آنچه اندرو کومو آموزش-اردوگاه حکم وسیله ای برای نیکز شبکه

نیکز و شبکه های بازیکنان انتظار می رود به زودی باید این گزینه از در نظر گرفتن بخشی در داوطلبانه تمرینات خود را در عمل امکانات در تریتون و بروکلین بود و پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در یکشنبه greenlit نیویورک تیم های حرفه ای که قادر به نگه داشتن اردوگاه های آموزشی.

آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه بسیاری از بازیکنان برنامه ریزی برای استفاده از این گزینه هر چند از آنجا که بسیاری از آنها نیست و در منطقه و به جای آن با خانواده های خود به جای آن در طول coronavirus بیماری همه گیر. دو نیکز – تاج گیبسون و فرانک Ntilikina – باقی مانده اند محلی که باید چندین شبکه. این تیم ها در دو امکانات بسته شده اند و با توجه به وضعیت خاموش شدن قوانین. تحت NBA دستورالعمل برای باز کردن امکانات بیش از چهار بازیکن اجازه داده شد به کار کردن با هم در یک زمان و هیچ مربیان اجازه داده شد به شرکت. Scrimmages نیز ممنوع است.

هنگامی که تماس با پست نه تیم تا به حال اظهار نظر در مورد اخبار. به گفته یک منبع نیکز هنوز دریافت روشن از NBA است. بیست و یک تیم را باز کرده اند امکانات خود را به صورت داوطلبانه تمرینات پس از NBA اعلام کرد که اجازه می دهد franchises برای انجام این کار مطابق با محلی خود دولت است.

کمیسر آدم نقره ای است که انتظار می رود به بیشتر دستورالعمل پس از ژوئن 1 به سطح شیب دار تا تمرینات در تنظیمات گروه به عنوان NBA در گفتگو با دیزنی و ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو فلوریدا. به میزبان مانده از آن فصل به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه جولای. رسمی اردوگاه های آموزشی نیست و انتظار می رود برای شروع تا اواسط تا خط ژوئن و آن باقی مانده است دیده می شود اگر آن برگزار خواهد شد در تیم امکانات و یا در اورلاندو است.

مسئله دیگر این است که اگر نیکز خواهد شد که هر بازی در سمت چپ به بازی. معلوم نیست که اگر NBA را پشت فقط 16 حذفی تیم کامل و فصل به طور منظم و یا یک بازی در مسابقات است. اگر که شامل 24 تیم آن را شامل نیکز که به پایان رسید به تعویق افتاد فصل به طور منظم در محل 12th در کنفرانس شرق. این شبکه که در مکان هفتم را درگیر می شود و تقریبا در هر یک از برنامه های گزارش. این پست قبلا گزارش شده چند نیکز بازیکن شد و با احتیاط از بازگشت به نیویورک به دلیل ویروس است که ویران شهر هر چند آن را شاهد کاهش مرگ و میر و موارد کمتر در هفته های اخیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>