'آنچه در آن است را به مردم به گوش دادن؟': جورج فلوید ادامه اعتراضات در مینیاپولیس در سراسر کشور

اردن Culver, تایلر J. Davis و ترور هیوز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:35 PM EDT 29 مه سال 2020مینیاپولی

توسط NEWSAMINS در 10 خرداد 1399

مینیاپولیس — تظاهرات پس از جورج فلوید مرگ ادامه داد: در مینیاپولیس و در سراسر کشور با وجود دستگیری یکی از چهار سابق ماموران پلیس درگیر در یک روز یادبود حادثه است که موجب ساحل به ساحل خشم.

بیش از 1000 معترضان تعطیل, Hennepin, خیابان پل بر روی رودخانه می سی سی پی در مینیاپولیس در یک تجمع مسالمت آمیز قبل از رفتن برای ایالتی 35 در شب جمعه. پیش از آن در روز Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت: اخراج MPD افسر درک چوین بازداشت و رو سوم-قتل درجه و طرح اتهامات.

جمعیت راهپیمایی به پل جایی که آنها ملاقات با یک گروه به رهبری کوری دین Sr., P. J. Hill و سابق ایالت آیووا بازیکن بسکتبال رویس سفید. دین خواسته معترضان به پایبندی به روز 8 بعد از ظهر حکومت نظامی که در محل قرار داده شد در پاسخ به روز از "عمران اختلال."

نه هر کس گوش. چند فریاد زد "(expletive) که مقررات منع رفت و آمد."

جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

مردم گوش به طیف وسیعی از سخنرانی از رهبران. دین تشویق جوان مردان سیاه و سفید برای تبدیل شدن به افسران پلیس به طوری که آنها می توانید تغییر سیاست ها و شیوه های.

"ما نیاز به تبدیل اداره پلیس از داخل," او گفت:.

یک رهگذر تمسخر "آنچه که او صحبت کردن در مورد ؟ ما لازم نیست بیشتر پلیس bro."

سفید گفت که او heartened با مشارکت مردم در زادگاه خود.

"است که در آن شهردار یعقوب فری?" سفید گفت. "چرا او را در اینجا گرفتن maced با ما."

سابق NBA بازیکن گفت: نقش خود به عنوان یک ورزشکار حرفه ای می تواند کمک کند که آگاهی بیشتر به مسائل است. او اضافه کرد که تظاهر کنندگان و غارتگران نیست با استفاده از تاکتیک های او حمایت میکردید اما او را درک سرخوردگی.

"ما تلاش کردیم که صلح آمیز مسیر او گفت:" قبل از ماه مارس است. "و این نه مشغول به کار شده است."

یک بار بر روی پل تجدید فریاد "نه عدالت بدون صلح تعقیب پلیس" زنگ زد.

فقط قبل از 6 p.m تظاهرکنندگان متوقف عازم شمال ترافیک در بزرگراه بین ایالتی. رانندگان در southbound لین از جمله مینیاپولیس آتش نشانی کامیون به ظاهر honked در حمایت از تظاهرات.

8 دقیقه, 46 ثانیه: آنچه در شکایت کیفری در جورج فلوید مورد

اوایل روز جمعه در اعتراض مینیاپولیس گریه به دور از هرج و مرج از پنج شنبه شب به اوج خود رسید در اعتراض نقض MPD را در 3 حوزه ساختمان و تنظیم آن را به آتش کشیده. که باعث یک پاسخ از رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر که در آن او به نام معترضان را "اراذل و اوباش است."

صحبت کردن با یک گروه بزرگی از معترضان روز جمعه مینیاپولیس فعال کن جانسون, 45, نام برای آرام — اما گفت که او قابل درک است که چرا مردم شلاق است.

"هنگامی که شما اسیر برگزار شد, شما در نهایت تبدیل در برابر هر یک از دیگر," او گفت: اصرار همکار خود را ساکنان خود را به ورزش حق رای به تغییر سیستم او گفت: ستم مردم است.

"آنچه در آن است را به مردم به گوش دادن ؟ آنها می گویند نمی تحریک خشونت اما هیچ کس گوش دادن است. چه آن را برای آنها را به گوش دادن ؟ منظورم این است که آیا ما باید این را به حومه? به پایتخت ؟ او پرسید.

"ما نمی تواند نگه داشتن سوختن مسائل را."

جانسون افزود چوین بازداشت شد, فقط یک گام اول است. اتهامات اعلام شده است برای سه تن دیگر از افسران درگیر در این حادثه.

"من نمی خواهم به رایت کردن (expletive) یا" او گفت: "من نمی. اما حدس بزنید چه ؟ این قراره اتفاق می افتد اگر این احمق نیست که با زندگی در زندان است."

تظاهرات همچنین پافشاری در سراسر کشور.

کاخ سفید قرار گرفت مستند پس از تظاهرات رسیده پایتخت کشور سخنگوی تایید به ایالات متحده آمریکا امروز. تظاهرات در نیویورک و آتلانتا و شیکاگو به چند مکان نیز ادامه داد.

کمک: ساوانا Behrmann ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن