متس " اختلال ساخته شده Yoenis Cespedes درام بسیار بدتر

ما یک بار دیگر یادآوری است که هنگامی که زمان می آید برای مالکیت مقالات به امضا می شود و برای انتقال قدرت به پا

توسط NEWSAMINS در 13 مرداد 1399

ما یک بار دیگر یادآوری است که هنگامی که زمان می آید برای مالکیت مقالات به امضا می شود و برای انتقال قدرت به پایان خواهد رسید و هر كس برنده متس — و بله, آن را سخت برای اضافه کردن یک نکته جالب خندیدن هنگامی که شما آن را قرار داده است که راه — نیاز به انجام چند چیز دیگر علاوه بر نوشتن یک بررسی و سفارش صندلی.

کامل بخور, برای شروع.

جنگیری و نمی تواند یک ایده وحشتناک است.

چند بت پرست مناسک قربانی ... شاید که کمی دور است. شاید.

اما در حال حاضر پس از یکی از این واقعا دیوانه روز در متس کتاب تاریخ که اغلب احساس می کند مانند آن را تألیف داخل اتاق مطالعه یک sanitarium, اجازه دهید فقط آن را در ساده ترین راه ممکن است: این تنها می تواند اتفاق می افتد به متس. این فقط اتفاق می افتد به متس.

تیم های دیگر داشته اند بازیکنان انتخاب کردن در فصل خود مهمترین داجرز و دیوید قیمت اخیرا تخمیر و لورنزو قابیل. اینها همه رواقی, رسمی امور: بازیکن باعث می شود یک انتخاب تیم خواسته های آنها را به خوبی و هر کس حرکت در امتداد. آن را فقط به یکی دیگر از بخشی از موسیقی متن فیلم از سال 2020 است.

این متس?

مدت کوتاهی پس از چند روز 4-0 دست دادن به بریوز شروع آنها منتشر شده گفته: "به عنوان بازی زمان Yoenis Céspedes گزارش نشده به ورزشگاه امروز. او نه رسیدن به مدیریت با هیچ توضیحی برای او نبود. تلاش ما برای تماس با او ناموفق بوده اند."

Mets
برودی ون Wagenen, Yoenis Cespedesکوری Sipkin n. y. پست: چارلز Wenzelberg

این بود که سرد صدور. داریل کایل یک بار نشان نمی دهد و او مرده پیدا شد در اتاق هتل خود را از یک حمله قلبی. مت هاروی را نشان نمی دهد تا برای یک بار کار می کنند و معلوم شد او به سادگی اضافه شده به توده ای از مشکلات فیزیکی و عاطفی و همه آن را — که تسریع تبعید از نیویورک است.

بعد متس احساس مجبور به ایجاد یک ضمیمه در مورد Cespedes: آنها نگران ایمنی خود را.

در حال حاضر درک چیزی است که: در یک زمان از COVID-19 تنها یک نیویورک, خبرنگار, پست اختصاصی, پوما بود که در این بازی در آتلانتا. او مجاز نیست در محل باشگاه وانجمن. او هرگز شناخته شده است که Cespedes تا به حال ارواح به متس تا پس از آن است که زمانی که آنها اعلام کرد Cespedes بود امید بستن برای بقیه فصل "برای COVID-دلایل مربوط."

پس چرا به چنین فرد بی ربط بیانیه ای ؟

"وجود دارد هیچ دستور کار" متس GM برودی ون Wagenen اصرار داشت. "ما می خواستیم به صورت شفاف در زمان واقعی است."

به جز اینجا چیزی است که ما نیز می دانیم در حال حاضر: با توجه به منابع وجود دارد تا به حال به سرعت تکامل یافته یک وضعیت که در آن Cespedes — به 5-برای-31 شروع با 15 strikeouts — ابراز نگرانی در مورد نگهداری از صف چرا که او نیاز به آمار سطوح خاص برای رسیدن به قرارداد پاداش. Cespedes در حال حاضر از دست داده بیشتر از پول خود را در این سال با تشکر از مزرعه اش حادثه در تابستان گذشته و همچنین سال 2020 pro-دارای ساختار حقوق و دستمزد.

او بازی نمی کند یکی از این بازی ها در بوستون. و نبود او در ترکیب است که لوئیس Rojas تحویل بازیکنان خود را از طریق زوم در صبح روز یکشنبه. این متس دانستند Cespedes' نارضایتی بنابراین در این زمینه آن را کاملا باعث می شود شما تعجب می کنم چه قصد اولیه که بیانیه مطبوعاتی بود. به شرم او را به گریان اعتراف در مورد چگونه عمیقا او خودخواه است ؟

آن واقعا شگفت آور است. وجود دارد هیچ راهی برای دفاع از Cespedes در این, در همه, اگر ما به این باور منابع مختلف و در دو سطح: نه فقط با استفاده از COVID انتخاب کردن به عنوان پوشش — فکر می کنم در مورد که یکی برای یک دقیقه — اما با توجه چقدر از شکست مفتضحانه خود در چهار سال قرارداد (مذاکره با سابق خود عامل برودی ون Wagenen) بوده است که او را به این نوع از ایستادن بیش از پول است.

و در عین حال ...

این متس به وضوح بدتر از این. آنها می توانند ادعا می کنند متفاوت است. اما حقیقت این است که وجود واقعی نگرانی عمومی percolating مورد Cespedes' خوب بودن. به عنوان ون Wagenen خود گفت: "بیس بال است دچار برخی از تراژدی" و شما می توانید که تمام راه برگشت به ادی Waitkus گرفتن شات در هتل خود را در سال 1949 یک داستان بسیار بیشتر آشنا زمانی که نام او بعدها تغییر در کتاب و فیلم به روی هابز.

وضوح آنها تا به حال یک ایده که چرا این بازیکن بود AWOL صبح روز یکشنبه. وجود دارد بدون هیچ دلیل خوبی برای حدس و گمان در مورد آنچه اتفاق افتاده بود برای او تا زمانی که آنها می دانستند چه اتفاقی افتاد به او. این یک گیج کننده انتخاب و عجیب و غریب به نوبه خود در آنچه که در حال حاضر 10 بازی فصل بیس بال کنده خارج از تصور از استفان کینگ.

اوه, و در راه است ؟ این متس هستند و 3 تا 7 در حال حاضر. کردن در حال در سرعت به پایان 18-42 در سال است. این متس شد 1-برای-15 با دوندگان در به ثمر رساندن موقعیت یکشنبه. این متس هستند مواج تایر fire قبل از هر یک از درام فوق العاده حتی پرتاب می شود بر روی pyre.

شگفت انگیز است. شنبه بود و پنج سال از سالگرد شب Cespedes نشان داد و به طور کامل بازنویسی روایت 2015 متس فصل است. او تبدیل به یک قهرمان محلی در اینجا. او جهان را در جیب عقب خود را. پنج روز بعد از آن دوران به پایان رسید در دیگر شنبه شب: 0-for-4 دو strikeouts به یک .161 میانگین فرسایش مهارت.

و در صبح روز یکشنبه یک دوره جدیدی آغاز شد. یکی از شایسته از یک جراح عمومی هشدارtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن