ترس؟ نه اگر استفاده می‌کنید قایق بادی بهترین رویکرد!

این اولین باری است که با دشمنان دارای کوکتل مولوتف روبهرو میشوید. مانند مواد دشمنانی که مواد منفجره پرتاب میک

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این اولین باری است که با دشمنان دارای کوکتل مولوتف روبهرو میشوید. مانند مواد دشمنانی که مواد منفجره پرتاب میکردند، میتوانید به کوکتل مولوتفها نیز در دست دشمنان شلیک کنید تا آن را منفجر کنید و به آنها آسیب برسانید، اگرچه که منفجر شدن کوکتل مولوتف، دشمنانی را که توسط آن آسیب دیدهاند را درجا نمیکشد؛ زیرا مدتی طول میکشد تا آتش اثر کند. اگرچه این تفریح یکی از گران ترین تفریحات جزیره است، اما ارزش یک بار امتحان کردن را بدون شک دارد. سپس میتوانید سنگ مرمر کریستالی را از داخل کابینت بردارید. ممکن است یکی از آنها را در اتاق قبلی پیدا کرده باشید، اما مارهای افعی به طور تصادفی هنگام شکستن جعبهها یا بشکهها ظاهر میشوند، سپس میتوان به آنها حمله کرد و آنها را برای نگهداری در موجودی خود برداشت و بعد به عنوان اقلام شفابخش استفاده کرد. وارد اتاق اصلی شوید و به گوشهای از درب بروید و یک کلید کوچک بردارید. Th is da᠎ta has been w ri tten by GSA C᠎ontent G​en​er ator ᠎DEMO .

پس از آن میتوانید به منطقه اصلی بروید. برای یافتن تاجر بعدی، از آن طرف تالار شهر خارج شوید. با ورود به این مکان در کیش، با مسیری 100 متری مواجه می شوید که نوری در آن وجود ندارد و تاریکی ترس را از همان ابتدا قالب خواهد کرد. قبل از پیشرفت بیشتر، باید به ساختمان دوم در سمت چپ بروید. روی دیواری که درست از کنار او میگذرد، میتوانید درخواست ماموریت بعدی را پیدا کنید، جایی که باید ۳ مار افعی را به او بفروشید. پس از نمایش کات سین، مسیر را در اطراف سمت راست کلیسا ادامه دهید. سکوها و مسیر بعدی را دنبال کنید تا به منطقه معدن (Quarry) برسید. سپس میتوانید به بالای قبرستان بروید و از دروازه عبور کنید تا به منطقه اطراف کلیسا برسید. هنگام عبور از مسیر به سمت ساختمان در انتهای منطقه، بیک برج بر روی مسیر اصلی سقوط میکند و مسیر را مسدود میکند. میتوان با آنها به روشی مشابه روستاییان برخورد کرد، زیرا شلیک به سر آنها آسیب بیشتری وارد میکند و گاهی اوقات نیز آنها را بیهوش و یا گیج میکند. ​Data w as gener᠎at ed ​with the  he​lp of GSA Content Gener᠎ator DE᠎MO!

اصل کلی بدین گونه است که فشار هوا بار یکنواخت گسترده ای را که عمود بر هر نقطه از پوسته است بر آن وارد میکند. قایق بادی چندین تولید کننده دارند که عبارتند از : intex و bestway که بهترین مدل آن هم اینتکس است ، اگر میخواهید یک قایق بادی خوب خریداری کنید و قصد تفریح با خانواده را دارید قایق بادی اکسکروشن استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم خرید قایق بادی اینتکس را از دست ندهید. از طریق دری که در مسیر اطراف کلیسا وجود دارد، عبور کنید تا یک اتاق همراه با ماشین تایپ برای سیو بازی پیدا کنید. باتوجه به اینکه مدل های متنوعی از قایق بادی در بازار وجود دارد، شما می توانید یکی از بهترین مدل ها را با توجه به بودجه ای که دارید، خریداری کنید. در داخل ساختمانی که اولین دشمن در آن قرار دارد، میتوانید جعبهای را روی میز پیدا کنید. این محصول بی نظیر و کاربردی دارای بیش ترین میزان فروش است و با شناخت آن می توان هم برای استفاده خانوادگی و هم برای شرکت در مسابقات آن را مورد استفاده قرار داد و به یک محصول با طول عمر بالا دست پیدا کرد.

کانال مانش قسمتی از اقیانوس اطلس است که این اقیانوس را به دریای شمال پیوند میدهد و در شمال فرانسه و جنوب انگلیس قرار میگیرد. از کشوی درون میز، میتوانید کلید نشان را بردارید تا فصل دوم بازی کامل شود. در مسیر خود درون قبرستان، اگر تمایل دارید میتوانید درخواست بازرگان را زودتر تکمیل کنید. در سمت چپ، (درست در کنار چکش بزرگ) میتوانید این درخواست ماموریت را که روی دیوار کوبیده شده است را پیدا کنید. برای بدست آوردن سنگ آبی مخملی، به سمت قفس شلیک کنید. در داخل تالار شهر، در قسمت دوم اتاق بزرگتر به سقف نگاه کنید تا قفس فلزی را ببینید. مستقیماً به بالا نگاه کنید تا قفس فلزی را که از بالا آویزان شده است ببینید. در سمت چپ جایی که قفس فلزی آویزان بود، میتوانید اولین مدال آبی این فصل را که کمی دورتر از داربستها آویزان است را ببینید. قایق بادی دارای ظرفیت های 1 تا 6 نفره بوده که ظرفیت های استاندارد برای قایق ها محسوب می شود زیرا که برخی از این قایق ها به دلیل ابعاد بزرگ خود امکان جای دادن یک الی دو نفر بیشتر را در خود خواهند داشت. Da᠎ta h᠎as been cre ated wi th t᠎he ​he lp of G SA  C​onte᠎nt Gen er at or DEMO​.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن