آنچه ما در مورد آزمون های شناختی نسبت ناروا به او می گوید aced

جانین Santucci ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:44 PM EDT Jul 20, 2020واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب سا

توسط NEWSAMINS در 31 تیر 1399

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته تا استراتژی حمله به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن وضعیت ذهنی در حالی که دفاع از خود در طول سال 2020 انتخابات و در دور جدیدی از انتقادات این است که شعار خود نتایج یک استاندارد عملکرد شناختی آزمون.

در ستیز مصاحبه با فاکس نیوز " کریس والاس که پخش یکشنبه تهمت دوباره ادعا کرد که او یک نمره کامل در آزمون توانایی های شناختی و گفت که سابق بایدن "نمی تواند به این سوالات پاسخ دهد."

والاس ذکر اخیر فاکس نظرسنجی از رای دهندگان که بایدن یک کمی لبه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی که می آید به درک ذهنی صحت انتخابات ریاست جمهوری ،

"اجازه بدهید با یک آزمون در حال حاضر. اجازه دهید به پایین جو و من را به آزمون. به او اجازه دهید نگاهی به آزمون همان است که من در زمان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

چه شناختی آزمون مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به لاف زدن در مورد acing? آنچه در آن است برای استفاده می شود ؟ و چه مغلوب ساختن پیشی جستن نتیجه چیست ؟

"من فکر نمی کنم من خبر جعلی': نکات برجسته از کریس والاس ستیز مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن

مونترال شناختی ارزیابی

آزمون مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به عنوان شرح داده شده توسط پزشک خود را در اوایل سال 2018 شد مونترال شناختی ارزیابی و یا مکا یک ابزار مورد استفاده توسط متخصصان سلامت به شناسایی نشانه هایی از زوال عقل یا اختلال شناختی.

آن است که یک صفحه ارزیابی است که به طور معمول طول می کشد حدود 10 دقیقه برای تکمیل و می تواند عملکرد یک امتیاز از 30 امتیاز.

آزمون شمار یک سری از پرسش ها و چالش ها از جمله طراحی یک کپی از داده شکل نامگذاری تصاویر از حیوانات و تکرار یک سری کلمات از حافظه است.

"به خوبی آن را سخت ترین آزمون است. وجود دارد یک تصویر و آن را می گوید, 'چه خبر؟' و آن را یک فیل" والاس گفت: برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

"هیچ هیچ هیچ" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "ببینید که همه ارائه اطلاعات نادرست است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه می گویند که در حالی که چند سوال اول بسیار آسان است, آخرین پنج "بسیار سخت است." "من شرط می بندم شما نمی تواند حتی در پاسخ به پنج سوال," او گفت:.

"یکی از آنها بود تعداد را از 100 توسط هفت" والاس پاسخ داد.

آنچه که در این آزمون ،

آزمون با توجه به شناختی مونترال ارزیابی وب سایت است که "اثبات شده و مفید شناختی ابزار غربالگری برای بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری آلزایمر.

سوالات آزمون تعداد زیادی از توابع از قبیل حافظه و توجه و مهارت های بصری است که می تواند بدتر با شرایط خاص. نمره بالاتر از 26 نشان می دهد یک فرد عادی در عملکرد شناختی در حالی که یک نمره زیر که نشان می دهد ممکن است خفیف تا شدید اختلال.

اختلال شناختی خفیف یا همراه اول است که در حال حاضر در نزدیک به یک پنجم از افراد مسن تر از 65 با توجه به انجمن آلزایمر. کسانی که با همراه اول در معرض خطر بالاتری از ابتلا به آلزایمر یا سایر انواع زوال عقل است.

"این آزمون قرار است برای کمک به پزشکان در تشخیص علائم اولیه آلزایمر و آن را بسیار محبوب شد به خاطر آن بود که یک آزمون بسیار حساس برای اوایل اختلال" دکتر زیاد Nasreddine توسعه یافته که آزمون گفت: MarketWatch.

"از آن است که تصور می شود آسان برای کسی که هیچ شناختی" Nasreddine گفت.

"من خواهید بود راست در نهایت': دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود دست زدن به COVID-19 و ریاست جمهوری

"هدف این است که برای تشخیص اختلال آن را به معنای تعیین اگر کسی سطح بسیار بالا از توانایی های" Nasreddine گفت. "من فکر می کنم اطلاعات غلط وجود دارد در هر دو طرف شکاف سیاسی."

تهمت می بالد در مورد نتیجه آزمون

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته را به عنوان بخشی از فیزیکی خود را در ژانویه سال 2018 به گفته دکتر Ronny جکسون که در خدمت به عنوان کاخ سفید پزشک به رئیس جمهور بین سال های 2013 و 2018. مغلوب ساختن پیشی جستن به آن اشاره نموده خود را به عنوان یک "بسیار پایدار نابغه" توصیف او توانایی های ذهنی به عنوان یکی از بزرگترین دارایی.

این ادعا است که به تازه در طول سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری به عنوان تهمت و مبارزات انتخاباتی خود حمله بایدن او را متهم به کاهش روانی بدون هیچ مدرک پزشکی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اغلب نکات برجسته فیلم از بایدن اتفاقی بیش از کلمات و هر چند بایدن شناخته شده است که تا به حال مادام العمر لکنت یک اختلال گفتار است که لزوما نشان می دهد هر گونه اختلال شناختی.

"این رئیس جمهور در مورد مذاکرات شناختی قابلیت" بایدن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 30 ژوئن. "او به نظر نمی رسد که شناختی آگاهی از آنچه در جریان است."

این بایدن کمپین نه به عنوان عین حال هر گونه تبلیغات با هدف قرار دادن تهمت روانی یا جسمانی.

"بایدن نمی توانید دو جمله با هم" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه خود با والاس.

در اوایل این ماه نسبت ناروا به ارمغان آورد تا یک آزمون شناختی و او گفت که او در زمان "اخیرا" بدون تعیین یک جدول زمانی اما آخرین شناخته شده ارزیابی شد در طول ماه ژانویه 2018 فیزیکی.

در یک فاکس نیوز مصاحبه با Sean Hannity تهمت ادعا کرد که به او گفته شد توسط بهداشت حرفه ای در مرکز پزشکی والتر رید "که یک چیز باور نکردنی. به ندرت کسی انجام آنچه شما کردید."

اما مونترال شناختی ارزیابی است که به منظور شناسایی نشانه هایی از زوال شناختی; یک نمره کامل نشان می دهد هیچ کاهش و عملکرد شناختی طبیعی است.

پوش بک در کمپین حملات مورد روان, تناسب اندام

استفاده از درک ذهنی یا جسمی کاهش برای حمله به یک حریف سیاسی مضر است, ناتوانی, طرفداران استدلال کرده اند به دلیل آن موقعیت ناتوانی به عنوان رد صلاحیت برای دفتر.

به جای تمرکز بر روی مسائل اساسی که رد صلاحیت مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته وکیل و فعال متی کورتلند بسیاری از متوسل به حملات که بیشتر به معلولیت.

"این ableism که در کارگردانی مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است آن را بسیار دشوار است به غیر ableist بحث از اینکه آیا او لازم ظرفیت شناختی به تخلیه دفتر ریاست جمهوری" کورتلند گفت.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به تلاش برای پیاده کردن آنچه که او به عنوان یک لغزنده و شیب دار و بلند کردن یک لیوان آب برای نوشیدن در یک رویداد عمومی, مسخره, و سوالات در مورد تناسب اندام خود را به کار گرفت که تنها به صدمه زدن به افراد معلول با توجه به مرکز آمریکایی از پیشرفت ناتوانی عدالت ابتکار مدیر ربکا Cokley.

"اما پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن ableism نمی تواند به شکست دادن او. Ableism لطمه می زند و افراد معلول بدون در نظر گرفتن که آن را هل می دهد," Cokley نوشت: در واشنگتن پست.

کارشناسان همچنین wagered که مغلوب ساختن پیشی جستن تاکتیک هدف بایدن روان, تناسب اندام برای اتاق نیز ممکن است بیگانه سالمندان رای دهندگان جمعیتی معاون سابق رئیس جمهور دارای یک لبه در رای گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: والاس که بایدن "حتی نمی دانم او زنده است." او گفت که او فکر نمی کند بایدن است "سالخورده" اما او "نه صالح به رئیس جمهور شود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن