخی در کشور ما ا

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

نظر

این یک زمان تاریخی در کشور ما است. این مهم است در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است که ما در حال گوش دادن به خوانندگان ما و کارکنان ما و پاسخ با ملاحظه ضرورت.

بسیاری از خوانندگان و کارکنان باید سوال که چرا ایالات متحده آمریکا امروز شبکه نیست و استفاده از حروف بزرگ B هنگامی که توصیف سیاه, مردم, فرهنگ و جوامع است.

از طریق یک سری از مکالمات داخلی آغاز شد که با ایالات متحده آمریکا امروز تنوع کمیته و در نهایت آبشاری در سراسر شبکه ما اخبار محلی سازمان های ما را مرور کنونی ما stylebook و در حال ساخت زیر تغییر دهید:

بلافاصله موثر و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه — یکی از بزرگترین کشور چاپ و رسانه های دیجیتال — شرکت های سرمایه گذاری خواهد B هنگامی که توصیف سیاه, فرهنگ, قومیت و جوامع از مردم است.

امروز ایالات متحده آمریکا شبکه ای از بیش از 260 اخبار محلی سازمان ها و گل سرسبد آمریکا ملحق خواهد شد دیگر رسانه ها مانند بوستون گلوب و لس آنجلس تایمز سیاتل تایمز و BuzzFeed که در حال گوش دادن به خوانندگان کارکنان و زیر توصیه انجمن ملی از روزنامه نگاران در ساخت این مهم را تغییر دهید.

در پیشنهاد این تغییر و ایالات متحده آمریکا امروز تنوع کمیته توضیح داد: "سیاه است ethnoracial شناسه است که شامل تجارب جمعی از جمعیت ایالات متحده از جمله مهاجران اخیر. سرمایه گذاری سیاه و سفید نشان دهنده درک و احترام است که سازگار با چگونه بسیاری از مردم سیاه و سفید و سیاه و سفید انتشارات توصیف مردم و فرزندان آفریقایی و نشان دهنده طیف غنی از فرهنگ مشترک.

"آن را نیز قرار می دهد سیاه و سفید در شرایط برابر با دیگر ethnoracial شناسه مانند بومیان آمریکایی و آمریکایی های آفریقایی تبار."

"هنگامی که مردم به جرم ما چگونه خود را توصیف جامعه ما به گوش" ایالات متحده آمریکا امروز تنوع کمیته co-صندلی Cristina سیلوا گفت.

Stylebooks در روزنامه نگاری باید بازبینی و به روز تر است. آنها را نمی توان به عنوان چوب زیر بغل یا بهانه ای به انجام کار درست برای جوامع ما در خدمت است.

ایالات متحده آمریکا امروز تنوع کمیته co-صندلی Mabinty Quarshie خلاصه آن را تا زمانی که او گفت: "ما می تواند بهتر شود و ما بهتر خواهد بود."

مایکل miss kriti است که ایالات متحده آمریکا امروز سردبیر استانداردهای اخلاق و شمول است. او را دنبال کنید در توییتر @therealmccarter.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب