اعزام از یک بیماری همه گیر: 'هر کس که می ترسم در حال حاضر': من مراقبت از کارگران مزرعه در شهرستان Yakima, یک coronavirus نقطه داغ. این داستان من است

کسی برداشت, بسته بندی و ارسال آن انواع توت ها را به فروشگاه مواد غذایی محلی خود. کسی که به احتمال زیاد با این

توسط NEWSAMINS در 3 تیر 1399

کسی برداشت, بسته بندی و ارسال آن انواع توت ها را به فروشگاه مواد غذایی محلی خود.

کسی که به احتمال زیاد با این نسخهها کار در واشنگتن دولت در شهرستان Yakima به 1 میلیارد دلار کشاورزی و صنعت و در حال حاضر نیز یک نقطه داغ برای COVID-19 عفونت. وجود دارد بیش از 6,283 موارد از دوشنبه به عنوان ویروس کشنده با این نسخهها کار راه خود را از شهری در شهرها و به روستایی امریکا است.

واشنگتن نه تنها ملت بزرگترین تامین کننده سیب همچنین تولید 90.5% قرمز تمشک در ایالات متحده میوه ها را تشکیل می دهند بزرگترین سهم دولت حدود 3.4 میلیارد شمع سالانه کشاورزی در صادرات است.

" Coronavirus را مطرح کرده است ترس از کمبود گوشت و شهرستان Yakima تبدیل به یک نقطه داغ برای شیوع بیماری در میان کارگران مزرعه. "

مکان هایی مانند Yakima تنها را به ندرت اخبار شبانه. به تازگی coronavirus را مطرح کرده است ترس از گوشت کمبود و نگرانی که عرضه مواد غذایی مختل خواهد شد و شهرستان Yakima تبدیل به یک نقطه داغ برای شیوع بیماری در میان کارگران مزرعه.

به همین دلیل من اینجا هستم سه روز در هفته کار تا 12 ساعت شیفت با تیم کوچک غربالگری کارگران در توزیع مواد غذایی مرکز COVID-19. این ویروس است که در اینجا. وجود دارد حدود 700 نفر از کارکنان در این مرکز است. من آموخته اند که 18 آزمایش مثبت است. کار می کنند و 12 تا 14 ساعت در شیفت در 24/7 عملیات. مرکز توزیع تنها آنچه می توان در فروشگاه های مواد غذایی, همه چیز از بستنی و حبوبات برای غذای سگ و کاغذ توالت.

کارکنان گفت: برای آمدن بازدید ما روشن و آبی تلفن همراه سرطان پستان غربالگری, اتوبوس, خود ارضایی, قبل از شیفت و یا بعد از. این راه اندازی به نظر می رسد استقبال با ما "اتاق انتظار" متشکل از درستی فاصله جداول پیک نیک و یک حفاظ برای ارائه یک پچ از سایه. در طول زمان بهتر از آن ممکن است شبیه به یک setup برای یک جشن.

هنوز هم ما در زندگی روزمره اغلب شروع می شود به دنبال مانند یک سگ در حال اجرا را از طریق یک گله از پرندگان: پراکندگی آنها و گسترش هنگامی که ما نشان می دهد.

برخی از کارگران گرفته اند تا ما ارائه رایگان پزشکی مراجعه کنید. آنها اغلب از شروع با پرسیدن سوالات کلی در مورد شرایط مختلف. مشکل خواب و اضطراب و درد مچ دست و یا بثورات جلدی. یک بار در دستگاه های تلفن همراه بیشتر موانع پایین آمده است. بیشتر اشاره کرد و به پرسش ظریف سرنخ یا پیچیده درخواست که آزمون توانایی من به سرعت جذب مقدار زیادی از اطلاعات و پردازش آن و تولید یک پاسخ.

" ما در زندگی روزمره اغلب شروع می شود به دنبال مانند یک سگ در حال اجرا را از طریق یک گله از پرندگان: پراکندگی آنها و گسترش هنگامی که ما نشان می دهد. "

پس از همه کارگران خود را شکستن. آنها باید 10 دقیقه. اغلب اوقات من بپرسید آنها را به من اطلاعات بیشتر و دوباره فردا و یا هفته آینده. زمانی که ما برنامه های تطبیق آنها را ملاقات دیگر.

اما تشخیص و توصیه هستند تا آنجا که من می توانید بروید. من می تواند به من پرستاری کیسه "ترفندها و درمان" بیرون چه چیزی وجود دارد اما من نمی توانم با استفاده از من تجویزی قدرت و یا سفارش مورد نیاز آزمون. من با نوشتن نامهای از بیش از داروهای ضد کرم, قطره, دستگاه های تست و وب سایت در یک موضوع مهم توجه داشته باشید, همچنین شناخته شده به عنوان پرستار پد نسخه.

من را دیده اند بسیاری از بثورات و یا "درماتیت آتوپیک." من آنها را نشان می دهد دست من. من آن را بیش از حد. این احتمال وجود دارد در واکنش به بسیاری از صابون 70-اثبات ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال و دستکش. پوست بدن ما بزرگترین ارگان و ما اولین خط دفاع است. آن سخت است برای بررسی کارگران گاهی اوقات به دلیل آنها با پوشیدن لایه های. بسیاری از کار در فریزر. آن است که در حال حاضر 80 درجه زمانی که آنها می آیند برای خروج از انبار.

آنها لبخند ما با چشمان خود. چشمان خود را زیبا و روشن است. من می دانم که آنها در حال لبخند زدن حتی اگر آنها با پوشیدن ماسک.

آنها همچنین نگران هستند. بسیاری فقط می خواهم به بررسی شود. ما روی صفحه نمایش آنها را با سوال در مورد سفر خود و یا قرار گرفتن در معرض بالقوه برای هر کسی که با COVID-19. ما بپرسید اگر آنها هر گونه علائم. ما خود را متوسط. ما می دانیم که آن را واقعا نمی هر چیزی را تغییر دهید. هر کسی بعد از همه می تواند بدون علامت و هنوز هم مسری است.

زبان ممکن است یک مانع جلوگیری از بازدیدکننده داشته است بیشتر حتی اگر ما کادر پزشکی متشکل از اسپانیایی زبان. همچنین چند می خواهید به آمده پس از 14 ساعت روی لئامت دادن. آنها می خواهم به خانه بروم و استراحت. ما بیشتر احساس بی اثر و آرزو می کنم ما می تواند بیشتر انجام دهید تا تفاوت را واقعا.

" دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی است که یک موضوع مشترک بین Yakima و شماری دیگر از نظر پزشکی تحت خدمت در مناطق من خدمت کرده است. "

من نمی توانم بگویم که من می دانم که خیلی در مورد Yakima دیگر از مردم من را تحت درمان در خانه های خود و در حال حاضر در خارج از کار خود را.

اما دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی است که یک موضوع مشترک بین Yakima و شماری دیگر از نظر پزشکی تحت خدمت در مناطق من خدمت کرده ام اغلب سفر به مکان های که در آن مردم فراوان پزشکی نیاز دارد اما کمی دسترسی داشته باشید.

در Yakima نزدیکترین بیمارستان است که چند مایل دورتر اما بسیاری حاضر به استفاده از آن به من گفتن که مراقبت ناکافی است و دارد که کمبود محبت. آنها ترجیح می دهند به جای آن به یک درایو 45 دقیقه به یک بزرگتر بیمارستان در منطقه است. بسیاری از مردم من را درمان می گویند آنها یا نمی دانند در صورتی که بیمه درمانی و یا آنچه در آن ممکن است پوشش. بسیاری می گویند که آنها نمی استفاده از مراقبت های بهداشتی مگر اینکه اورژانس وجود دارد.

خوب قبل از COVID-19 در دسامبر 2018 من صرف من 43 تولد در یاکیما, هتل, اولین سفر به این منطقه است. من به دیدن مدیکر گیرندگان در خانه های خود را به انجام سالانه ارزیابی. که زمانی که من متوجه شدم من محدود کلاس های اسپانیایی واقعا نمی چسبد. اما من انتخاب کنید تا کمی از پزشکی اسپانیایی بعد از 10 روز بسته بندی شده با هشت به علاوه بازدیدکننده داشته است بیمار در هر روز و خدمات ترجمه که تهی من باتری گوشی های هوشمند پس از هر دیدار است.

من شنیده ام بسیاری از شکایات در مورد معلولیت های جسمی و صدمات و شرایط درد مزمن که نتایج مستقیم از کار فیزیکی. برخی از آنان از 50 سال سخت کار فیزیکی زیر کمربند خود را.

من می دانم که محلی کارفرمایان هستند اما کارگران با من تماس نیست کارفرمایان خود را توسط شرکت های بزرگ خود را به نام. آنها تماس بگیرید و کارفرمایان خود را در "تاکستان" "باغ" "بسته بندی گوشت, گیاه," امید", سایت" "کارخانه کنسرو," "کارخانه کاغذ سازی" یا "انبار" یا به سادگی "در این زمینه است."

" برخی از کارگران شد و خجالت در مورد شرایط زندگی خود را. قابل توجه ترین بود تمایل خود را به من احساس خوش آمدید. "

من با 70 سال سن هنوز کار تا 12 ساعت شیفت و هفت روز هفته در زمینه. من یک بار انجام یک ارزیابی با مدیکر عضو در خانه خود را پس از کار. او به تنهایی زندگی می کنند در یک زیرزمین اتاق با یک تخت به خواب بر روی یک صفحه داغ و گرما.

برخی از آنها خجالت در زمان مورد شرایط زندگی خود را. قابل توجه ترین آنها بود کنجکاوی واقعی در مورد من و تمایل خود را به من احساس راحت و خوش آمدید.

در عین حال من به طور کامل قابل اعتماد یا در چشم Yakima. کارگران چند می خواهید به من بگویید در مورد خانواده خود هیچ سابقه پزشکی مسائل و یا در مورد بستگان خود را ، حتی کمتر است گفت: در مورد که در آن خانواده خود را از می آید و یا جایی که آنها زندگی می کنند در حال حاضر. من نمی تواند آنها را سرزنش. آنها از ترس افشای یک از اعضای خانواده که فاقد وضعیت حقوقی یک که از ترس افزایش یافته است همراه با تهمت و دولت را تهدید به سرکوب مهاجران مستند نشده و حتی مزارع و مواد غذایی-distributers اغلب در حال اجرا بر روی نیروی کار مهاجر.

من اصلا آنها را فشار دهید بر روی آن. من همیشه به آنها یادآوری کنید که یک پاسخ قابل قبول است: "من نمی دانم."

به عنوان موارد coronavirus افزایش بیشتر خانواده ها در معرض. من به تازگی یک زن جوان در حمام از مواد غذایی-توزیع تسهیلات. او به وضوح ناراحت و گریه شده بود. او به من نگاه کرد من scrubs و پرسید: "چه مدت شما بچه ها میخوام اینجا؟" من به او گفتم به احتمال زیاد تا پایان ماه ژوئیه. من پرسید که آیا چیزی وجود دارد که او می خواست به صحبت در مورد. "من باردار هستم. و من فقط گریه تمام وقت," او گفت:.

من متوجه شکم او حتی تحت ضخیم bibs به معنای سپر او را از انفجار sub-zero فریزر در طول شیفت تا 14 ساعت. "من نگران هستم در مورد کوروناویروس. اگر چه من آن را دریافت کنید؟" من به یاد می آورد انکولوژی من تجربه: "نمی دهد کاذب اطمینان دادن حقایق است." من به او گفت که بسیاری از زنان در سراسر جهان داشته اند نوزادان در طول چهار ماه گذشته و حتی زنان با فعال COVID-19 تولد نوزادان سالم.

دکتر به او گفت همان چیزی که او گفت. من به یاد او همه ترس در حال حاضر, اما همچنین که او دارای یک مسئولیت اضافی. من پیشنهاد کرد که او آمد با ما صحبت کنید حتی اگر او بیمار نیست. "ما می توانیم برنامه را برای بودن به عنوان سالم به عنوان ممکن است در طول تمام این. از آن خواهد شد خوب برای شما و کودک شما" من به او گفت.

"من می خواهم به انجام این کار است. با تشکر از شما" او به من گفت steeling خودش قبل از خروج و بازگشت به deep freeze.

من هنوز هم در انتظار و امیدوار است که او خواهد آمد.

هویج Wiltermuth یک پرستار پزشک که متخصص در سلامت متابولیک و یک شرکت صاحب سه بهداشتی در ادموندز بشویید. 28 سال گذشته هویج گرفته تکالیف به کمک پزشکی زیر در خدمت جوامع بر اساس قرارداد. او در حال حاضر می دهد, پزشکی, سلامتی چک به کارگران در طول یک COVID-19 شیوع در شهرستان Yakima.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن