مدیر عامل شرکت بوئینگ پیش بینی coronavirus همه گیر خواهد ادعا عمده ایالات متحده هواپیمایی. او نام نام

سحر Gilbertson ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:13 PM EDT مارس 11 سال 2020با کم خونی مسافر می شمارد و هیچ

توسط NEWSAMINS در 23 اردیبهشت 1399

با کم خونی مسافر می شمارد و هیچ نشانه ای سفر خواهد دوباره بجای اول برگشتن به سرعت از coronavirus همه گیر شرکت های هواپیمایی در حال مبارزه برای زندگی مالی خود.

آنها به دنبال در همه جا اما نیمکت بالشتک برای بالا بردن شدت نیاز به پول نقد و تهدید بافندگی از عمده اخراج این سقوط.

مدیر عامل شرکت بوئینگ دیوید Calhoun فکر می کند یکی از عمده ایالات متحده حامل زنده نخواهد ماند.

Calhoun که جایگزین هواپیما ساز دیرین مدیر عامل در ماه ژانویه در پی طولانی مدت 737 Max بحران ساخته شده پیش بینی به ان بی سی "امروز" co-لنگر ساوانا اکلاهما.

اکلاهما در مصاحبه ای برنامه ریزی شده به هوا در شبکه چهار شنبه, خواسته, Calhoun اگر "وجود دارد ممکن است یک عمده ایالات متحده حامل است که فقط به بیرون رفتن از کسب و کار؟"

"بله به احتمال زیاد" Calhoun گفت.

او نمی نام و نام خانوادگی نام و یا تعریف "عمده" شرکت هواپیمایی در 22-قطعه دوم NBC مشترک پیش از مصاحبه کامل.

کالهون گفت: اکلاهما ترافیک مسافری سطوح را نمی خواهد دوباره به 100% با این سقوط زمانی که حفاظت از حقوق و دستمزد برای کارکنان تحت مراقبت در عمل اجرا می شود. شرکت های هواپیمایی باید گفت که آنها را مجبور به کاهش هزینه های حقوق و دستمزد برای زنده ماندن اگر کسب و کار نیست دوباره بجای اول برگشتن ،

"آنها حتی نمی خواهد به 25 (%)," کالهون گفت. "شاید تا پایان سال رویکرد ما 50 (%). بنابراین قطعا تنظیمات که باید ساخته شده در بخشی از خطوط هوایی است."

در زمان کوتاه به عنوان مدیر عامل شرکت بوئینگ, Calhoun, شناخته شده برای اینکه صریح. در یک پرده مصاحبه با نیویورک تایمز منتشر شده در اوایل ماه مارس او به شدت انتقاد سلف خود دنیس Muilenburg و سرزنش او برای هزینه 737 Max بحران است. (Calhoun عضو بوئینگ هیئت مدیره زمانی که Muilenburg شد مدیر عامل شرکت.) او بعد از آن عذرخواهی کرد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن