گزارش: قاضی فدرال را کشته و شوهر مجروح در تیراندازی در شمال نیوبرانزویک خانه

سوزان راسل و Monsy آلوارادو ماساچوست پیک خبرمنتشر شده 1:02 AM EDT Jul 20, 2020شمال نیوبرانزویک - پسر یک قاضی ف

توسط NEWSAMINS در 30 تیر 1399

شمال نیوبرانزویک - پسر یک قاضی فدرال مرده است و قاضی شوهر زخمی در تیراندازی در شهرستان خانه جمعه و FBI Middlesex County دادستانی و شمال نیوبرانزویک پلیس در میان متعدد سازمان های اجرای قانون به دنبال فرد مسئول.

تیراندازی رخ داده در شمال نیوبرانزویک صفحه اصلی ایالات متحده در منطقه قاضی استر Salas و کشته شدن پسرش دانیل رئیس منطقه قاضی Freda Wolfson آسوشیتدپرس گفت. شوهرش دفاع وکیل علامت Anderl بود مجروح Wolfson گفت.

"اف بی آی در حال بررسی یک تیراندازی رخ داده است که در خانه قاضی استر Salas در شمال نیوبرانزویک, شهرستان نیوجرسی زودتر این شب, جولای 19. ما به دنبال یک موضوع و از آنها بخواهید که هر کسی که فکر می کند آنها ممکن است اطلاعات مربوطه لطفا تماس FBI نیوآرک در 973-792-3001. ما در حال همکاری نزدیک با دولت ما و شرکای محلی و اضافی ارائه خواهد شد به روز رسانی در زمانی که در دسترس" اف بی آی نیوآرک دفتر گفت: در یک ایمیل به بیانیه پنج شنبه شب.

NBC New York, گزارش Anderl جواب درب و چند گلوله و پسرش بود که در 20s خود به ضرب گلوله کشته شد و همچنین زمانی که او به درب آمد. قاضی بود و نه مجروح در تیراندازی. Anderl بود به شدت مجروح شده در این گزارش.

"قاضی Salas و خانواده اش در افکار ما در این زمان به عنوان آنها در مقابله با این بی معنی عمل" رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: در Facebook post.

"من می دانم که قاضی Salas و همسرش به خوبی و با افتخار به او توصیه به رئیس جمهور اوباما برای نامزدی به نیوجرسی فدرال نیمکت. نماز من با قاضی Salas و خانواده او و کسانی که مسئول این عمل وحشتناک هستند به سرعت دستگیر و به عدالت آورده" سناتور مارک کرک باب منندز D-N. J. گفت: در بیانیه ای که اواخر روز یکشنبه ،

پلیس نظارت بر سرویس گزارش یک تیراندازی در منطقه نقطه از جنگل درایو کردن مخفی دریاچه درایو حدود 5:15 بعد از ظهر یکشنبه.

جزئیات: جنوب Brunswick: متهم دستگیر شده در رویال بلوط آپارتمان تیراندازی

خیابان, واقع در Hiddlen دریاچه بخش از شمال نیوبرانزویک شده است بسته به ترافیک.

یک زن که زندگی در این محله برای 25 سال گفت: پلیس زدم در درب او را خواسته اگر او تا به حال هر فیلم از منطقه و او گفت که او قادر به آنها کمک کند اما گفت: یکی دیگر از همسایه بود با ارائه تصویری به اجرای قانون است.

"آنها هنوز هم در اینجا نه فقط پلیس اما FBI وجود دارد عوامل همه جا," او گفت:. "این باور نکردنی آنچه در جریان است."

یکی دیگر از همسایه گفت: او را نمی شنوند هر شلیک شد اما چیزی متوجه من بود هنگامی که آمبولانس رسید.

"ما نمی دانیم که هر چیزی که قرار بود تا یک همسایه به ما گفت که چه اتفاقی افتاده گفت:" زن که زندگی در خیابان برای حدود 18 سال است. "شما انتظار نداریم که هر چیزی شبیه به این در اینجا. همه ما می دانیم که ما همسایگان ما همه خوش آمد می گوید هر یک از دیگر, و آن را یک منطقه آرام."

Anderl دارای دفاتر قانون در هر دو Perth Amboy و پرینستون.

پلیس نظارت بر خدمات نشان داد پلیس به دنبال مظنون که از صحنه فرار کرد.

این سرویس همچنین نشان داد رابرت وود جانسون بیمارستان دانشگاه در New Brunswick قرار داده بود روی زمین افتاده و با توجه به تیراندازی.

Salas نامزد دریافت جایزه بود توسط رئیس جمهور باراک اوباما و تایید شده در سال 2011. قبل از آن او به عنوان یک آمریکایی دادرس قاضی در نیوجرسی پس از کار به عنوان دستیار مدافع برای چندین سال.

در میان بیشتر مورد مشخصات بالا بود تقلب مالی مورد مربوط به "Real Housewives of New Jersey" واقعیت تلویزیون ستاره Teresa Giudice و جو بودند که محکوم به مبهوت, زندان, جملات به طوری که آنها خواهد بود قادر به مراقبت از خود و چهار دختر.

به تازگی Salas است که ریاست آن را یک طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط دویچه بانک از سرمایه گذاران که ادعا می کنند به گفته شرکت موفق به مانیتور "در معرض خطر" مشتریان از جمله محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین.

NBC گزارش نشان می دهد دولت فدرال و سازمان های اجرای قانون در حال بررسی است.

اقامت با مرکز اسناد انقلاب اسلامی برای به روز رسانی.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

ایمیل: srussell@gannettnj.com

سوزان راسل اخبار خبرنگار MyCentralJersey.com پوشش جرم و دادگاه و دیگر ضرب وشتم. برای دسترسی نامحدود لطفا عضو شوید و یا فعال کردن دیجیتال خود را حساب امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن